EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Strije  (Read 2540 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kaja Azdaja

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
Strije
« on: December 05, 2010, 11:38:10 PM »
Pozdrav svima! E ovako, posto se strije pojavljuju zbog rastezanja koze, verujem da medju clanovima foruma ima dosta onih kojih koji su se sa njima susreli. Posto vi vidim imate "napitake za sve zivo" :), ja, obicna devojka, htela sam da vas pitam imate li neki preparat (koji zaista deluje) da preporucite?

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Strije
« Reply #1 on: December 06, 2010, 08:40:50 AM »
Pozdrav svima! E ovako, posto se strije pojavljuju zbog rastezanja koze, verujem da medju clanovima foruma ima dosta onih kojih koji su se sa njima susreli. Posto vi vidim imate "napitake za sve zivo" :), ja, obicna devojka, htela sam da vas pitam imate li neki preparat (koji zaista deluje) da preporucite?

U pitanju je nakon poroda, znate kako sve Vam zavisi od Vaše kože. Moja supruga se u trudnoći ugojila preko 20kg (90% je otišlo u stomak) i mazala se u toku trudnoće Šaljićevom mašću, nakon poroda nema ni jednu jedinu striju. MADA moram naglasiti da ima izuzetno zahvalnu kožu tako da je i pitanje dali bi joj se uopšte pojavile strije i da nije mazala. Ona ima 32 godine i ni jednu jedinu striju.
Imamo prijateljice koje su se mazale mnogo više nego ona a na kraju završile kao zebre :)

Poenta je da sad kad su Vam se strije pojavile ne možete ih otkloniti kremama, možete ih samo ublažititi da se manje vide.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Kaja Azdaja

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
Odg: Strije
« Reply #2 on: December 06, 2010, 11:11:53 AM »
Hvala. Da, i ja koristim taj melem, nego sam bila radoznala cime se i da li vi sportisti mazete.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Strije
« Reply #3 on: December 06, 2010, 11:16:56 AM »
Gde se ima kupiti i koliko kosta?

Offline Kaja Azdaja

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
Odg: Strije
« Reply #4 on: December 06, 2010, 11:23:16 AM »
Ima po parfimerijama i apotekama. Cene variraju od 500-700 dinara otprilike.