Trening > ::Powerlifting & Strongman::

Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl

(1/20) > >>

CRonaldo:
Jel bi neko mogao pls da objasni osnovno u vezi powerliftinga, kako powerlifteri treniraju kako se hrane, sa akcentom na razliku powerliftinga i bb?

Mene jako zanima powerlifting, voleo bih da mogu da izbacim puno iz benca i mrtvog itd ali necu da imam veliki stomak kao vecina powerliftera  :bored: nego i da izgledam lepo.Pa jel bi mogao neko da me uputi u razlike bb i poowerliftinga, kako se moze preci sa jedne discipline na drugu, kad...??  :help:

Cuo sam da je Arnold prvo bio powerlifter pa onda presao u bb.

Da li je moguce istovremeno i rasti i jacati? Na koji nacin to uopste funkcionise kod misica, znam na kojem principu oni rastu, ali na kojem principu oni jacaju da mogu da daju vecu silu??

Zbog cega ja iako radim izmedju 10-12 ponavljanja opet s vremenom mogu vecu tezinu da dizem?


Oprostite ako sam rekao neku glupost u ovom postu, ja stvarno nemam pojma o powerliftingu a vidim da nema nijedna tema koja objasnjava ono najosnovnije i da samo mali broj ljudi ovde na forumu zna dovoljno o powerliftingu  ;)

 :help: Hvala...

aragorn:
Procitaj prvo sticky.

CRonaldo:
wtf?!  :bored: Sta je to, gde je to?  :blush:

Kosuta:
sticky su lepljive teme (prevedi) tj teme koje se nalaze na vrhu,i tu su ti uglavnom objasnjene osnovne vezbe a nalaze se ovde na pod forumu "Powerlifting & Strongman"

CRonaldo:
Evo procitah sve sticky teme  :clap: I shvatio sam kako se pravilno izvode vezbe, koje vezbe postoje, za sta je pojas i to je to  :dunno: Ona tema o razlicitim tipovima treninga je jako konfuzna i nista nisam shvatio a bas sam se trudio  :wallbash1:  :blush: Aragorn napise enciklopedijski tekst pa ga Ted i Vlada ubedjuju u suprotno i tako u krug :p

 E sad... Sta je CNS?


--- Quote from: CRonaldo on May 02, 2008, 05:06:56 PM ---Da li je moguce istovremeno i rasti i jacati? Na koji nacin to uopste funkcionise kod misica, znam na kojem principu oni rastu, ali na kojem principu oni jacaju da mogu da daju vecu silu??

Zbog cega ja iako radim izmedju 10-12 ponavljanja opet s vremenom mogu vecu tezinu da dizem?

--- End quote ---

Kako su koncipirani treninzi powerliftera, ono najosnovnije...?

 :help:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version