EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: koje suplemente da uzmem za sto brzi dobitak misicne mase?  (Read 2323 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline knife

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
koje suplemente da uzmem za sto brzi dobitak misicne mase?
« on: April 15, 2010, 12:10:53 AM »
 :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

poz ljudi, ja sam nov ovde, kao i u teretani :)  pa me zanima ako moze neko da mi kaze, koje tacno aminokiseline, proteine, whey  shejkere, sve u svemu koje suplemente da uzmem za sto brzi dobitak misicne mase?

ja imam 70 kg na 185cm visine i prejedam se mesa svaki dan i nikako da se ugojim, pa bih voleo kada bi mi neko lepo odgovorio sta sve da uzimam od tih suplemenata pogotovu Aminokiselina (koje??) i kada (pre posle jela/treninga) jer ja nemam blage veze o tome a moram da pokupujem neke dobre stvari na ovom WebShopu i da krenem da se kidam od tegova :))

cenio bih kada bi mi neko sve detaljno napisao da ja to lepo odradim tako radi sto boljeg efekta, hvala !!

 :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Offline Milos2504

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 95
  • Gender: Male
Odg: koje suplemente da uzmem za sto brzi dobitak misicne mase?
« Reply #1 on: April 15, 2010, 03:04:52 AM »
kao prvo moras da jedes UH a ne samo meso. e onda kad sredis ishranu mozes da uzmes whey i kreatin..

cenio bih kada bi mi neko sve detaljno napisao da ja to lepo odradim tako radi sto boljeg efekta, hvala !!
sve ti je vec napisano, kreni od sekcije ishrana pa onda bodybuilding and fitnes pa onda suplementi
Life is to short to be small