EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pomagajteee:)))  (Read 62620 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline moj_dragi_BG

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #240 on: July 28, 2008, 04:29:08 PM »
hvala na odgovoru
u ovoj zemlji gde je 80% stanovnistva debelo,jogurt sa najmanje mm je 1,5(tecni) a oni obicni  i po 0% ali su ocajni...
cekamo odgovore i od starijih kolega
pusa

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #241 on: July 28, 2008, 05:40:23 PM »
Nije valjda da su Grci debeli?  :bored:  Mislim ono,mediteranski narod,zdrava hrana...kako onda?  :rolleyes01:

Offline anja-bg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #242 on: July 28, 2008, 08:08:47 PM »
 :clap: :clap: :clap: mala, vidim da ti supre ide



Offline moj_dragi_BG

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #243 on: July 28, 2008, 09:50:04 PM »
Nije valjda da su Grci debeli?  :bored:  Mislim ono,mediteranski narod,zdrava hrana...kako onda?  :rolleyes01:
:yes: :yes: :yes:
po statistici imaju najdeblje decake na svetu,a devojcice su negde posle malih Amerikanki...inace, po svim statistikama nalaze se na vrhu ...ja samo preko lete vidjam ultra mrsave devojke,i znas odakle su...pa se setim...elem,da ne nostalgisem vise...

Offline jedna mala

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #244 on: July 28, 2008, 10:00:10 PM »
Hvala Anjuska,ide ali je naravno sad usporilo...a i malo je pocelo da me hvata poslednjih pa pojedem vise salate nego obicno ili mi se pije jogurt da bih ubila...ali vecih prekrsaja nije bilo...pa se uzdam da ce ipak rezultati poceti opet...Ne znam sad koliko mu treba da pocne stvarno da topi salo...cmokim te i sve ostale...i cekam moj odgovor za jogurt:)

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #245 on: July 28, 2008, 10:04:57 PM »
:yes: :yes: :yes:
po statistici imaju najdeblje decake na svetu,a devojcice su negde posle malih Amerikanki...inace, po svim statistikama nalaze se na vrhu ...ja samo preko lete vidjam ultra mrsave devojke,i znas odakle su...pa se setim...elem,da ne nostalgisem vise...


Nije valjda...  :boxed:
A ja sam bas bila ubedjena da su oni zdrav narod,s obzirom na to kako imaju lep geografski polozaj,lepu klimu,dobru privredu....Brate,zive medju vocem,maslinama i na moru i sve to,a nista ne znaju da iskoriste..prosto da ne poverujes da su oni debeli...  :boxed:

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #246 on: July 28, 2008, 10:07:09 PM »
Hvala Anjuska,ide ali je naravno sad usporilo...a i malo je pocelo da me hvata poslednjih pa pojedem vise salate nego obicno ili mi se pije jogurt da bih ubila...ali vecih prekrsaja nije bilo...pa se uzdam da ce ipak rezultati poceti opet...Ne znam sad koliko mu treba da pocne stvarno da topi salo...cmokim te i sve ostale...i cekam moj odgovor za jogurt:)


samo budi strpljiva i neodustaj..pozz  :)
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #247 on: July 28, 2008, 10:23:24 PM »
Nije valjda...  :boxed:
A ja sam bas bila ubedjena da su oni zdrav narod,s obzirom na to kako imaju lep geografski polozaj,lepu klimu,dobru privredu....Brate,zive medju vocem,maslinama i na moru i sve to,a nista ne znaju da iskoriste..prosto da ne poverujes da su oni debeli...  :boxed:
pa i mi zivimo medju sljivama...jabukama...kupusom...pa od sljive pravimo sljivovicu od kupusa sarmu i podvarak...moguce da tako i grci rade od svojih stvarcica
al se nekad dobro jelo

Offline karolina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #248 on: July 29, 2008, 12:15:19 AM »
pa i mi zivimo medju sljivama...jabukama...kupusom...pa od sljive pravimo sljivovicu od kupusa sarmu i podvarak...moguce da tako i grci rade od svojih stvarcica

I od jecma pivo  :evillaugh:



Offline karolina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #249 on: July 29, 2008, 12:39:06 AM »
Eeeee jogurt. Ne bi bas trebalo preterivati, al' gle ko ti kaze. I ja sam to pitanje postavila... Ali... mislim da nikad u zivotu nisam popila vise jogurta, mada onaj 0%mm i.... Smucio mi se. Ne mogu vise ocima da ga vidim. A ti nemoj da budes kao ja. Mislim da je u redu da popijes kad ti se pije.