EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pocetnik  (Read 5687 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sasa94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 62
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #20 on: June 18, 2012, 12:51:52 PM »
evo malo sam izmenio program ,ubacio sam i noge pa to sad ovako izgleda
Pon:Ruke(Stojeci pregib ravna sipka,skot ez sipka,pregib bucicom uz koleno,uski benc,ez sipka na celo,sajle)
Uto:Grudi(ravni benc sipka,kosi benc bucice,kontrakosi sipka,razvlacenje)
Sreda:Odmor
Cetv:Ledja(zgibovi siroki,lat iza glave,lat ispred glave uski hvat,veslanje)
Petak:Ramena(potisak ispred glave,letenje(za srednje),letenje sedeci(za zadnje),sleganje)
Subota:Noge(cucanj,iskorak bucicom,nozna extenzija)
Nedelja:Odmor
Odmor izmedju serije 45-75 sec ,odmor izmedju vezbe 2-3 min
neke kritike od iskusnijih ???..sugestije....

Offline Miodrag_Mijo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #21 on: July 15, 2012, 02:09:39 PM »
Nisi napisao po koliko serija radis te vjezbe... i po mom misljenju mislim da je malo 3 vjezbe za ramena koja su npr veca od bicepsa a biceps radis isto 3 vjezbe... to je neko moje misljenje.
Iskreno mislim da ce ti triceps biti umoran od prvog dana da bi drugi radio grudi.. izmijenio bih redosled samo, ali to cu ostavit neko drugi da ti kaze kako ces da radis, samo cu ti rec kako bih ja npr radio...
Pon: grudi, uto:ledja, sri: pauza, cet:noge, pet:biceps,triceps  sub:ramena, nedelja odmor...

Offline Sasa94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 62
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #22 on: July 16, 2012, 12:50:55 AM »
u medjuvremenu sam morao da stanem sa teretanom iz odredjenih razloga pa mi je trening malo drugaciji,u pitanju je kucna teretana
Pon: Prsa-Triceps (uski sklekovi 4s,ravni benc 4s,razvlacenje bucicama 3s,sklekovi sa podignutim nogama 3s,Uski benc 4s,propadanje izmeju klupica 3s,kick back 3s
Utorak:Ledja biceps(uski zgibovi 4s,siroki zgibovi4s,veslanje u pretklonu 3s,jednorucno veslanje 3s,Stojeci pregib ravna sipka 3s,bucica uz koleno 3s,sedeci bucice 3s,
Sreda:Odmor
Cetvrtak:Ramena noge (stojeci letenje 3s, letenje u pretklonu 3s,letenje ispred glave 3s,sleganje 3s,iskorak 4s,podizanje na prste 4s,cucanj 4s)
Petak:odmor
i opet sve ponovo
mozda izgleda preobimno ali ima tu dosta bodyweight  vezbi....,,neke sugestije ???