EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mlada mama u začaranom krugu!!!  (Read 13924 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline fragolina

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
  • enjoy in the life!
Mlada mama u začaranom krugu!!!
« on: July 31, 2007, 01:18:51 AM »
srdacan pozdrav svima te iskrene cestitke svima vama koji doprinosite ovom sajtu jer vasa je pomoc uistinu neprocjenjiva!! :clap:pa da krenem...Imam 21 god.178 cm i 96 kg,nesto je ostalo od poroda u kojem sam dobila oko 18 kg ili 16 ne znam tocno..imam ruzan viseci stomak,ogromne bokove,ledja,struk,butine..sve! :wallbash1:zahvaljuci drugom sajtu vidjela sam lazicev savjet pa se odlucila vama obratit jer sam presla bezbroj tortura dijeta i izgladnjivanja,uzalud :nonono:nisam fizicki aktivna osim sa svojim 10.mj.sinom :blowkiss:ali bi kupila neku kucnu spravicu pa molim za savjet jer sam u nedoumici izmedju orbitreka i kucnog bicikla???!! :help:te bi vas molila za savjet o prehrani i naravno fizickoj aktivnosti,u teretanu ne stignem :nonono:ne jedem nista od povrca sem zelene salate,krumpira i graska,a ribu mrzim :nonono:moj meni je u zadnje vrijeme priblizno ovakav:dorucak-10:00-1pecivo od suncokreta,1snita kuhane sunke,1/2 jogurta light-rucak-14:00-piletina i riza te zelena salata i pola peciva suncokret-16:00-vocka-vecera-1/2jogurta light te pecivo,vise od 2 l vode tjekom dana te prije spavanja ocjedjen grejp...da napomenem obozavam rizu i piletinu!!slatko ne jedm vec 5 dana a ni grickalice! :innocent:molim da me uputite na pravu smjernicu jer se vrtim u zacaranom krugu :help:unaprijed zahvalna! :blowkiss:
budi ono za sto se predstavljas da jesi...

Offline pantera

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Mlada mama u zacaranom krugu!!!
« Reply #1 on: July 31, 2007, 12:22:10 PM »
draga fragolina dobrodošla!!! :)
mogu ti reći da si došla na pravo mjesto..evo i ja sam prije nekolika dana počela da primjenjujem savjete odavde i mogu ti reći da mi super ide..nisam varala..pravim greške i još miješam skrobne i vlaknaste UH al to je proces privikavanja ništa strašno, od fizičke aktivnosti počela sam da šetam puno puno i radim vježbe istezanja kući mislim da svako ima vremena za toliko

pohvalno je što si tako mlada mama i čestitam ti od srca na tome..a tvom bebaču šaljem jedan kiss :blowkiss:

ovdje sam naučila da bez čvrste volje nema napretka ja imam 15-ak kg viška i polako krećem u borbu ovdje sam dosta motivisana dolazi svaki dan i bit ce ti lakše bar je meni tako

za početak izbaci slatko grickalice i gazirane napitke predji na ražani hleb i kupi mlijeko i jogurt sa malo masti! eto dovoljno za početak ja sam tako krenula..i polako se navikavam

za neke konkretne savjete javit ce ti se neko iskusniji od mene..al eto ja sam samo htjela da uputim podršku od još jedne početnice sretno!!! ;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mlada mama u zacaranom krugu!!!
« Reply #2 on: July 31, 2007, 12:24:22 PM »
pozdrav fragolina, dobro dosla..

kako mislis da resimo unos proteina, sta mozes i volis da jedes..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline fragolina

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
  • enjoy in the life!
Odg: Mlada mama u zacaranom krugu!!!
« Reply #3 on: July 31, 2007, 01:13:37 PM »
d.dan!hvala pantera,evo uzvracamo :blowkiss:lazicu hvala,evo jedem rizu,pastu,bijelo meso,teletinu,svinjetinu,teleca jetrica,palentu,svo voce,ne znam na sto tocno mislis :hitself:
budi ono za sto se predstavljas da jesi...

