EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: PROTEINSKA DIJETA?  (Read 12059 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Crnogorac lijeni

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
PROTEINSKA DIJETA?
« on: March 03, 2008, 12:40:22 PM »
Da se predstavim. Ja sam Mladen Mihailović iz Podgorice i imam 19 godina. U osmom osnovne imao sam 108 kg na 187cm i naravno, posjetio sam nutricionistu. Morao sam da predam nalaze krvi itd. Medjutim ishrana koja je meni preporučena je bila veoma neuskladjena (mislim da je nemoguće izdrlžati jak trening sa takvom ishranom). :nonono: Smrsao sam ja 19 kg za 8 mjeseci medjutim izgubio sam i dosta mišićne mase. Sada sam prva godina faxa i imam 110 kg na 190cm. :pullhair: Hoću da smršam a da koristim PROTEINSKU DIJETU. Da li mi neko može reći da li mi je dozvoljen rad u toku trajanja dijete i da li ova dijeta može loše uticati na moje zdravlje... Svijestan sam da moram uzimati velike količine tečnosti, vitamina...

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: PROTEINSKA DIJETA?
« Reply #1 on: March 03, 2008, 02:30:40 PM »
Dobrodosao

Kakva je bila ta dijeta sto ti je prepisao?

Ova proteinksa dijeta (ako mislsi na ovo sto mi primenjujemo na forumu) nije opasna,stavise moglo bi se reci da je zdrava i korisna. Jesi li citao u temi ishrana da vidis kako to izgleda?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: PROTEINSKA DIJETA?
« Reply #2 on: March 03, 2008, 02:45:13 PM »
dobra je za neke stvari ali za tvoju situaciju nije jer ces sokirati organizam kasnijim unosom uh i opet ces se gojiti
znaci sredi ishranu normalno
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380