Ishrana, suplementi, stimulativna sredstva > ::Vitamini, minerali, sagorevaci masti, preparati za sportske povrede, ostalo ::

Efedrin/Kofein/Aspirin (Ephedrine/Caffeine/Aspirin)

<< < (2/72) > >>

tdragicka:
Sto se tice ishrane postujem savete koje sam procitao na ovom sajtu, 5-6 obroka dnevno, kao prvi obrok razene pahuljice sa nemasnim jogurtom ili zasladjivacem, uzna pirimac i meso (belo ili riba), rucak belo meso ili konzerva tunjevine, posle 16 casova bez UH, za uzinu salata od povrca i vecera belanca i jos neko meso (belo ili riba). Sto se tice treninga 3 puta nedeljno (utorak, cetvrtak, nedelja) ujutru pre posla kardio (HIIT - 5 minuta zagrevanja, 8 intervala otkucaji 60-70% 2 minuta i jedan minut 80-85%  i ponovo 5 minuta puls oko 60-70% od maksimalnog) i 3 puta nedeljno trening sa tegovima u poslepodnevnim casovima (oko 17-18 casova). Trenutno ne koristim nista od suplemenata. Uz put za protekle 3 godine smanjo sam telesnu tezinu od ondasnjh 103 na trenutnih 88. Sada sam krenuo u pohod na narednih 10. Da li sam na pravom putu?

Lazic:
jesi ,ali moj stav je da ne moras jos da koristis sagorevac dok ne iskoristis sve faktore , tj manipulaciju u ishrani i trenizima..

tdragicka:
Da li imas neki konkretni savet?

Lazic:

--- Quote from: tdragicka on June 01, 2007, 01:56:31 PM ---Da li imas neki konkretni savet?


--- End quote ---

konkretno odvojim ovu temu sto od e/c/a ispises sav info sto treba da znam i krenemo :)

hawk:
koliko moze pozitivno djelovati efedrin,ako se uzima samo on prije treninga bez kofeina i aspirina naprimjer jedna tableta od 50mg,je li bolje raspodjeliti tabletu na dva komada ili odjednom gruhnut cijelu,

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version