EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: LEDJA  (Read 89110 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #100 on: February 28, 2010, 02:40:22 PM »
pa napisao je da vec radi zgibove ... dakle , chemu lat ?

licno smatram ako ne moze bar 3 serije od po 12 zgia da odradi a samim tim da mu to i bude do otkaza onda neka radi lat dok stekne snagu pa ce posle da ubaci jos jednu vezbu recimo a da izbaci lat.
Pitanje je sa kolikom tacnoscu moze da radi veslanje u pretklonu dvorucnim tegom.....

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #101 on: February 28, 2010, 04:01:49 PM »
Milane, kako to "O" oblik ledja?

Lokk1, sta bi bilo korisnije na mestu tog lata iza glave?

pa nishta ti netreba umesto ... samo izbaci .. radish zgibove i lat .. nema logike .. ako si dobro odradio zgibove ebo si kevu latovima vec .. onda samo kuci i klopa
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline FicaFicolino

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #102 on: February 28, 2010, 05:33:03 PM »
@Milan

Neutralni hvat - Daje ti krila  :lol: :lol: :lol:

Slobabob, Lokk1, hvala na odgovorima, veslanje u pretklonu bas bas pravilno radim, i da mi pump samo takav, cini mi se vise nego zgib... Za sada sam zadovoljan napretkom, videcemo ubuduce....
If you don't know where you are going. How can you expect to get there?

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #103 on: March 19, 2010, 02:16:39 PM »
da li staticke vezbe pomazu u razvoju ledjnih misica i latova, npr karike i sl?
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #104 on: March 19, 2010, 02:40:42 PM »
Da i ja stogod priupitam :lol: Da li sam na gubitku ako sam izbacio skroz lat mashinu i radim vratilo naprijed i nazad po 4 serije svaka vjezba( 12,10,8,8 ponavljanja), nakon toga mrtvo i veslanje jednorucnim tegom u pretklonu ??? ako bi trebao dodati jos jednu vjezbu s latom da li bi to bilo siroki fat i vucenje iza glave ili uski hvat i vucenje na prsA  ili nista od navedenog ??

Unaprijed zahvaljujem

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: LEDJA
« Reply #105 on: March 19, 2010, 02:45:42 PM »
da li staticke vezbe pomazu u razvoju ledjnih misica i latova, npr karike i sl?

hm,mnoge stvari pomazu,pitanje je u kojoj meri

Da i ja stogod priupitam :lol: Da li sam na gubitku ako sam izbacio skroz lat mashinu i radim vratilo naprijed i nazad po 4 serije svaka vjezba( 12,10,8,8 ponavljanja), nakon toga mrtvo i veslanje jednorucnim tegom u pretklonu ??? ako bi trebao dodati jos jednu vjezbu s latom da li bi to bilo siroki fat i vucenje iza glave ili uski hvat i vucenje na prsA  ili nista od navedenog ??

Unaprijed zahvaljujem

zasto biste radili vratilo ispred+vratilo iza+lat masinu
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: LEDJA
« Reply #106 on: March 19, 2010, 02:56:35 PM »
zasto biste radili vratilo ispred+vratilo iza+lat masinu

ispred i iza  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: LEDJA
« Reply #107 on: March 19, 2010, 03:02:47 PM »
pa to  :lol:
ne znam sto se toliko opterecujete latovima...samo ih pretrenirate  bzv sa toliko slicnih vezbi+oni ucestvuju u svim veslanjima..svi bi da imaju "lepezu"..poenta je imati i sirinu i dubinu
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #108 on: March 19, 2010, 03:03:45 PM »
hm,mnoge stvari pomazu,pitanje je u kojoj meri

zasto biste radili vratilo ispred+vratilo iza+lat masinu
pa pitam jer nemam pojma jedino sto mi pada na pamet sto na vratilu dizem sebe(96kg i nemam nacina da kacim tegove na sebe jedino da ih u dzepove natrpam hehehe) a na latu povucem malo vise, pa me je zanimalo da li je to nepotrebno dupliranje.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #109 on: March 19, 2010, 04:36:22 PM »
i shto je najvaznije shto radite iza ledja ??? kao pogadjate bolje ili shta ??? povredicete se samo .. .
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!