EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: NOGE  (Read 77748 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline patrik93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #100 on: June 23, 2010, 05:49:25 PM »
Kakav bih trening za noge mogao da radim, da daje rezultate, a da neradim čučnjeve, pošto imam 17 god i čuo sam da ih netreba raditi??

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: NOGE
« Reply #101 on: June 23, 2010, 06:06:50 PM »
Zasto ne treba raditi??

PRetpostavljam da je opet neki "strucnjak" pricao da isti zaustavljaju rast ili slicno...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline patrik93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #102 on: June 23, 2010, 06:10:40 PM »

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #103 on: June 23, 2010, 11:22:32 PM »
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=361.0
u textu je to spomenuto..


nauchi pravilno da radish i nema problema .. to je napisano , pretpostavljam , zbog toga shto su pochetnici neiskusni i skloni greshkama i nekontrolisanom egu ... nauchi da je forma PRIORITET i slobodno radi chuchanj ...

,,alternativa'' su ti iskoraci razni , pressa , extenzija , leg curl itd ..itd ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline patrik93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #104 on: June 24, 2010, 01:17:49 PM »
A šta bi bilo od vežbi najefikasnije da ubacim u trening da što pre dobijem masu na nogama??

Offline Mister XYZ

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #105 on: July 02, 2010, 09:00:45 PM »
Intesuje me da li je prilikom izvodjenja cucnja ili bilo koje druge vjezbe bitan pokazatelj efikasnosti vjezbe osjecaj velikog priliva krvi u taj odredjeni misic tj, "pump".
Konkretno me interesuje za cucanj,jer prilikom izvodjenja cucnja za razliku od rada sa drugim misicima ne osjecam skoro nikakav "pump".Dok radim cucanj osjecam zamor u kvadricepsima,koji raste sa brojem uradjenih ponavljanja,ali cim vratim sipku na mjesto skoro pa i da ne osjecam da sam ista radio,ali kad radim cucnjeve bez tereta taj osjecaj je dosta intenzivniji.

Uglavnom cucanj radim sa manjim tezinama,jer sam ga skoro poceo raditi i tehnika mi jos uvijek nije najbolja,ali nije ni mnogo losa.

Offline sermanden

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 358
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #106 on: July 02, 2010, 11:27:26 PM »
Quote
jer sam ga skoro poceo raditi

Offline Mister XYZ

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #107 on: July 02, 2010, 11:33:47 PM »
Ne razumijem bas sta hoces time da kazes,mislis da ne osjetim jer ne radim dugo cucanj?

Offline sermanden

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 358
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #108 on: July 03, 2010, 04:17:59 PM »
da

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: NOGE
« Reply #109 on: July 03, 2010, 10:46:16 PM »
Da li ima neka odredjena vezba koju treba da pojacam da vise isforsiram ovaj misic? Noge su mi inace ok, zadnja loza, unutrasnja strana, kvadriceps gledajuci od napred super, ali ovo bocno (sa slike) mi se ne ocrtava ovako lepo, zelim ovo bas veliko "udubljenje".