EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: jačanje ruku- pomoc molim  (Read 12607 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dane

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: jacanje ruku- pomoc molim
« Reply #20 on: March 22, 2010, 09:19:19 PM »
Ma kako si ovo sastavio  :wallbash1: KCro pa ti ne da nisi citao forum,nego kao da nisi procitao ni sta smo ti u tvojoj temi  napisali  :nonono:
Ajde imas 14 god ali daj se saberi!
Promuci se jos malo ako si ozbiljan!
Pa nije ti valjda toliko tesko da citas?

Offline KCro

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
Odg: jacanje ruku- pomoc molim
« Reply #21 on: March 22, 2010, 10:24:42 PM »
pa jooooj.Ne kužim stvarno.Čitao sam u teen bodybuilding and fitness jer mislim da jedino tu mogu nešto naći za sebe.Svi ste mi preporučili sklekove, dipseve, zgibove i slično što sam stavio u program.Pročitao sam one sve linkove o prehrani koje mi je lazic stavio.U program sam stavio ono što sam tu saznao i vježbe s bučicama koje sam našao na internetu(pogotovo youtube-u).MIslim ovo mi je prva ideja da bi uopće dizao utege i vježbao tijelo  pa nemam blage veze i tražim neke vježbe koje bi me zadovoljile. :dunno: :dunno:

Offline dane

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: jacanje ruku- pomoc molim
« Reply #22 on: March 22, 2010, 10:56:40 PM »
Ako si citao kao sto kazes onda mi reci sledece
1.Gde si nasao to da vezbas svaki dan?
2.koje si dve vezbe nasao za biceps?
3.koje si dve vezbe nasao za triceps?
4.zasto bi vezbao ponovo iz dosade ako si vec odradio trening?
5.sta kad  i koliko treba da se pojede?...

Offline dane

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: jacanje ruku- pomoc molim
« Reply #23 on: March 22, 2010, 11:32:02 PM »

Offline KCro

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
Odg: jacanje ruku- pomoc molim
« Reply #24 on: March 23, 2010, 11:54:06 AM »
Ako si citao kao sto kazes onda mi reci sledece
1.Gde si nasao to da vezbas svaki dan?ZNam da nije potrebno, ali sam mislio da nemože štetit.
2.koje si dve vezbe nasao za biceps?Skelkovi i dizanje bučica
3.koje si dve vezbe nasao za triceps?1. onako iznad glave dižeš bučicu i 2. onako sa strane, nasloniš se na nešto i onda pružaš ruku prema natrag
4.zasto bi vezbao ponovo iz dosade ako si vec odradio trening?Pa upravo iz dosade.Ali nije to tako bitno
5.sta kad  i koliko treba da se pojede?...Pa gledao sam po internetu i nikako se nemogu držat stroge prehrane bodybuildera.Izbacio sam krafne, kifle, nesquik pahuljice i takve gluposti a povečao količinu jaja, ribe, sira, mesa...


Offline dane

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: jacanje ruku- pomoc molim
« Reply #25 on: March 23, 2010, 12:46:36 PM »
 :clap: :clap: :clap:
E ovo je napredak!
Ubaci koncentracione pregibe(ima na forumu,tema biceps) I radi te lateralne koje predpostavljam da radis. I eto to je za biceps posto imas samo bucke! Mada ima tu jos varijacija.
Uski sklek ti je za triceps a nikako za bicep kao sto si napisao!
Sklekove radi i ne racunaj ih za ruke!
Probaj propadanje na kupi za triceps. to imas u temi triceps. Dobra je vezba a moze u kuci  da se izvodi. I te dve vezbe sto si nasao su super!
Vezbaj 3-4 puta i to lepo rasporedi.
batali to iz dosade!Itekako je bitno koliko vezbas :yes: Nesme misic da se pretrenira,mora i misic da odmori.I u danu kad nevezbas misic raste! Znam da je to tebi neverovatno ali je tako To je tema pretreniravanje Citaj forum kad nemas sta da radis, umesto da radis ponovo trening.
Klopu sredi koliko uslovi dozvoljavaju. Niko nece reci jedi nesto ako to nemas,ali to sto imas treba da pojedes kad je telu najpotrebnije itd itd
Ides na bolje  ;)



Offline KCro

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
Odg: jacanje ruku- pomoc molim
« Reply #26 on: March 26, 2010, 10:40:19 PM »
Hvala svima na pomoći.Uz ove vježbe za ruke sam još dodao i vježbe za ramena i onaj mišić ispod lakta koji vježbam sa gumenim kolutima.Jel ima neka mogućnost da nekim vježbama proširim onu kost koja se spaja u šaku.To mi je stvarno tanko, skoro kao kod cura.

Offline dane

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: jacanje ruku- pomoc molim
« Reply #27 on: March 28, 2010, 10:06:52 AM »
Ala tebe mrzi da citas  :hitself:
Ima tema (podlaktice) i tu ti sve pise! Okacen je i video zapis kako se koja vezba izvodi  :yes:
Tek si poceo,ojacace i kosti samo polako!

Offline KCro

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
Odg: jacanje ruku- pomoc molim
« Reply #28 on: April 19, 2010, 07:51:04 PM »
Evo da vam javim da vježbam redovito.Odlučio sam da ću vježbat i ostale dijelove tijela, a ne samo ruke.To mi je mali problem jer imam samo bučice doma.
Nego, stvar koja me sad buni jest ta da sam negdje na forumu pročitao da se ne može istovremeno raditi na dobivanju mase i definiciji mišića.Sad ćete mi reći da trebam čitat, ali stvarno dosta čitam i dosta toga sam saznao.Ovo mi je prvi glas o ovome i bunui me to jako jer u slučaju da je to točno trebam se ostavit tegiča i samo jest!?Nadam se da to nije nimalo točno jer mi je baš užitam vježbat :).Ako bi mi netko mogao malo razjastini ovo bilo bi super.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: jacanje ruku- pomoc molim
« Reply #29 on: April 19, 2010, 08:20:57 PM »
zasto ne krenes u teretanu, malo je tesko nabildovati celo telo sa par bucica
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap