EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: UFC(mma)  (Read 15894 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: UFC(mma)
« Reply #20 on: April 22, 2007, 05:44:59 PM »
"Kako sam se borio tako sam i prosao, bolje nisam ni zasluzio", analitican je bio Mirko i nastavio: "To je valjda moj kriz, svako malo padnem, ne znam zasto. Dvaput sam vec prosao takvu krizu, protiv Randlemana pa sam se digao, pa protiv Fedora pa sam se digao.

Ajde barem nešto pozitivno, bio sam u pravu, dakle Mirko sad opet kreće ljut i lud, a takvoga ga najviše volimo, samo da dodje k sebi, onda mu treba jedan protivnik da ga polomi i dalje je sve otvoreno...bilo je i prije ovako...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: UFC(mma)
« Reply #21 on: April 22, 2007, 11:37:30 PM »
auuu kako ga je zabo lik :surprise:

ali bas mi je drago nekako, ne pratim ovo nesto posebno ali sam citao izjave pre borbe i pricao je u fazonu kao da se sa mnom bije a ne sa ovim divljakom, bas ga je potcenio..i jos bolje sto ga je ponizio sa njegovim glavnim oruzijem, valjda ce da se opameti sad...
i stvarno ne mogu da verujem da je i posle onakvog nokauta nastavio da ga zabada koji retard treba da budes :crazy:
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: UFC(mma)
« Reply #22 on: April 23, 2007, 01:25:15 AM »
auuu kako ga je zabo lik :surprise:

ali bas mi je drago nekako, ne pratim ovo nesto posebno ali sam citao izjave pre borbe i pricao je u fazonu kao da se sa mnom bije a ne sa ovim divljakom, bas ga je potcenio..i jos bolje sto ga je ponizio sa njegovim glavnim oruzijem, valjda ce da se opameti sad...
i stvarno ne mogu da verujem da je i posle onakvog nokauta nastavio da ga zabada koji retard treba da budes :crazy:

Koju si to novinu čitao?
Koji novinar je to napisao?
Datum kad si to čitao?
Nakon nokauta zabada, gdje obrazloži?


Jesi pročitao gore napisano???  :bash:

Mirko je sam rekao da je potcijenio MOGUĆNOSTI protivnika u nijednom slučaju nije rekao ništa loše već respekt jer "momak" dolazi sa "malim" profesionalnim iskustvom ali nikakvo podcjenjivanje kakvo si ti spomenuo????

Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Corey

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
  • Gender: Male
Odg: UFC(mma)
« Reply #23 on: April 23, 2007, 09:34:08 AM »
Odličan meč, skoro sam ušao u taj magični svet MMA, dosta sam slušao o Mirku i ovo je bilo njegov meč koji sam ja odgledao.Šteta što sam od njega krenuo : ))

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: UFC(mma)
« Reply #24 on: April 23, 2007, 01:04:50 PM »
rekao sam pre borbe da je pricao, a kad i gde nemam pojma kazem ti da me ne zanima sad nesto preterano i jos sam uglavnom citao  naslove i pa je moguce da su novinari naduvali izjave ne znam, sta se ljutis odma jbt?
i rekao sam da je ovaj drugi lik retard zato sto je nastavio da ga udara dok je mirko bio na podu polumrtav, kad sam se ja iznervirao mogu da mislim tek vama kako je...a ono kad je iskrivio zglob stvarno nemam reci  :shocking: nista gore nisam video u poslednje vreme
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: UFC(mma)
« Reply #25 on: April 23, 2007, 03:07:42 PM »
rekao sam pre borbe da je pricao, a kad i gde nemam pojma kazem ti da me ne zanima sad nesto preterano i jos sam uglavnom citao  naslove i pa je moguce da su novinari naduvali izjave ne znam, sta se ljutis odma jbt?
i rekao sam da je ovaj drugi lik retard zato sto je nastavio da ga udara dok je mirko bio na podu polumrtav, kad sam se ja iznervirao mogu da mislim tek vama kako je...a ono kad je iskrivio zglob stvarno nemam reci  :shocking: nista gore nisam video u poslednje vreme

Udaranje na podu je sastavni dio tog sporta jer kad ti se pruzi prilika da protivnika dokrajčiš vjeruj mi pokušat ćeš je iskoristit, ne ljutim se nimalo nego mi ide malo na kitu kad svi kažu ja sam čitao, ja sam gledao, gdje, kod koga, kad??? Argumentirano, osim ako nije neka štampa sa kojom ti jedino mogu da preporučim sličnu metodu kao sa toaletnim papirom, samo pripazi zbog olova jer da ne dobijes trovanje!!!  ;D

Njegov zglob je ok, istegnuo je ligamente i to je to, nakon 1 mjesec on je u top formi opet, sad je pitanje psihe ali Mirko je tu vec prosao kroz sito i rešeto tako da samo treba čekat...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: UFC(mma)
« Reply #26 on: April 29, 2007, 04:39:49 PM »
borba na podu je nauka ;)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: UFC(mma)
« Reply #27 on: June 08, 2007, 02:38:33 PM »
UFC 72 - "VICTORY"
Belfast, 16. June. 2007





Evo super link sa trailerom, predstavljanjem samih borbi i atmosferu prije eventa...


UFC 72 - "VICTORY"

« Last Edit: June 08, 2007, 03:21:29 PM by Lazic »
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: UFC(mma)
« Reply #28 on: June 12, 2007, 05:39:17 PM »
VECERASNJI EVENT:




Sam Stout Vs. Spencer Fisher (borba eventa)
Roan Carneiro Vs. Jon Fitch
Jordan Radev Vs. Drew McFedries
Jason Black Vs. Thiago Tavares
Forrest Petz Vs. Luigi Fioravanti
Tamdan McCrory Vs. Pete Spratt
Jeff Cox Vs. Gleison Tibau
Anthony Johnson Vs. Chad Reiner
Luke Caudillo Vs. Nate Mohr









« Last Edit: June 12, 2007, 05:58:33 PM by N_E_Z_N_A_L_I_C_A »
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: UFC(mma)
« Reply #29 on: June 12, 2007, 06:27:10 PM »
Evo jos malo informacija za veceras:



KLIKNI LINK


Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)