EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Memorijal Miodrag Stojanović Gidra 5  (Read 28408 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #20 on: April 07, 2008, 08:58:27 AM »
E i ja sam bio na Ultimat fight-u i kasnili su samo sat vremena ove godine :lol:  Gagi Tesanovic je moj kolega sa posla i priljatelj...potvrdio je da je odlican borac kao sto se o njemu i pricalo..Dzakic me je razocarao nemogu da verujem da covek nema snage ni mec da odradi..
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #21 on: April 07, 2008, 09:30:37 AM »
Najaca su ona dvojica debeljana.Kad su pomerili par puta oktagon kad su radili.Mislim da je Jusa iz Bora dobio taj mec  :)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #22 on: April 07, 2008, 09:57:42 AM »
Najaca su ona dvojica debeljana.Kad su pomerili par puta oktagon kad su radili.Mislim da je Jusa iz Bora dobio taj mec  :)

haha jel si video kako su pomerali oktagon :lol: :lol: nisam izvalio kako je onaj u crnim gacama povredio nogu?
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline snoopy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 546
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #23 on: April 07, 2008, 11:42:53 AM »
.Dzakic me je razocarao nemogu da verujem da covek nema snage ni mec da odradi..

U,al cu da zezam Dzakica kad ga vidim ovih dana  :lol:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #24 on: April 07, 2008, 12:11:30 PM »
U,al cu da zezam Dzakica kad ga vidim ovih dana  :lol:

Koliko je to pametno ?  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline snoopy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 546
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #25 on: April 07, 2008, 12:14:57 PM »
Ma ja i on smo dobri drugovi...Dolazi kod mene u teretanu na ultimate fight i bjj.
Takodje vidjam i tasmanijskog,njemu cu da cestitam...

Offline merlin

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #26 on: April 07, 2008, 03:45:45 PM »
poslednja informacija:mec izmedju Dragutina Milosevica Belog i Marka Milosavljevica je ponisten. :clap:

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #27 on: April 07, 2008, 03:47:22 PM »
poslednja informacija:mec izmedju Dragutina Milosevica Belog i Marka Milosavljevica je ponisten. :clap:


to je po meni i najpostenije i najrealnije :)
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #28 on: April 07, 2008, 03:53:40 PM »
kako sad,zar nije beli diskvalifikovan?

@merlin

jel znas zasto je beli ostecen,nije se videlo
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Memorijal Miodrag Stojanovic Gidra 5
« Reply #29 on: April 07, 2008, 04:39:30 PM »
Quote
Na žalost bila su 2 incidenta ali to možemo pripisati nekompetentnosti sudija. Prvo meč Dušan Džakić – Sreten Miletić. Džakić je dominirao prvu rundu. Obarao Miletića i kažnjavao ga u parteru. U jednom trenutku ga je i posekao latkom. Isto se nastavilo u drugoj rundi a onda je Miletić sa leđa poćeo da šutira Džakića u glavu koji je takođe bio u parteru – protivno pravilima. Sudija to nije prekinuo, Džakić je da li pod naletom nervoze ili usled nečeg drugog izašao oz oktagona.

Evo zasto je dzakic napustio ring..Udario ga je i pesnicom par puta u potiljak,ne samo nogom...kada je dzakic ustao i sudije prekinuo Sreten kao to nije cuo ni video i nastavio je sa direktima u lice sto ne zelim ni da komentarisem koliko je nisko sa njegove strane..

Jako mi je krivo sada,posto sam procitao ovo i iskreno se nadam da ce,ako dodje do orbi izmedju ova da borca, ga dzakic unakaziti za sve pare kao sto i zasluzuje..stvarno nisko..Isto mi je krivo sto dusan nije protestvovao..sudije bi morale malo bolje da se upuste u citanje pravila,lako je suditi kada tebe ne udaraju,voleo bih da vidim njih u toj situaciji,koliko bi onda brzo dosudili prekid

Quote
Drugo je meč Dragutin Beli Milošević – Marko Milosavljević. Negde oko prvog minuta borbe borci su pali u parter, Beli je dobio mount i počeo da udara Milosavljevića. Sudija je prišao i počeo da razdvaja borce na šta je Beli burno odreagovao i udario sudiju. Meč je poništen.

ovo je izvestaj sto se tice belog

preuzeto sa Mma Serbia
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380