Offline zoka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 66
  • Gender: Female
Odg: Mlada mama u zacaranom krugu!!!
« Reply #4 on: July 31, 2007, 01:16:34 PM »
Cao fragolina :blowkiss:samo da ti pozelim sve najbolje i da kazem da si dosla na pravo mjesto...ja sam ovdje vec nekih mjesec i po i do sad sam prezadovoljna...navikavam se polako na ovaj rezim ishrane i mogu ti reci da su vidljivi rezultati...usput i ja sam mama 22-mjesecne "bebe" i to za stomak i bokove znam o cemu govoris ...ljubi bebana i samo naprijed :blowkiss:

Offline fragolina

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
  • enjoy in the life!
Odg: Mlada mama u zacaranom krugu!!!
« Reply #5 on: July 31, 2007, 01:20:37 PM »
i da volim krumpir,jaja...u biti bolje bi bilo da napisem sto ne volim..ribu,svo povrce osim zelene salate,krumpira i graska...zanimao bi me npr plan prehrane i tjelovjezbe..npr kad,sto i koliko?i da ne znam koju spravu da kupim za vjezbat kod kuce :help:orbitrek,bickl ili mozda suho veslo??izbjegavam slatko,naime vec 6 dan ga uopce ne jedem,uzmem vocku! :)hvala zoka!takodjer i ti svog andjela! :blowkiss:
budi ono za sto se predstavljas da jesi...

Offline fragolina

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
  • enjoy in the life!
Odg: Mlada mama u zacaranom krugu!!!
« Reply #6 on: July 31, 2007, 01:31:25 PM »
bem mu misa! :wallbash1:sad vidjeh da si me pitao za proteine!!volim meso,mlijeko i jaja,ribu ne !
budi ono za sto se predstavljas da jesi...

Offline fragolina

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
  • enjoy in the life!
Odg: Mlada mama u zacaranom krugu!!!
« Reply #7 on: July 31, 2007, 01:35:32 PM »
znaci volim i mogu sir,svjezi,gauda i slicno,ne volim npr.skutu,mlijeko ne pijem bas cesto ali volim!jaja,meso svo,najvise piletinu a puretina mi je malo mrska :nonono:
budi ono za sto se predstavljas da jesi...

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: Mlada mama u zacaranom krugu!!!
« Reply #8 on: July 31, 2007, 04:18:16 PM »
Meso pripremaj bez ulja na teflonu, ili dinstano u malo vode u rerni.
Zelenu salatu (vlaknasti UH) jedi u posebnom obroku od graska i krompira (skrobasti UH). Ako volis zelenu salatu verovatno ces voleti i baby spinatch (sirov) jer se ne razlikuju ukusi mnogo a o vrednosti da ne pricam. Sta je sa ostalim povrcem sto se jede sirovo: paradajz, krastavac, paprika itd? Sargarepa, kupus, brokoli, karfiol, celer? Pecurke? Zacinsko bilje (pershun, mirodjija, bosiljak, origano itd?)
Jaja mozes da baris ili przis (opet: bez masnoce, na teflonu).
Grashak i krompir ne jedes posle 5 popodne (kao ni voce, koje jedes jedno do dva komada na dan).
Mleko i mlecne proizvode bez masnoce mozes u bilo koje doba dana, samo ne previse.
varijacija UH po danima otprilike izgleda ovako: 100g, 50g, 0g, 0g, 50g, 100g, 0g.Tako bar ja, evo neko ce me ispraviti ako greshim : :hitself:

Offline fragolina

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
  • enjoy in the life!
Odg: Mlada mama u zacaranom krugu!!!
« Reply #9 on: July 31, 2007, 04:40:08 PM »
hvala raw!znaci ovako,ne jedem uopce nikakvo povrce sem salate zelene,krupira i graska,ama bas nista,zacinsko bilje ok!ne volim maslinovo ulje :nonono:mogu npr kombinirat grasak,rizu i piletinu?? :delicious:a sto sa doruckom?thanks!!  :)
budi ono za sto se predstavljas da jesi...