EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stetni Proteini  (Read 50221 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #20 on: January 11, 2008, 07:13:46 PM »
kakva pokretnost misica
to uzimaju atleticari gimnasticari i slicno a ko je pokretniji od njih
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #21 on: January 11, 2008, 07:17:05 PM »

Au kakva je ovo prozivka  :wow:


cemu taj smiley? uzbudjen si jer si zapravo video shta igy namerava ?  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

@Igy:  :lol: i mene zovu proteinko i slicno, protejunas i tako to  :wallbash1:
pa ne zovu te mnogi.. samo u shkoli :p  :lol: :lol:

shalim se ja malo

Offline D-man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 288
  • Gender: Male
  • no brain no pain
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #22 on: January 11, 2008, 07:19:02 PM »
Izgovor im je bez veze,pa vecina hrane koja se koristi u svakodnevnoj ishrani je tretirana na x nacina,dodati razni zasladjivaci,emulgatori,konzervansi itd...
komentar im ne stoji...
imam osjecaj da su puno slusali rekla-kazala stvari
Od kolijevke pa do groba najljepše je kameno doba!

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #23 on: January 11, 2008, 07:22:34 PM »
Sad ce Gagi strucnjak da dodje da vam objasni sve ;)  evo ga tu je  :rolleyes01:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #24 on: January 11, 2008, 07:23:46 PM »
ee da.. verovatno tje on i lazic najbolje to objasniti :)

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #25 on: January 11, 2008, 07:47:47 PM »
ee da.. verovatno tje on i lazic najbolje to objasniti :)
Nema ih :(
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline denza

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
  • Zvezda je zivot,sve ostalo su sitnice....
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #26 on: January 11, 2008, 08:56:41 PM »
Burz i ja sam imao slicnih problema,ali ja sam igrao na kartu Milosa Sarceva i njegovog teksta o proteinum!A uz to sam krenuo u napad(naravno verbalni :)) o stetnosti ishrane i nekih stavari koje starci uzimaju!Npr. meni stara stalno uzima nekakve tablete  za mrsavljaenj,ja pojma nemam kakav je njihov sastav ni sta je to..Kada mi je krenula pricati o stetnosti proteina i njihovoj hemijskoj strukturi samo sam okrenuo na te njene tablete za mrsavljenj i njihovoj hem. strukturi tako da smo brzo dosli na isto ;)!!

P.S. pokusaj i ti na slican fazon,vidi sta ti stara koristi(ako koristi nesto tipa tableta za mrsavljenje...) pa udari kontru...mora da upali :yes:
poz

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #27 on: January 11, 2008, 09:05:41 PM »
Quote
Glupo mi je to do bola, da krijem i svercujem

da,lakse je kukati  :evillaugh:
onda lupi sakom o sto i kazi,kupujem to i nema da me sprecite
pa imas dve mogucnosti,ili ce popustiti ili se selis   :lol: :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #28 on: January 11, 2008, 09:33:17 PM »
Pa ako ti nesto znaci i moji roditelji su bili protiv proteina svih tih suplemenata kao nezdravo....I onda je moja keva pitala neku rodjaku koja je doktorka i ona joj je rekla da whey protein nije stetan uopste zato sto je on od surutke i tako dalje i takodje je rekla da je dobro za one koji se bave sportom da koriste whey...od tad me vise ne smaraju... :) :clap:
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Stetni proteini!!! :P
« Reply #29 on: January 11, 2008, 09:51:25 PM »
Ako nemas gde da sakrijes, zakupi kasetu sa kljucem na autobuskoj stanici pa tamo drzi, ko u americkim filmovima  :wow:   :)

Sad mi nesto pade na pamet...a zasto jednostavno ne bi pricao sa ljudima koji rade u teretani i zamolio ih da drzis tamo jednu kutiju wheya koji i onako pijes u pwm?
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.