EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: LEDJA  (Read 89103 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline juice

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 59
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #130 on: May 15, 2010, 10:49:59 PM »
jbg,ja uvek gledam da svaku vezbu odradim maximalno pravilno:)al i najmanji cim moze da bude koban :bored:

Offline nenadns

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 868
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #131 on: May 15, 2010, 11:46:01 PM »
ne kontas...nije bitno...samo pumpaj...
Out of the night that covers me,
Black as the pit from pole to pole,
I thank whatever gods may be
For my unconquerable soul.

In the fell clutch of circumstance
I have not winced nor cried aloud.
Under the bludgeonings of chance
My head is bloody, but unbowed.

Beyond this place of wrath and tears
Looms but the Horror of the shade,
And yet the menace of the years
Finds and shall find me unafraid

It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #132 on: May 16, 2010, 10:38:21 PM »
lolcina za deadlift xxxxD

cekaj ne znash za frank yanga :O ... gde zivish ti jbt :D .. searchuj i plachi od smeha ... msm rechi ne mogu da opishu shta taj dechko radi :D
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline juice

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 59
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #133 on: May 28, 2010, 12:01:04 AM »
jel ok da na treningu ledja,odradim 6-8 sirokih zgibova pa odma odem na lat(ispred sa 60% maxtezine) 4 serije

msm jel nije puno?

i ako posle odradim jos 3 vezbe po 4 serije??

dok jos neojacam na sirokim

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #134 on: May 28, 2010, 12:21:55 PM »
Da se i ja nadovezem s jednim pitanjem, prilikom rada ledja prve dvije vjezbe koje uradim su zgibovi iza i zgibovi ispred, sve ukupno 8 serija, poslije toga ide dl, motorka ili veslanje u pretklonu.Konkretno me zanima dal su jedan od ovih zgibova nepotrebni ili se dopunjavaju pa da ih i u buducnosti radim.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: LEDJA
« Reply #135 on: May 28, 2010, 12:50:27 PM »
nepotrebni su

@juice

a sto siroki moraju bas
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #136 on: May 28, 2010, 12:56:46 PM »
nemoj raditi zgibove iza .. NIKAD!!

i nemash potrebe raditi 2 veslanja .. ista vezba .. to ti ko da radish bench sa shipkom i onda sa buchicama .. ili biceps sa shipkom pa bucicama. .. iste mishice gadjash .. ja vishe volim jednoruchno vesljanje iz par razloga ..


@juice : u odredjenom kontextu mozesh tako .. mozesh i obrnuto .. prvo lat ali koncentrisi se da vuchesh latovima bash i onda zgibove .. to se zove prefatigue .. google pa chitaj na netu o kom principu se radi ..

a mozesh i ovako samo nije to trajno reshenje .. probaj sa 10-0-10  znachi 10 sec se dizesh 10 sec se spushtash zgibove .. poliquin kaze da je to najjachi metod za jachanje iskreno nisam probao tj iovako mogu da ih radim punkurac pa ono ... ali nemash shta da izgubish .. nek ti bude cilj da se sto pre reshish lat mashine i zaboravish na nju do kraja zivota ;)
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #137 on: May 28, 2010, 01:37:05 PM »
Ja sam nedavno izbacio zgibove, smorili su me a i nemam vise snage da radim 10 serija po 8-10 komada nego se raspadnem odma' na startu.. sad radim samo veslanje u pretklonu, mrtvo dizanje i veslanje na donjem koturu..
#15 Vince Carter

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #138 on: May 28, 2010, 01:39:36 PM »
Ja sam nedavno izbacio zgibove, smorili su me a i nemam vise snage da radim 10 serija po 8-10 komada nego se raspadnem odma' na startu.. sad radim samo veslanje u pretklonu, mrtvo dizanje i veslanje na donjem koturu..

pa dodash tegove ... okachi 20-30 kg .. mislim da bi mogao .. i onda udri 3-4 serije ko i ostale vezbe ... ??
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: LEDJA
« Reply #139 on: May 28, 2010, 01:52:36 PM »
Kako bre da dodam tegove kad sam sad na zgibovima slabiji nego ikad? :wow: Pre sam radio npr. 11, 10, 10, 10, 9, 9, 8, 8, 8, 6... a sad pocnem sa 8 komada i vec na drugoj seriji smanjujem... Mada, mislim da bi' ih izbacio i da nije tako jer se mnogo vise upalim od ovih ostalih vezbi. Zgibove sad radim kad odem do plaze pa tamo kod kajakaskog kluba Val ima neka sipka i tu se malo izigram...
#15 Vince Carter