EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trbusni misici (stomak)  (Read 282566 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dukaWCRA

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #230 on: September 28, 2008, 10:38:14 PM »
...meni je trebalo 5 nedelja jakog vežbanja da uradim savršene trbušne mišiće. Sve sam isplanirao,sastavio program,promenio ishranu i rezultati su bili super.Posle tih pet nedelja vežbanja,vežbe za trbušne mišiće sam radio jednom na kraju svakog meseca i to više radi reda.Šta mislite koliko su mi trajali? :)  13 meseci,a sve zahvaljujući ishrani!!!! Ishrana je najvažnija, ja 6 godina nisam ušao u pekaru,a na posao nosim hranu koju sam pripremam i što je isto tako važno jedem na svaka 2 sata.
Poenta svega ovoga što sam ispriča jeste da ako niste spremni da promenite celu ishranu onda se mučite uzalud.

Offline drazen

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #231 on: October 16, 2008, 01:15:11 PM »
nadam se da neko od vas moze da mi pomogne.Radim trbusnjake ove vec dvije godine ali nisam zadovoljan izgledom.Ranije sam ih radio svaki dan osim nedelje oko 500 dnevno i vise.Sad ih radim ponedeljkom,utorkom cetvrtkom i subotom oko 400 dnevno.Radim oko 8-9 razlicitih vjezbi za gornje,donje i bocne trbusnjake.Serije i ponavljanja variraju zavisno od vjezbe.Ako ima neko neki savjet neka napise.Unaprijed zahvalan

Offline Nov

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #232 on: October 16, 2008, 03:50:30 PM »
imam problem sto se tice trbusnjaka prva 2 para se ok vide dok treci pravi problem jel ima malo sala  :clap: :clap: i zanima me dal su ovi trbusnjaci http://kbierek.powweb.com/shapefit-pics/abs-exercises-hanging-leg-raises.gif bas za taj treci par i dal znate neke trbusnjake gde najvise  radi taj treci par posto ocu da ih forsiram  :) :)

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #233 on: October 21, 2008, 02:31:13 PM »
jel
jer

Neces salo da skines time sto ces da radis trbusnjake, nego pravilnom ishranom i aerobnim treningom (trcanje npr).

Btw, dobra je vezba.

Offline stefan_xxx

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #234 on: October 29, 2008, 10:28:12 PM »
ZDRAVO NA SVIMA JA SAM IZ MAKEDONIJA I ZELIM DA MI POMOGNETE U IZGRADBI NA STOMA4NI MISICE ZELIM ZNATI KOLIKO SERIJA TREBA I PO KOLKU POVTORUVANJA ZA OFORMUVANJE NA STOMA4NITE MUSKULI.           
I MORAM DA KAZEM DA JE OVAJ FORUM NAJ LEPSI I JAS SADRZAJEN
ODNAPRES VAM ZAHVALJUEM
POZZ

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #235 on: October 29, 2008, 10:52:39 PM »
:wow:  :wow: Po kojem principu je to uspevao, da treningom za stomak i to toliko cestim smanjuje obim struka?

Da li si cuo za katabolizam  :)
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #236 on: October 29, 2008, 11:54:58 PM »
aaaa on je smanjivao misice  :lol:  :lol: ja jos debil kontao da je on topio masti sa struka toliko dugackim treningom, pa reko kako to  :hitself:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline sara

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Female
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #237 on: November 01, 2008, 06:10:53 PM »
ja sam se bas nesto nameracila skoro svaki trening radim trbusnjake...ove nedelje sam imala 4 treninga i radila po 1000,u serijama po 100,ali sam cula negde da treba manji broj ponavljanja u seriji?radim i po 1000 ledjnjaka,posto se plasim da se ne iskrivim,ali da li je to neophodno?kolko je potrebno pauze po danima,kolko je potrebno da se stomak "odmori"?

Offline Erick Cartm3n

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #238 on: November 01, 2008, 06:12:18 PM »
Da li je pozeljno raditi trbusnjake u procesu dobijanja mase ili ih skroz izbaciti iz treninga ?!

Umreti nije nista.Umreti znaci ziveti za otadzbinu.Onaj koji umire,a zna za sta umire-ZIVECE ! ! !

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #239 on: November 01, 2008, 08:39:35 PM »
ja sam se bas nesto nameracila skoro svaki trening radim trbusnjake...ove nedelje sam imala 4 treninga i radila po 1000,u serijama po 100,ali sam cula negde da treba manji broj ponavljanja u seriji?radim i po 1000 ledjnjaka,posto se plasim da se ne iskrivim,ali da li je to neophodno?kolko je potrebno pauze po danima,kolko je potrebno da se stomak "odmori"?
previse je..nema svrhe raditi toliko i pitanje je koliko stvarno angazujes stomak u tom vezbaju

Da li je pozeljno raditi trbusnjake u procesu dobijanja mase ili ih skroz izbaciti iz treninga ?!


naravno da je vazno..ipak treba imali lepe trbusnake, iako se formiraju kada se evzba sve drugo, nekima je potrebno da ih vezbaju aktivnije..ja volim lep stomak..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap