EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dvoumim se da li da uzmem neki whey ili gainer  (Read 21713 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Dvoumim se da li da uzmem neki whey ili gainer
« Reply #60 on: September 26, 2008, 12:24:16 AM »
hoces da kazes da se svi gaineri prave od najkvalitetnijih proteina ?  :rolleyes01:

mislim da je to tio rec.Cuj ljudi ne znaju prinat pogresku pa se svadjaju.

dangerous357

ee jel bi mogo meni reci koji gainer da konzumira.ma ja sma bio glup sto sma do sad pio whey koji je bio bacanje novca.Ti moj mesaja otvorio si mi oci i ja sma progledo i sad znam gainer je zakon!

 :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Dvoumim se da li da uzmem neki whey ili gainer
« Reply #61 on: September 26, 2008, 12:28:06 AM »
lock, do daljnjeg, mozda dok se ne ocisti, a mozda se tema ni ne otvori, jer sve je receno sto se treba reci na ovu temu, a pocelo se ulaziti u to sta se kako pravi.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Dvoumim se da li da uzmem neki whey ili gainer
« Reply #62 on: September 26, 2008, 12:36:59 AM »
samo da dodam jos ovo

ma
brate sta ti pricas ?!? koji to whey koji traje mesec dana kosta ispod 3500 din.?
the whey 2kg 3000dinara...i onda kad kupis ostale sastojke imas 5kg praha tjs home made gejnera i to koristis npr mesec dana
hahah ma pusti ti to jbt....elite whey od dimatyza je 4700 dinara minimum....plus jos mnogo toga sto ide uz to....i ti hoces da mi kazes da je to je po tebi jeftinije da sam pravis gainer...cuti molim te
elite whey dynatize kosta oko 3900 din 2.27kg...i da jeftinije ti je da sam pravis gejner nego da ga uzmes u prodavnici vec napravljenog...evo ti racunice jos jednom
da da veoma mnogo proteina ima...na 100g praha ima 40g proteina! a 54g ugljenih hidrata
pa sad papir i olovku u ruke i racunaj sta je isplativije taj gejner sto kosta  5570 Din za 4.53 kg...ili 2kg proteina +2kg maltodextrina+1kg dextroze-3600dinara a dobijes eto pa skoro taj gejner ili da ga kupis vec gotovog za 5570 din? eto cak sam vam i izracunao da se ne mucite :)

dalje...nemoj nikog ti da ucutkujes...nije lepo :)

e sad lock
al se nekad dobro jelo