EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mogu ja to:)  (Read 21306 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #40 on: February 23, 2010, 05:12:33 PM »
nema tu sta kontradiktorno, jednostavno se opredelis koga slusas ili bude 100 babica kilava beba
u principu sablon je isti, moras biti dosledan, uzmes jedan primer i radis dok ne stanes sa rezultatima
ako mislis da je tvoj( ne tvoj licno)slucaj, toliki problem, kontaktiras nekoga, platis njegovo vreme, on sa tobom bude do kraja i onda sve dobijes na gotovo, tako to funkcionise u tom svetu
ljudi cene samo sv
oj novac, dokazano u 1000 slucajeva
javno ne moze da bude personalno, na zalost  :nonono:
mnogi tako resavaju , a neki vole da rade ovako i mislim da mi pruzamo maksimum ono sto moze da se dobije za free i imas samo jos jedan forum gde covek poput mene prica bez dlake na jeziku i ono sto se na drugima placa , ovde i tamo se dobija free(naravno u odredjenoj meri)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline BelaLavica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Female
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #41 on: February 23, 2010, 05:15:50 PM »
Lazicu hvala puno, sad je jasnije.
Slazem se sa Dear Anom, Vama je, sa postovanjem i divljenjem Vama poznavaocima, sve to u malom prstu, a mnogi se tek snalaze i uhodaju u ovom novom rezimu zdrave ishrane...:)pa nije ni cudo sto sve nije tako kristalno jasno od samog starta..
ja sam zelela da mi se pojasne neke stvari da ne bih pogresila u startu, pa zato hvala sto ste mi izasli u susret...
I uvek mi je bolje  da mi i ne odgovori niko na pitanje, nego cinicno ili sa provokacijom, dovoljno znam i sama da sam nestrucna po pitanju svega ovde...
Hvala jos jednom svima na trudu...
Poz. :innocent:



Offline BelaLavica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Female
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #42 on: February 23, 2010, 05:18:17 PM »
Lazicu hvala jos jednom na izdvojenom vremenu, nisam zaista znala da ce moja pitanja toliko provocirati jer ja mislim da nijedno pitanje nije tako glupo...citala sam cak i na poslu sve sto pise na forumu, stampala, citala kuci ali nije moguce da sve popamtim , pa gde zakoci ja pitam...
Izvini ako sam ti oduzela vreme...
Poz. ;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #43 on: February 23, 2010, 05:20:42 PM »
Lazicu hvala jos jednom na izdvojenom vremenu, nisam zaista znala da ce moja pitanja toliko provocirati jer ja mislim da nijedno pitanje nije tako glupo...citala sam cak i na poslu sve sto pise na forumu, stampala, citala kuci ali nije moguce da sve popamtim , pa gde zakoci ja pitam...
Izvini ako sam ti oduzela vreme...
Poz. ;)
sta ima veze ako je cinicno, dobila si odgovor, mozda sam ja shvatio da je to bezobrazno da neko pita ono sto pise bibliji ovog podforuma

ps.nisi ti kao ti licno problem, nego si sada naisla  ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #44 on: February 23, 2010, 06:14:43 PM »
neverovatno  :lol:
ja ne znam na koliko je mesta na ovom forumu napisano sta se racuna kao protein, sta kao uh, sta kao masti. gotovo svaka namirnica sadrzi sva tri pomenuta makronutrienta, a u zavisnosti od dominantnog ce se racunati kao proteini/uh/masti (otprilike tako funkcionise)
dobila si odgovor i kako da raspodelis makronutriente (i jos napisah da se ne opterecujes sitnicama, da "ne mora u gram")
i sve ovo bi znala da si procitala koliko kazes da si procitala (mozda si otvarala, listala i stampala teme, u to ne ulazim, al citala nisi  ;) )
imas u lazicevom uputstvu sta su proteini
imas u mom dodatku sta se racuna kao izvor proteina, jos sam preracunala i po obrocima


i mislis da na kraju imas prava da se ljutis?!  :lol: i jos te ana brani  :wow:
nije ni cudo da nista ne znas kad cekas sve na gotovo. nikome ovo znanje s neba nije palo al se pojedinci trude pa citaju i uce
da vam covek mali prst odmah grabite saku, i jos ja ispala nehumana i kako necu da pomognem  :wow: ako vam je tako lakse uprite prstom pa sutra mozete reci kako niste uspele da smrsate zbog zle cinicne Und  ;) posto mora postojati krivac naravno  :wow:


tebi srecno sa mrsavljenjem, a ja sam zavrsila sa temom  :blowkiss:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Dear_Ana

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Female
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #45 on: February 23, 2010, 06:45:05 PM »
Bolje da sam cutala. Nadrlja Lavica ni kriva ni duzna  :hitself:.
AnA

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #46 on: February 23, 2010, 07:06:47 PM »
nema veze, citace neko drugi
mozda je lavica ta koja ce izgurati pricu do kraja a ja to nisam prepoznao
imao sam vec takav slucaj  :blush:
e da, nisam mislio na postove(poruke) u mom obracanju tebi, nego da li me sada manje postujes(poshtovanje) zato sto si par meseci mladja   :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Dear_Ana

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Female
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #47 on: February 23, 2010, 07:22:47 PM »
Taman posla Lazicu :). Imam veliko postovanje i prema tebi i prema ostalima na forumu. Kad sam rekla da sam malo mladja mislila sam na pocetke ovog foruma. Tikica je bila na Undinom mestu. Inace sam dosta starija od tebe :). Sto se godina tice. Pa sam tako sebi dala za pravo da vas malo kritikujem. S najboljim namerama :).
AnA

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #48 on: February 23, 2010, 07:28:18 PM »
Ajde ja sam tu...pomoci ccu vam sta god treba...


Pucajte, sta nije jasno???
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mogu ja to:)
« Reply #49 on: February 23, 2010, 07:31:18 PM »
Taman posla Lazicu :). Imam veliko postovanje i prema tebi i prema ostalima na forumu. Kad sam rekla da sam malo mladja mislila sam na pocetke ovog foruma. Tikica je bila na Undinom mestu. Inace sam dosta starija od tebe :). Sto se godina tice. Pa sam tako sebi dala za pravo da vas malo kritikujem. S najboljim namerama :).
aha, ja mislio godine :)
znam ja sve, samo nekada treba uputiti kritike na drugu stranu  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap