EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pomagajteee:)))  (Read 62621 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #130 on: July 19, 2008, 06:58:48 PM »
hahahaha
moram sada ja dopisem ...
mnogo mi je smesno kako na ovoj temi ide
red meka, red luka, red butina i vezbi ...  :lol:
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #131 on: July 19, 2008, 07:04:25 PM »
Slikaj  :hitself: :lol: :lol: :lol:

 ;D :rofl1: :slap: :hiding: :hiding:   ne znam sta ti je tu toliko zanimljivo..butka ko butka  :innocent:

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #132 on: July 19, 2008, 07:06:35 PM »
aduktori i malo salceta preko :)
ne opterecuje se toliko. prosto mi je neverovatno da imas taj deo nedovoljno cvrst, uzimajuci u obzir tvoje godine i to da toliko vezbas.
ubaci u program vezbanje obavezno i sumo cucanj. taj ne moze da omane ;)
 :blowkiss:

valjda je to...raidim vec mesecima i sumo cucanj...bolje je nego pre,ali nekako mislim da moze i bolje...nastavicu sa cucnjevima.... :blowkiss:

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #133 on: July 19, 2008, 08:55:05 PM »
Pa ne mogu ni ja svez ali ovako...veruj mi,slatkast,lep...ni ne podsdca na luk...e da ti ja spremim sigurno bi ti se svideo:)(rece novopecena domacica koja joj je do prosle nedelje glavni specijalitet bila supa iz kesice i dostava na kucnu adresu :)))

to sam i ja probao par puta ekstra je samo dodam jos i paradajz uz to...treba dosta vremena da se spremi a mene mrzi da se cimam pa ga i nepravim cesto  :lol:
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline jedna mala

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #134 on: July 19, 2008, 10:29:44 PM »
E pa da Sale,to si u pravu...sat ranije sam pocela...mmmm hvala na ideji,vidis sutra cu da probam i taj paradajiz...ma stvarno imam srece pa se navikavam ovde dok sam,slobodna po ceo dan...stvarno ne znam sta cu kad dodjem kuci,po ceo dan jurim,fax,kursevi,hostinzi,slikanja,i ovako jedva dodjem kuci da spavam,jos kad ubacim i teretanu...tako sam ja i pocela sa gladovanjima(nisam stizala da jedem,zaboravim,vidim super mi a kilaza pada,pa sam krenula i namerno)ne znam kad cu stici da spremam i jedem majke mi,nema druge,kuvam nocu,u kutijcu pa u torbu:)

Offline jedna mala

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #135 on: July 19, 2008, 10:33:05 PM »
Hahaha sad procitah Tanjinu poruku...pa sta fali,zdrava ishrana-raznovrsna...pa zdrava i tema:)

Offline karolina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #136 on: July 19, 2008, 11:06:22 PM »
Joj devojke, sta ste vi sve napisale danas... Ne mogu da stignem da procitam  :hitself:

Ovo sam vec negde napisla, ali hajde da se ponovim, ko bi sve procitao. Moj nacin spremanja belog mesa: Izrendam sitno jednu sargarepu, jedan veci ili srednji luk onako na listice iseckam, sitno iseckam belo meso, posolim i u vatrostalnu sa malo kisele ili obicne vode i u rernu na nekih sat vremena. Jednom kad sam to spremala, ispala mi je cinija i ceo rucak je zavrsio na podu, a staklo se vuklo po svim coskovima kuce sto godina (malo sam ga i nagazila  :bored: ) Dakle taj deo sa bacanjem rucka na pod izostavite  :lol:

I drugi recept: Belo pilece sitno iseckano, pa samleveno. Ja ga meljem u onom secku. U to ubacim beli luk i posolim. Onda pravim pljeskavicice i u sredinu ubacim malo elle. Pecem ih na teflonu bez ulja. Vrhunski.  :yes:

Ni ja ne mogu ziv luk da jedem, od crnog mi je odvratan ukus, usne mi nekako budu gorke posle ceo dan, a od belog mi bude muka tri dana. Ali u jelima je super. Mesu recimo da smek i to bude totalno drugaciji ukus.



Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #137 on: July 19, 2008, 11:09:11 PM »
E pa da Sale,to si u pravu...sat ranije sam pocela...mmmm hvala na ideji,vidis sutra cu da probam i taj paradajiz...ma stvarno imam srece pa se navikavam ovde dok sam,slobodna po ceo dan...stvarno ne znam sta cu kad dodjem kuci,po ceo dan jurim,fax,kursevi,hostinzi,slikanja,i ovako jedva dodjem kuci da spavam,jos kad ubacim i teretanu...tako sam ja i pocela sa gladovanjima(nisam stizala da jedem,zaboravim,vidim super mi a kilaza pada,pa sam krenula i namerno)ne znam kad cu stici da spremam i jedem majke mi,nema druge,kuvam nocu,u kutijcu pa u torbu:)

pa moras da napravis neki plan koga ces se drzati ili ces se u suprotnom vratiti na staro
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline jedna mala

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #138 on: July 19, 2008, 11:20:46 PM »
Vidis Karolina kako smo inspirisani danas:) e hvala puno za ove idejice,definitivno druga prica od samo kuvanog belog(bljaki...) a pa trebalo mi je malo da izvalim neke cake... te sniclice zvuce mmmm...i to moram da probam...ja sam dn duse izbacila so nacisto-kazu da meso vec ima svoju slanocu,samo koristim biber-crni i beli,sirce u salatu i limun u limunadu:)
e jel znate mozda jel smem ja da jedem sampinjone svaki dan,obozavam ih i prosto bih uvek dodala po bar po 2,3 uz obrok...
A Sale,ne brini,nema vise nazad pa i po cenu da na pola snimanja ili predavanja otrcim i gricnem malo belog :)
p.s.nadam se da ne smeta sto te prebacih u Sale...imam par jako dragih Saletova u zivotu pa mi nekako draze tako:)

Offline karolina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #139 on: July 19, 2008, 11:32:04 PM »
Mislim da i svo povrce sadrzi so, a to znam zbog bebe, jer iz tih razloga njenu hranu ne treba soliti. Ali opet je so nama potrebna, pa ne znam bas da li je skroz izbaciti. To je sad vec medicina, pa da se tu ne petljam.  ;)

Sampinjoni su vlakno, tako da mozes da ih jedes. Samo ne uz Uh.