EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savet.. unapred hvala :)  (Read 22883 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #60 on: March 12, 2008, 04:12:18 PM »
Na treningu ti je vazno da pogodis misic, a sve ostalo je u kuhinji...nemoj mnogo da se opterecujes programom...vazno je da ti te vebe dobro odradis...pravilno...da radi bas taj misic....
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline LukaSU

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #61 on: March 12, 2008, 08:40:24 PM »
Na treningu ti je vazno da pogodis misic, a sve ostalo je u kuhinji...nemoj mnogo da se opterecujes programom...vazno je da ti te vebe dobro odradis...pravilno...da radi bas taj misic....

dacho mislim da si mi dao najbolji savet do sad.. to je fora, samo opusteno.. ;) radim ja tacno u misitj nema frke.. :)
Радиш због себе не због других!

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #62 on: March 12, 2008, 10:04:16 PM »
Ti radi kako ti mislis da ti najvise odgovara ali ja mislim da ti je puno da radis ramena + Ledja + biceps! Koliko vezbi radis po grupi misica???
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline LukaSU

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #63 on: March 14, 2008, 12:46:10 PM »
Ti radi kako ti mislis da ti najvise odgovara ali ja mislim da ti je puno da radis ramena + Ledja + biceps! Koliko vezbi radis po grupi misica???

3-4.. :) mada to mi je povezano, daj koja ti je vezba samo za ramena?

nego dosla mi druga nedoumica, raspitao sam se za hemiju i preporucuju mi hipermass 5000 sto je gainer valjda al kazu da mogu da dobijem salo medjutim to nikom nije u interesu.. A s druge strane kazu da proteine ne uzimam.. sta da radim, zelim da prehranim misitje dopunom proteina i to je to, zelim misitjnu masu bez sala.. bez obzira sto imam brz metabolizam.. ;)
Радиш због себе не због других!

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #64 on: March 14, 2008, 01:02:06 PM »
Matori za ramena imas vezbi i vezbi! Plus treba da radis tri dela ramena! Nije to tako mala partija! Pazi za svako rame bar po 3-4 vezbe! To ti je samo za ramena 9-12 vezbi pa ako radis ledja imas nekih 5 komada zavisi sta ti radis pa onda jos nekih 4-5 za biceps! Jos ako radis super serije... Zar ne mislis da je puno? Ali ja koliko vidim ti nisi dobro upucen kada je rec o ramenima i vezbama koje pogadjaju ramena! Idi na http://www.exrx.net/Lists/Directory.html Tu imas sve objasnjeno samo klikni na deo misica koji te interesuje! Sve su slike formata .gif tako da je lako da vidis pravilnu formu izvodjenja vezbe!

A za suplemente moras da pitas nekog kvalifikovanijeg od mene ja se ne razumem u to dovoljno!
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline LukaSU

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #65 on: March 14, 2008, 01:08:18 PM »
Matori za ramena imas vezbi i vezbi! Plus treba da radis tri dela ramena! Nije to tako mala partija! Pazi za svako rame bar po 3-4 vezbe! To ti je samo za ramena 9-12 vezbi pa ako radis ledja imas nekih 5 komada zavisi sta ti radis pa onda jos nekih 4-5 za biceps! Jos ako radis super serije... Zar ne mislis da je puno? Ali ja koliko vidim ti nisi dobro upucen kada je rec o ramenima i vezbama koje pogadjaju ramena! Idi na http://www.exrx.net/Lists/Directory.html Tu imas sve objasnjeno samo klikni na deo misica koji te interesuje! Sve su slike formata .gif tako da je lako da vidis pravilnu formu izvodjenja vezbe!

A za suplemente moras da pitas nekog kvalifikovanijeg od mene ja se ne razumem u to dovoljno!

heh super ti ova stranica, medjutim vidim da su tu u pitanju 3 glavna misitja sto i nije toliko puno za odraditi pored bicepsa i ledja.. znam da si verovatno upravu samo nmg vise da smisljam program.. poludeh :)
Радиш због себе не због других!

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #66 on: March 14, 2008, 01:10:11 PM »
Gejner hemija....dobro kako ti kazes...hyper mas 5000 od Biotech-a ti je pomesana dextroza i protein...kosta 700-800 din. 1kg u 1 kg imas 200 g proteina i 800 g dextroze...Dakle ti platis 800 g dextroze 700-800 din. a 1 kg ti ovako kosta 120 din.......Ti koji su ti rekli da ne uzimas protein su verovatno samozvani doktori i stucnjaci po teretanama koji su pili samo protein i nisu jeli nista pa nisu dobili ni jedan kg pa sad govore svima da su proteini sranje...veruj mi takvih ima kod mene u teretani koliko hoces...Dakle skupi pare kupi protein,jedi i treniraj i bice nesto od tebe..
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #67 on: March 14, 2008, 01:11:50 PM »
hhypermas nije hemija onda bi i protein bio hemija  kao prvo ..
savjetuju ti hypermas  a ne protein ..hm cudno
ovde smo milion puta pisali o tom jos mi nije jasno da se neki dvoume izmedju gainera i proteina..
iscitaj malo forum..gainer pola secer pola protein dobit ces na masi al bice i viska ..protein je protein ..nista te necee "povecati " ako nemas ishranuu dobru whey nije carobni stapic nego samo dopuna ishrani.. :blowkiss:

Offline LukaSU

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #68 on: March 14, 2008, 01:16:38 PM »
Gejner hemija....dobro kako ti kazes...hyper mas 5000 od Biotech-a ti je pomesana dextroza i protein...kosta 700-800 din. 1kg u 1 kg imas 200 g proteina i 800 g dextroze...Dakle ti platis 800 g dextroze 700-800 din. a 1 kg ti ovako kosta 120 din.......Ti koji su ti rekli da ne uzimas protein su verovatno samozvani doktori i stucnjaci po teretanama koji su pili samo protein i nisu jeli nista pa nisu dobili ni jedan kg pa sad govore svima da su proteini sranje...veruj mi takvih ima kod mene u teretani koliko hoces...Dakle skupi pare kupi protein,jedi i treniraj i bice nesto od tebe..

kontam da si skroz upravu jer se mnogi bas prave pametni, pricaju "imao sam super-proteinsku ishranu sa po 700-800 g mesa dnevno i pio protein medjutim dobio samo 2 kg za 2 meseca.." laz nista vise.. Skupicu ja kako si rekao za neki bolji protein i udri.. Nema tu sta da se trtlja vise.. :)
nego preporucujes mi dekstrozu uz to?
Радиш због себе не због других!

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #69 on: March 14, 2008, 01:17:59 PM »
Dextroza obavezno u pwm-u....pa ona ti nije skupa 120 din. 1 kg ......
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..