EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: grudi  (Read 4944 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: grudi
« Reply #10 on: December 23, 2011, 06:11:20 PM »
Po ovoj zadnjoj se bogami bas vidi razlika...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Predator_SRB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 348
  • Gender: Male
  • Silvester Makarone - Rambo!!
Odg: grudi
« Reply #11 on: December 24, 2011, 02:55:39 PM »
dobro i sta ja sad da radim? celo telo? ja se bojim da ne dodjem u situaciju kad cu morati da stavim na sipku od dvorucnog tega sa leve strane 30 kg a sa druge 20 kg :S
dobro, nece do toga doci al hteo sam nesto da kazem time...
znaci vidite slike, da li ste i dalje sigurni da radim celo telo, obe ruke?
Rambooo....nije picka....da ga vatate za dupe!

Offline magla92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 94
Odg: grudi
« Reply #12 on: December 24, 2011, 04:25:47 PM »
Kao prvo neces doci u onu situaciju, moras ojacati ruku ali ne smijes zapostavljati drugu. Svima je normalno da je jedna strana dominantnija ali vjezbanjem dovode sve u normalu.

Prva stvar koja ti treba jeste mase, ne znam koliko imas godina ali si mnogo mrsav.

I da, procitaj ovu temu:
http://www.exyu-fitness.com/forum/galerija-lepih-i-jakih-forumasica-i-forumasa/ja-)/10/

Vidjeces da je najlakse reci da nesto se ne moze raditi i to je kraj, nego budi uporan i uradi nesto po tom pitanju i normalizuj stanje svoje.
Ovaj decko cini mi se da nema trecine tricepsa i pola bicepsa ali na njemu niko nebi rekao kad vidis sta radi.

Formula je volja.

Offline Predator_SRB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 348
  • Gender: Male
  • Silvester Makarone - Rambo!!
Odg: grudi
« Reply #13 on: December 25, 2011, 12:13:32 PM »
pa vidi taj decko sam ja  :)

znam bre i rekao sam da nece doci do te situacije
ne znam brate i ja mislim da sam mrsav ali trudim se da jedem nenormalno, al sta cu kad sam kasno krenuo, sa tom ishranom picim vec 2 meseca, ne mogu da ocekujem da nadoknadim to za nekoliko meseci ono sto nisam stekao godinama....imam 14 godina 70 kg 185 cm ako nisam vec rekao, ne bitno..
da, da u pravu si nema pola bicepsa, a triceps je tu isti kao levi skoro, samo biceps malo da razvijem a rame je totalno isto..podlaktica je dosta tanja od leve al dobro tu je i povreda ucinjena po tom delu misica...

mozes li mi isplanirati neki program jer ja sam pokusavao raaaazne i ni jedan mi nije prijao bas, ja mogu svaki dan biti u teretani, zilav sam i izdrzljiv kao konj, imam volje sve sto mi je potrebno, para za suplemente i ishranu  bolju, ti samo reci koji program jer ja sam trazio razne programe, a ti programi podrazumevaju da su ruke okey i sve to, e sad kad je ovako stanje kao kod mene, ne postoji takav program na netu, nisam do sad nista nasao, pa mogao bih ti ili neko da mi kaze, nerazumem se ja u to jos sam klinac..
Rambooo....nije picka....da ga vatate za dupe!

Offline magla92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 94
Odg: grudi
« Reply #14 on: December 26, 2011, 01:48:38 AM »
Citajuci komentare stekao sam utisak da si ti sebe jos vise ubio tom pricom da ti nesto ne mozes tom rukom i sl.  Shvatam ja da je to hendikep i to veliki ali probaj da ne razmisljas o njemu u tom smijeru. To sto razmisljas o tome kao nedostatku svom pokusaj promjeniti i neka ti u glavi bude da nisi nista manje vrijedan od ostalih ljudi.
Sve je u tvojoj glavi, treniniraj polako i postepeno pojacavaj intenzitet. Nemoj da se demotivises tim da si ostecen nekako. Kada uspijes da izbacis te misli, tvoj uspjeh ce biti ogroman. A pogotovu kad posle nekog vremena i uspijes da ostvaris nesto konkretno sa tom rukom.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: grudi
« Reply #15 on: December 26, 2011, 10:00:55 AM »
ti si imao neku operaciju na toj slabijoj ruci
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Predator_SRB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 348
  • Gender: Male
  • Silvester Makarone - Rambo!!
Odg: grudi
« Reply #16 on: December 26, 2011, 07:19:06 PM »
hvala puno magla, znacili su mi ti saveti i sve, HVALA! :)

Lazicu jeste imao sam operaciju usiveno je 40 konaca, krecem starim treningom pa potrebna mi je vasa podrska da cujem od vas da li je ok trening...

pon: biceps triceps
uto: ledja, ramena
sre: odmor
cet: biceps, triceps samo desnom rukom (ali radim 2 nedelje biceps triceps a trecu biceps ramena pa onda u petak taj dan izbacim ramena ubacim triceps a utorak te nedelje umesto ramena ostavim samo ledja taj dan, ne znam dal ste me shvatili)
pet: noge
sub: stomak, grudi
nedelja: odmor

ovako bi izgledala svaka treca nedelja

pon: grudi biceps
uto: ledja
sre: odmor
cet: biceps, ramena (samo desna ruka)
pet: noge
sub: stomak, grudi
ned: odmor

eto a ostalo gde nisam naglasio ono "samo desna ruka" tu se podrazumeva da radim obe i sve normalno, samo sam kao sto vidite cetvrtkom ubacio desnu ruku da malo jacam...

imate li bolji predlog illi je okay ovaj?
Rambooo....nije picka....da ga vatate za dupe!