EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Skidanje stomaka  (Read 30182 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka
« Reply #20 on: April 03, 2009, 11:37:30 AM »
Kada imas dosta sala i otopis to u poprilicnoj meri mislim da ce biti zadovoljan (bar ja jesam). A posle ako pazi lagano da ide na masu kao sto je rekao da bi uradio, moze da ispadne skroz ok. Sta znam, veci je meni motiv prvo da otopim ono salo sto vucem pola zivota pa kada vidim da sam nesto postigao sto nikad nisam, da uradim i jos nesto (nesto mase) nego da sa salom nabacim jos vecu kilazu na vagi (pa makar to bili i cisti misici ja ih ne bi video od sala pa bi opet laicki bio nezadovoljan).

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka
« Reply #21 on: April 03, 2009, 03:19:56 PM »
e vidis meni je nes najgore gledat na vagu i cut nekog da je opsjednut kg na vagi.radje kontroliras BF jedamput mjesecno(pola eura kontrola) jer po meni je to puno bolja opcija.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka
« Reply #22 on: April 03, 2009, 03:39:49 PM »
Znam, ja se trenutno ne merim na vagi uopste, za ovih par meseci sam stao na vagu mozda 2-3 puta i to cisto bzvz da vidim sta ce da kaze, kad vidim da centimetri padaju, odeca opustenija, misici izrazeniji, i vise mi je nego dovoljno :)
Nego sam to za vagu rekao na konto toga da ako debeo krenes jos odmah i na masu teze bi nasao motiv (pogotovo ako tek pocinjes sa treninzima), a vaga bi tu samo jos odmogla. A i pocetnik ce teze, prakticno nikako znati kad je dosta 'mase' (kakva god ona bila) kada je u takvom pocetnom debelom stanju, teze ce provaliti da li nabacuje jos vise sala ili misica, itd.. Bar ja tako razmisljam.

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka
« Reply #23 on: April 03, 2009, 06:29:31 PM »
vjeruj mi znat ce jer ce kad je nabije dovoljno vidit da mu je 90% sala ostalo na stomaku(istina da ce bit povrsne ko misica ali skuzit ce) jedino ako je bas ono full debeo
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline aflek

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka
« Reply #24 on: April 03, 2009, 11:35:18 PM »
hvala @Chivas.@ssijak
iskreno voleo bih da za leto,imam sto manje sala,zato radim kardio program
zato cu i tokom leta da sljakam kardio pa da stopim salo,pa od septembra lepo na masu do juna i full
Iskreno koliko sma ja skontao razlika dali radis masu ili definiciju je kako se hranis a ne kako radis i koje radis vezbe(iskljucujuci kardio pri ovoj definiciji on je samo za defku) a inace sto se tice tegova to je isto
Ako gresim ispravite me,tako sam citao i zapamtio mozda gresim

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka
« Reply #25 on: April 04, 2009, 01:42:18 AM »
ma aflek postoji puno bolja opcija od cistog kardia,a to je

3x tjedno HIIT i ostatak(4x) kardio ujutro na tasta(jedino kofein ide prije ili EC)
4-5x tjedno trening s utezima od 45-60min i 20 min kardio nakon njega i da vidis

naravno moras i na ishrani poradit i prepolovit obroke(ne toliko kolicinski nego da ide na vise djelova) i to na bar 5 pa i na vise mozes ako iams vremena

Prije spavanja odradi 4-6 serija cucnjeva i izmedju svake serije seriju trbusnjaka,pa ako budes tako nes slicno pokuso javi isustvo za mejsec dva.

moj frend je tako skino 8kg masnog tkiva i nabacio 3kg misica u 2 i po mj.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline aflek

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka
« Reply #26 on: April 04, 2009, 07:37:01 AM »
@Chivas
utezi=tegovi jel tako
Ako jeste,pa nemam ja snage da radim 4-5 treninga nedeljno sa tegovima,i to po 45-60 minuta
Ja sam tek krenuo u teretanu,odradio 5 treninga ukupno
idem 3 puta u teretanu,trenutno prolazim fazu upala,tako da mi je mnogo i 3 treninga
To jedino za jedno 3 nedelje kad malo udjem u stos,i kasd uzmem sagorevac masti pa tad da to radim,to bi mozda bilo najbolje...
Lazicu ako moze tvoje vidjenje stvari please...

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka
« Reply #27 on: April 04, 2009, 08:30:42 AM »
@Chivas
utezi=tegovi jel tako
Ako jeste,pa nemam ja snage da radim 4-5 treninga nedeljno sa tegovima,i to po 45-60 minuta
Ja sam tek krenuo u teretanu,odradio 5 treninga ukupno
idem 3 puta u teretanu,trenutno prolazim fazu upala,tako da mi je mnogo i 3 treninga
To jedino za jedno 3 nedelje kad malo udjem u stos,i kasd uzmem sagorevac masti pa tad da to radim,to bi mozda bilo najbolje...
Lazicu ako moze tvoje vidjenje stvari please...

koliko kg imas namjere skinut.Ako je vise od 3-4kg onda sagorjevac ti ne treba,Poradi na balansiranju ishrane i treninga i rezultati budu dosli bez brige.

da utezi su tegovi(sorry hr riijec)

Vjeruj mi nije problem radit 4-5treninga tjedno s utezima(tegovima),ali moras znat da onda ne smiejs se svaki trening ubijat i ic do kraja.tako ne ide,ali i ne treba jer ti ne ides na snagu,vec na defku i na skidanje sala
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Skidanje stomaka
« Reply #28 on: April 04, 2009, 08:34:26 AM »
samo ti polako preguraj upale. ako si regulisao ishranu otici ce salo.
3x je ok, pogotovo ako do sad nisi vezbao :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline S.Z.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: Skidanje stomaka
« Reply #29 on: April 04, 2009, 05:47:30 PM »
sto se tice sagorevaca masti, ja sam mislio da uzmem lipo 6x jel taj ok? i ako moze mala pomoc kako se koristi, ja sam nesto citao da treba pola sata pre obroka da uzmem 2 tablete i to je za sagorevanje..