EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vezbe na karikama  (Read 6977 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline markob

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Vezbe na karikama
« on: November 22, 2008, 01:24:26 AM »
Da li ste probali sledece vezbe : propadanja na karikama, zgibovi na karikama, pun zgib na karikama?
Zanima da li su kvalitetnije od klasincnih vezbi (obicna propadanja, zgibovi na vratilu..) ili mozda stetnija (zbog veceg  radiusa pokreta ramenog zgloba)?
Koje sve mishicne grupe ucestvuju prilikom izvodjenja propadanja na karikama?

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Vezbe na karikama
« Reply #1 on: November 22, 2008, 02:01:53 PM »
Uf ja sad idem na gimnastiku za skolski tim, vezbamo svake subote evo sad sam dosao maltene sam iscasio rame na karikama  :wallbash1: Po meni su karike super, i mislim da su gimnasticari uzasno jaki ljudi!
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Vezbe na karikama
« Reply #2 on: November 22, 2008, 04:51:19 PM »
cini mi se da kod tog propadanja na karikama ucestvuju svi moguci misici gornjeg dela, najverovatnije aktiviras i one za koje nisi ni znao da ih imas.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Vezbe na karikama
« Reply #3 on: November 22, 2008, 05:14:21 PM »
definitivno ucestvuje vise misica zato sto moras da drzis neku ravnotezu da se ne bi preturioiskrivio i tako to...kad neko ko nije dovoljno jak,gibak i tako to moze da se desi nesto slicno kao cronaldu
al se nekad dobro jelo

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Vezbe na karikama
« Reply #4 on: November 24, 2008, 06:05:44 PM »
figura malteski krst mi je fenomenalna, telo paralelno sa podom a ruke rasirene