EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: teretana univers  (Read 15516 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: teretana univers
« Reply #20 on: April 16, 2011, 07:57:17 AM »
cekaj jel ozbiljno??? zasto bi neko ulagao 2,5 miliona evra u teretanu :shock1:

Brate to nije pojedinac koji je uložio toliko para, to je lanac takvih teretana u svetu (oko 115), koji su na glasu.Mislim da su Šveđani ili Norvežani...nebitno uglavnom sprae su im 2010godište, sve nove.

sele137

Jel to treniraš gore?

Ko god je otišao da vidi GYM malo rečeno je ODUŠEVLJEN.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: teretana univers
« Reply #21 on: April 16, 2011, 10:08:22 AM »
sele137

Jel to treniraš gore?

Ko god je otišao da vidi GYM malo rečeno je ODUŠEVLJEN.

Svratim s vremena na vrijeme jer nevolim predugo da se zadrzavam u jednoj teretani i interesantnije mi je za trenirati kad promjenim okruzenje ;)
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: teretana univers
« Reply #22 on: April 16, 2011, 06:27:46 PM »
vala ja da sam odande ja bih platio i te pare samo da treniram kad i Sele  :lol: :lol:
Why so serious?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: teretana univers
« Reply #23 on: April 16, 2011, 06:42:18 PM »
da ga davimo uzivo  :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: teretana univers
« Reply #24 on: April 16, 2011, 08:35:15 PM »
  :wow::blush: :blush: :blush:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: teretana univers
« Reply #25 on: April 18, 2011, 04:16:30 PM »
vala ja da sam odande ja bih platio i te pare samo da treniram kad i Sele  :lol: :lol:


definitivno nisi jedini ;D



on topic:

svaki proizvod je namenjen odredjenoj grupi ljudi, tj kupaca, pa tako i ovo, ako vam se ne svidja, ili kao sto je Milan rekao, ako je zbog para (kao sto je vecini nas), niko vas netera da idete tamo.

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: teretana univers
« Reply #26 on: April 19, 2011, 03:57:47 PM »
bebac
teretana je vrh, nema dalje, ali hajde sad iskreno, po tvom mišljenju, kao primjer, uzet ću terzu, jer je to naš najbolji bilder, iskreno, da nema teretanu, šta misliš da li bi se on spremao tamo gdje je tonu ljudi i prije svega onih šminkera, ili bi ipak izabrao neko drugo mjesto. iskreno?
osim, naravno da mu ovi nisu sponzori i da mora kod njih trenirati.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: teretana univers
« Reply #27 on: April 19, 2011, 04:22:37 PM »
bebac
teretana je vrh, nema dalje, ali hajde sad iskreno, po tvom mišljenju, kao primjer, uzet ću terzu, jer je to naš najbolji bilder, iskreno, da nema teretanu, šta misliš da li bi se on spremao tamo gdje je tonu ljudi i prije svega onih šminkera, ili bi ipak izabrao neko drugo mjesto. iskreno?
osim, naravno da mu ovi nisu sponzori i da mora kod njih trenirati.

Jesam mu drugar ali ne mogu da govorim kao da sam on, da nema teretanu trenirao bi 99% gde mu je ok atmosfera, kao i ja...ja ceo život idem tamo gde mi prija društvo, sprave mi nisu najbitnije već dali ima "dušu" teretana...tako i dok sam živeo u SRBIJI išao sam tamo gde je bio Goran Ilić, Sonja, i Đura...zašto? zato što NIŠTA mi nije moglo zameniti normalan razgovor, osmeh, prijatnost ljudi oko mene, drugarstvo. Ima važnijih stvari od sprava.
Sad kad sam u BiH to je Terza.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: teretana univers
« Reply #28 on: April 19, 2011, 04:25:32 PM »
to stoji, ali isto tako mislim da bi mirso išao tamo gdje će trening odraditi, jer ako je iko fantom po tom pitanju to je on.
sigurno mu ne treba da ga svaki malo neko prekida i zapitkuje kojekakve gluposti.