EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: kako da smrsam par kilograma  (Read 25482 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline $(G_I_S_K_A)$

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 29
  • Gender: Male
kako da smrsam par kilograma
« on: July 15, 2008, 10:01:30 PM »
kako da smrsam par kilograma koji su vidljivi u predelu stomaka i grudi i to u najkracem roku jer 10.avgusta idem na more. odgovorite odmah

Offline Kate

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • Gender: Female
Odg: kako da smrsam par kilograma
« Reply #1 on: July 16, 2008, 08:35:52 AM »
Odmah  :)

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: kako da smrsam par kilograma
« Reply #2 on: July 16, 2008, 10:01:52 AM »
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,4263.0.html

Za ovih mesec dana nesto ces uraditi, ako se budes trudio, ali ne ocekuj neke ogromne pomake,o tome se misli ranije.

Odmah  :)

 :lol: :hitself:
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: kako da smrsam par kilograma
« Reply #3 on: July 16, 2008, 11:22:47 AM »
Za pocetak probaj malo oznojiti svoje dupe i procitaj jedu od hiljadu tema koje se odnose na to kako smrsati!!!

P.S.
Nepostavljaj jedno te isto pitanje na vise mjesta!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Leona65

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 218
  • Gender: Female
Moram da zvocam :)
« Reply #4 on: July 16, 2008, 11:38:02 AM »
odgovorite odmah

 :lol: jesi li ti uvek tako ljubazan  :hitself:. Neki ustaljeni kodeksi foruma sirom neta, podrazumevaju reci kao sto su "molim Vas", "hvala", "puno bi mi znacilo" itd.

A i informacije sa tvoje strane su previse opsirne:rolleyes01:
kako da smrsam par kilograma koji su vidljivi u predelu stomaka i grudi i to u najkracem roku jer 10.avgusta idem na more.

Dobro da si se setio na vreme !!! Pitam se sta je vaznije, tvoj odlazak na more ili skidanje kilograma  :evillaugh:
Prvo bi trebali da znamo sta jedes i kako se hranis, da bismo mogli da ti pomognemo, medjutim bojim se da samo zelis da ostavis "beach impression" na devojke, sto i nije neka motivacija nama ovde da ti pomognemo.

Nevertheless, izbaci sledece stvari:
- sve slatkise
- Coca cola, sve gazirane naptike, sokovi
- beli hleb
- masnu hranu
- grickalice
- itd.

Osim toga imas odlicno upustvo (vidi post @4ever2gether) koje mozes da odstampas i drzi se toga, vezbaj svaki dan i uradices nesto. Ali nacin obracanja ti je stvarno katastrofa ....  :hitself:
Imas gomilu korisnih saveta ovde na forumu, procitaj i nacices i vise nego sto ti treba do 10. avgusta.

Sorry, medjutim stvarno sam morala da kazem sve ovo, nije nista licno. Pretpostavljam da si jos "newbie" na forumima (bar se nadam).




Offline $(G_I_S_K_A)$

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 29
  • Gender: Male
Odg: kako da smrsam par kilograma
« Reply #5 on: July 16, 2008, 12:15:44 PM »
Ja se izvinjavam ako sam nekog uvredio, . novi sam na forumu. Gazirano ne pijem vec 2 godine, slatkise nejedem mnogo, ali se zato jedem dosta testa, ja jedem isto koliko i pre ali sam prestao da treniram fudbal i za godinu da 7 kila vise. Ako znate reci te mi koje su vezbe najbolje za stomak i grudi.

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: kako da smrsam par kilograma
« Reply #6 on: July 16, 2008, 12:29:43 PM »
Neces tim vezbama postici to sto zelis...A cela prica oko gubljenja kg ne moze da ide u par reci tako da moras procitati ono uputstvo da pohvatas konce,cesljati forum jer ima dosta tog problema,spremiti se na neko trcanje ili bajs...Pa onda da komentarisemo.
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline majkena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 179
  • Gender: Female
  • Sreća se dogodi kad je najmanje očekuješ!
Odg: kako da smrsam par kilograma
« Reply #7 on: July 16, 2008, 01:35:08 PM »
Mislim da trebaš naučiti kak da se ovdje izražavaš jer ti nitko nije kriv zbog nakupljenih kila :nonono:, a ti se o tome brini par mjeseci unaprijed a ne mjesec dana.
Nije bit zdravo se hraniti samo kad ćeš na more. Pokušaj biti discipliniran skroz! :yes:
Pozz ;)

Offline Leona65

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 218
  • Gender: Female
Odg: kako da smrsam par kilograma
« Reply #8 on: July 16, 2008, 01:56:22 PM »
Mislim da trebas nauciti kak da se ovdje izrazavas jer ti nitko nije kriv zbog nakupljenih kila :

@majkena, mislim da se covek vec
Ja se izvinjavam ako sam nekog uvredio, . novi sam na forumu.
izvinuo, "so there is no need to rub it in" dosta smo zvocali (posebno ja). I ako smo vec kod zvocanja, ni ti se nisi bas proslavila sa svojim pocetnim upadicama.  :yes:

@$(G_I_S_K_A)$
poslusaj iskusne muskarce ovde sto se tice vezbi, ima posebnih postova samo za musko vezbanje i definicije tela. Imas i fajlove za download kako bi mogao da vezbas. Medjutim prvo i prvo ti je pravilna ishrana. Izbaci testo (zaboravi na pekare!) i kreni po upustvu da se hranis.  :link: si vec dobio. Tako ces izbaciti u prve 2 nedelje sav visak vode i "otpada", ali masne naslage se tek skidaju posle nekih 25-30 dana kada organizam shvati da se hranis redovno i gledaj da obroci bude svakog dana u otprilike isto vreme, jer tako ces ubrzati metabolizam i samim tim ce se masti brze topiti.
Potrazi teme u vezi "Hiit" i "kardio" ovde.
Puno uspeha ! I izvinjenje primljeno  ;)






Offline draganche

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 52
  • Gender: Male
Odg: kako da smrsam par kilograma
« Reply #9 on: July 16, 2008, 08:20:35 PM »
Hajmo ljudi,nemojte da ste na kraj srca! Čoveku je frka,jeste da je malo kasno,jer uskoro ide na more,ali vredi da pokuša! Kao što ti je 4ever2gether rekao,dobro prouči link koji ti je dao! Tu ti se nalazi 99% stvari koje su ti potrebne i kojih se mi pridržavamo! Malo švrćkaj po forumu i ukapiraćeš! Jednostavno je....volja i disciplina! Ja isto za mesec dana idem na more i planiram da skinem 4-5kg! Nadam se da ću da uspem,ako ne...šta sad! Jedno je sigurno,neću da potonem  :drew: Pitanje je koliko ti planiraš da skineš.......