EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Oblikovanje tricepsa i dobijenje bicepsa ?:D  (Read 16950 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GSXR1300

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Oblikovanje tricepsa i dobijenje bicepsa ?:D
« on: February 05, 2009, 09:56:28 PM »
 :help: :)

Pozdrav svima kao prvo, danas sam se registrovao na forumu, odlican je...

1.16god, 190cm i 83kg jel to ok ?
2.STA DA RADIM da poboljsam biceps i oblikujem tridzu ? Ja radim sa po dva tega od 8 kila svaki dan 3puta po 3serije po 50dizanja za biceps i za triceps isto...I nista, tako radim jedno skoro pola godine...U cemu gresim, da smanjim kilazu tegova ?  Sta god da radio za biceps , on se ne povecava niti jaca, uzan je nekako, ne kazem da ga nema ali bi mogao malo da se sabije i ocvrsne .Sta mi preporucujete ?
Hvala

 ;)
Hayabusa

Offline BadB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: Oblikovanje tricepsa i dobijenje bicepsa ?:D
« Reply #1 on: February 05, 2009, 10:08:19 PM »
Ok je.Radi 3 vezbi po 3 serije za biceps i povecaj tezinu,a za triceps ako hoces samo da oblikujes radi tom tezinom ali ubaci jos neke vezbe za triceps...
NIKAD ne odustaj!!!

Offline GSXR1300

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Oblikovanje tricepsa i dobijenje bicepsa ?:D
« Reply #2 on: February 05, 2009, 10:18:05 PM »
Aham, a sta mi predlazes koliko da uzmem kg za biceps ? Jel imas neke specijalne poze( :clap: :lol:)  dok radim biceps, zbog ledja ?
Hayabusa

Offline Andrej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Male
Odg: Oblikovanje tricepsa i dobijenje bicepsa ?:D
« Reply #3 on: February 05, 2009, 11:26:29 PM »
Tesko da ces uspeti nesto da postignes samo sa ta dva tega.Mogao bi i da radis zgibove sa uskim hvatom za biceps...Ali 8 kg je malo,moras jos malo povecati tezine,povecavaj postepeno,ne moze ti niko reci sa kolikim tezinama da radis,ali recimo da to bude tezina sa kojom mozes da uradis od 8-12 ponavlajnja u seriji.50 ponavljanja u seriji?Ako je tako onda  :nonono:

Evo ti ''poze'' :

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,990.0.html
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,60.0.html

Offline Andrej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Male
Odg: Oblikovanje tricepsa i dobijenje bicepsa ?:D
« Reply #4 on: February 05, 2009, 11:29:20 PM »
A ti pola godine radis samo biceps/triceps sa tim tegicima?

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Oblikovanje tricepsa i dobijenje bicepsa ?:D
« Reply #5 on: February 05, 2009, 11:34:44 PM »
Preporučujem posjetu psihijatru  :lol:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Andrej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Male
Odg: Oblikovanje tricepsa i dobijenje bicepsa ?:D
« Reply #6 on: February 05, 2009, 11:51:27 PM »
Nemoj tako  :)
Ima i likova koji su radili samo bench 2 god pa su na kraju naucili...   :crazy:  :lol:

Offline GSXR1300

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Oblikovanje tricepsa i dobijenje bicepsa ?:D
« Reply #7 on: February 06, 2009, 10:46:19 AM »
Haha evo me, jbt gledam gde je "ODGOVOR" i ne mogu da nadjem gledam jurim juce celo vece, celo jutro dok nisam provalio da me nije ulogovao, navikao sam da me automatski uloguje pri svakoj poseti na svim forumima, nebitno...

Pa pazite, poceo sam prvo ono- 4-6-8kg , jbg uzecu i 10,12kg sad , jel toliko dovoljno ?Ne radim samo klasicnu vezbu za biceps, radim i ostale u teretani ali nista specijalno.
Hayabusa

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Oblikovanje tricepsa i dobijenje bicepsa ?:D
« Reply #8 on: February 06, 2009, 12:13:34 PM »
Cekaj vezbas kuci ili u teretani? ako je u teretani sto bi radio svaki dan po 50 dizanja sa 8 kg? Drugi sto bi radio samo biceps i triceps svaki dan? nije ni cudno sto nemozes da napredujes

Offline GSXR1300

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Oblikovanje tricepsa i dobijenje bicepsa ?:D
« Reply #9 on: February 06, 2009, 12:33:43 PM »
Subotom i nedeljom u teretani a radnim danima kuci.U teretani radim i ostale vezbe, poligone neke...
Hayabusa