EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Debeo sam i ja,debeo sam pa sta  (Read 12657 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Debeo sam i ja,debeo sam pa sta
« on: September 21, 2007, 11:29:07 PM »
Iako na ovoj temi nema mnogo muskaraca,ako ih uopste i ima,moram da vas pitam.Vi ste ipak najbolji.Problem je potkozno salo.Kako da skinem to potkozno salce i takozvane pistolje sa strane.Kada sam obucen ne primecuje se da imam salce,ali kada se skinem to je druga prica.Kao klinac sam bio debeo pa sam u srednjoj skoli smrsao ali to je ostalo,da me podseca na vreme kada sam uzivao u slatkisima.Pored ovog na stomaku, imam i salce na sisicama.Ovo je pitanje najvise upuceno Lazicu.Kako da skinem salo sa donjeg dela grudi?U teretani gde treniram nema kosog benca,a koliko sam primetio retko ga i ima po teretanama.Promenio sam stvarno mnogo teretana.Kako se preselim promenim i teretanu.
Pretpostavljam,iz svega sto sam procitao na forumu,da prvo ide ishrana.O ishrani sam znao ponesto i ranije,procitao sam tone FLEKSOVA,KARATE-BILDERA,HERKULESA,i jos mnogo stranih casopisa koji su nekad izlazili.Kada sam bio mladji samo sam to citao.
Sto se treninga tice pravio sam veliku pauzu. Od 2005 nisam isao u teretanu,tada sam se i dosta ugojio.Krenuo sam ovog meseca,ali koliko se trudim da radim sto pravilnije i veci broj ponavljanja tezine me stalno vuku.Kada sam prekinuo sa treninzima taman sam stigao do 120 kg iz benca,a sada se mucim sa pola od toga.Radim klasican trening,po dve misicne parije,samo rame radim samo i tu ubacujem lateralno letenje,listove i podlaktice i noge radim solo,zato sto ih radim cele i prednju i zadnju lozu i gluteuse.Za svaku misicnu partiju radim po tri vezbe.Baza su mi osnovne vezbe i njih prvo radim,kao benc pres,cucanj,potisak iza glave za rame,mrtvo dizanje,stojeci pregib sa Z-sipkom ili ravnom to menjam,za biceps,i potisak sa cela za triceps ili uski benc.To mi najbolje napuni triceps.Previse sam pisao o treningu,a malo o problemu.
Da li moze trcanje i vijaca da mi pomogne od aerobnih vezbi.Sada uglavno pitam za vezbe a za ishranu cu posle.3,4 puta nedeljno kardio ili svaki dan?
A sto se ishrane tice napisite mi nesto osnovno.Belanca za dorucak,belo meso i riba,skrob za glavni odrok ili pre treninga?Pomozite,molim vas :help:
Imam neki program vezbanja,mislim da je dosta dobar,da li mogu negde da ga napisem,a imam i jednu dijetu koja je skinuta iz americkog fleksa,mozda neko i procita.Da li smem da stavim to negde?
« Last Edit: September 22, 2007, 12:39:01 AM by Lazic »

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg:Debeo sam i ja,debeo sam pa sta
« Reply #1 on: September 21, 2007, 11:33:35 PM »
napisi kako se sad hranis pa idem dalje ..  :blowkiss:
« Last Edit: September 22, 2007, 12:39:16 AM by Lazic »

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Debeo sam i ja,debeo sam pa sta
« Reply #2 on: September 21, 2007, 11:36:07 PM »
"Retko gde ima kosi bench".....??Pa kakve su to  teretane koja nemaju kosi bench-cudi me da iko i dolazi u njih.......
« Last Edit: September 22, 2007, 12:39:31 AM by Lazic »
filmovi.infopult.net

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: Debeo sam i ja,debeo sam pa sta
« Reply #3 on: September 22, 2007, 12:31:21 AM »
Kazem ti da sam pravio veliku pauzu.Tada sam se lose hranio.Preskakao sam obroke,imao obavezni nocni obrok,jeo sam slatko.Kada pocnem da treniram promenim i ishranu.Tek sam krenuo u teretanu,pa nisam skroz promenio ishranu.Obozavam slatkise i koka kolu.Nju sam skroz izbacio kao i sve sokove gazirane i guste.Pijem samo vodu,sada ima ona slatka voda.Uvek sam pio dosta vode,to mi ne predstavlja problem.Onu koka kolu bez secera ne mogu da pijem,skripe mi zubi od nje.
Znas Tikice veliki problem su pare.Kada imam para onda se hranim kvalitetnije,a kada nemam jedem sta imam.Izbacio sam i hleb i slatko.
Ne merim kolicinu ugljenih hidrata i proteina.
Za dorucak jedem belanca ili ovsene,razene pahuljice( izmesam ih)sa jogurtom.
Moram da smanjim i mlecne proizvode sto vise mogu.
Posle tri ili tri ipo sata jedem malo belog mesa sa vlaknastim povrcem.
Opet negde posle tri sata jedem belo meso sa kuvanim pirincem.
To mi je uglavnom obrok pred trening.
Posle treninga jedem samo belo meso i pojedem i neku salatu.
Poslednji obrok mi je isti kao i prethodni to je negde oko pola deset ili deset.
Kada nisam gladan popijem whey protein ali ga pijem sa obranim mlekom,ne mogu sa vodom.
Pojedem i dve,tri vocke u toku dana.Nekad me bas uhvati kriza i onda mi se mnogo jede slatko.
Ovaj nacin ishrane sam uveo pre desetak dana,nemam jos nikakvih rezultata.
Gledam da odradim kardio posle svakog treninga sa tegovima,to mi bas prija.
Kazi sta nije dobro da menjam,a ako je nesto dobro da ostavim tako.
Ne jedem samo belo meso,jedem umesto njega skusu ili tunu iz konzerve.
To bi bilo to.Pomozi mi da se oslobodim masnih sisica i mlitavog stomaka
Genetika mi nije naklonjena,cak mi odmaze maksimalno.Prirodno imam slab trbusni zid pa je put do trbusnjaka trnovit.Ustvari nikad se nisu ni videli iako sam ih uvek radio.Napisi sta i kako da radim i jedem :blowkiss:
« Last Edit: September 22, 2007, 12:39:46 AM by Lazic »

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Debeo sam i ja,debeo sam pa sta
« Reply #4 on: September 22, 2007, 12:52:41 AM »
sve u svemu nije lose  :)
jedino ako mozes pokusaj da kardio radis ujutru na prazan stomak!
kazes da si ovaj nacin uveo pre 10 dana..aj samo razmisli koliko ti je trebalo da nabacis kile?
pa ne mozes da ih se resis tako lako..potrebno je i vreme i strpljenje sa tvoje strane!
ranije zbog tvoje ishrane i nije bilo moguce da ti se vide trbusnjaci..a sad hranom koju unosis tvoj organizam radi za tebe..i stomak se i skida i dobija u kuhinji!
kad kazes "pare su problem" ..znam..mnogima su..ali ja sam vise za kupovinu mesa nego za whey ako nemas novac..

 :blowkiss:

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Debeo sam i ja,debeo sam pa sta
« Reply #5 on: September 22, 2007, 12:53:21 AM »
ako ti nije problem postavi sliku dela tela koji te muci ili nam poslalji na mail..  ;)

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: Debeo sam i ja,debeo sam pa sta
« Reply #6 on: September 22, 2007, 01:00:50 AM »
Kazes da ne trebam da menjam ishranu?Da sve u svemu nije losa?Nemam sada digitalni da se slikam a nemam vec gotovih slika.Poslacu ti prvom prilikom,mada me je iskreno sramota da ti saljem :blush:.A sto se tice kardio treninga na prazan stomak.Sada trenutno mogu da radim ali necu moci uvek.I ti verovatno radis negde.Kako radis na prazan stomak?Ustajes ranije?Ustvari tebi nije ni potreban kardio.

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Debeo sam i ja,debeo sam pa sta
« Reply #7 on: September 22, 2007, 01:05:29 AM »
nasmeja me..citam post i razmisljam kako da ti napisem da meni trenutno nije potreban hiit na prazan  :lol: ali sam si rekao  ;)  :blowkiss:
pa kako da ga radis..vidi ja sam jedno vreme kad ustanem.."trcala onako u mestu"
-kao fudbaleri kad se poredjaju na terenu i to rade da zagreju listove- pa sve brze i brze..pa lagano..ali tad bas nisam imala mogucnost nizasta drugo..posle vijaca i udri..

kod ishrane samo pazis da ne jedes skrob i voce posle 17h.. i da ne mesas skrob i vlakno u jednom obroku!   :blowkiss:

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: Debeo sam i ja,debeo sam pa sta
« Reply #8 on: September 22, 2007, 01:35:17 AM »
Potrudicu se maksimalno.Rano ustajanje mi je uvek bilo :suicide:strasno.Ovaj stomak se najteze skida,mislis da mogu da uspem da se otarasim napasnika?

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Debeo sam i ja,debeo sam pa sta
« Reply #9 on: September 22, 2007, 01:38:10 AM »
mozes uz kvalitetnu ishranu koja podrzumeva dosta gradivnih materija a malo masti i secera + odgovarajuci trening - DA!  ;)