EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Neka vrsta pomoći  (Read 4515 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Diribambus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Neka vrsta pomoći
« on: May 03, 2012, 11:33:32 PM »
Poz,
Naime, imam jednu drugaricu koja se non stop žali na grudi tačnije da ima prevelike. Ženske grudi nikad nisu prevelike, ali ona se ubi jadna. Odlučih da se raspitam na forumu ovdje. Može li ih ona nekim putem smanjiti, prirodnim? Ili nekim tabletama koje se mogu kupiti u teretani? Bilo šta samo da ne ode pod nož. Ozbiljno misli otići pod nož   :crazy: :crazy: P.S: Nema viška kilograma

Usput da pitam, postoje li kakve tablete za povećanje muškog hormona, a da nisu štetne? I kako se zovu?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Neka vrsta pomoći
« Reply #1 on: May 04, 2012, 12:09:59 AM »
Daj sliku da vidimo :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Diribambus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Neka vrsta pomoći
« Reply #2 on: May 04, 2012, 10:37:26 AM »
A otkud mi brate? Nije mi do sprdnje, cura je pukla skroz na skroz  :crazy: :crazy: :crazy:

Neki frajer joj je rekao da to može riješiti uzimanjem testosterona.  :wallbash1: Može li? Nešto sumnam u to.

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Neka vrsta pomoći
« Reply #3 on: May 04, 2012, 11:13:07 AM »
Nece testosteron pomoci kod toga.

Offline Diribambus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Neka vrsta pomoći
« Reply #4 on: May 04, 2012, 06:13:45 PM »
Nece testosteron pomoci kod toga.
Pa ima li neki preparat koji može pomoći?

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Neka vrsta pomoći
« Reply #5 on: May 04, 2012, 06:20:05 PM »
Testo booster je za tebe ili "DRUGARICU"?
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Diribambus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Neka vrsta pomoći
« Reply #6 on: May 04, 2012, 07:37:19 PM »
Testo booster je za tebe ili "DRUGARICU"?

Ma na početku sam pitao za sebe, a jutros mi reče da joj je neki frajer rekao to za testosteron pa sam pitao usput! I šta koji moj stavljaš pod navodnike kad sam ovu temu STVARNO postavio da bih nekako pomogao likuši?

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Neka vrsta pomoći
« Reply #7 on: May 04, 2012, 07:41:32 PM »
Ma na početku sam pitao za sebe, a jutros mi reče da joj je neki frajer rekao to za testosteron pa sam pitao usput! I šta koji moj stavljaš pod navodnike kad sam ovu temu STVARNO postavio da bih nekako pomogao likuši?
Kao prvo pripazi malo na recnik nisi ovde na stocnoj pijaci......a testo bosster mozes da uzimas ako imas visak novca...ah da i tvojoj drugarici nece pomoci......over and out
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Diribambus

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Neka vrsta pomoći
« Reply #8 on: May 04, 2012, 07:47:05 PM »
Kao prvo pripazi malo na recnik nisi ovde na stocnoj pijaci......a testo bosster mozes da uzimas ako imas visak novca...ah da i tvojoj drugarici nece pomoci......over and out
Izvini, ali brate, iznerviralo me ovo "DRUGARICI". Ok, hvala
Postoji li nešto što joj može pomoći ili je "pod nož" jedina opcija?

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Neka vrsta pomoći
« Reply #9 on: May 04, 2012, 07:50:38 PM »
Izvini, ali brate, iznerviralo me ovo "DRUGARICI". Ok, hvala
Postoji li nešto što joj može pomoći ili je "pod nož" jedina opcija?
Nema problema......zenske grudi se sastoje iz masnog tkiva(mlecnih zlezda....etc) a skidanje bilo kakvog da nazovem sala na odredjenom ili zeljenom mestu je nemoguce(moguce samo hirurski).....nisam toliko kompetentan da dalje savetujem u ovom slucaju ali ja bih ipak porazgovarao sa nekim lekarom sto je naravno zadnji izlaz ili sacekaj nekog iskusnijeg na forumu pa mozda vam oni pomognu
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”