EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Prva kura  (Read 2302 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DE VITO MIRE

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Prva kura
« on: April 30, 2011, 10:29:31 AM »
Zdravo raja.


Zovem se Mire i imam 27 godina.Teretanom se bavim negdje oko 4 godine i uznaprdovao sam sa pocetnih 65kg na sadasnjih 78.usim whey proteina i kojeg kreatina nisam uzimao nikada nista ali dugo vec planiram da uzmem testosteron od gelenika pa sam htio zamoliti sve vas koji ste imali iskustva sa uzimanjem testa da bi djelimicno pomognete i ispravite ono sto je pogresno.

Dugo je trajalo dok sam je nabavio jer ovde u Becu sskoro toga vise nema.
Juce sam nabavio 16 ampula jer vise od toga nemogu uzeti zbog vremena.godisnji odmor mi pocinje 4 jula tako da sam planirao krenuti odma ovih dana.


Kura ide na 8 nedelja.
Prvu nedelju bi udario samo jednu i onda sve po dvije inekcije nedeljno i opet zadnju nedelju jednu.
UZimao bi u toku kure sto vise proteina i gledao da se sto bolje hranim.
Planiram da kupim i cink samo me zanima doziranje i kad poceti sa njim i dali je potrebno za kuru od 8 nedelja uzeti Nolvadex ili tako nesto slicno zbog kujinih sisa?

I ono najbitnije po meni kako da prekinem kuru sta preporucujete posle zadnje sprice?koje tablete piti da se hormon opet sam pocne proizvoditi u tjelu?

Molim vas koji ste imali iskustva sa tim da e javite i da mi date koristansavjet.

Hvala vam puno i veliki pozdrav







Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Prva kura
« Reply #1 on: April 30, 2011, 12:50:08 PM »
prica o steroidima je ovde privilegija.tako da moras biti mnogo aktivan da bi pricali o tome

lock
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap