EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tufnica u misiji mrsavljenja!  (Read 72348 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tufnica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 134
  • Gender: Female
  • Ja volim fudbal! : )
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #180 on: October 18, 2007, 07:46:52 PM »
ciao! veliki poljubac svima!  :blowkiss:

hvala, kayo i leyla - zlatne ste... krenulo me u poslednje vreme... samo jos decka da nadjem... i sedmicu na lotou da dobijem...  :lol:  :lol:  :lol:

kupila sam whey veceras... evo nekih podataka... ultimate nutrition, prostar whey protein

kupila sam i malomasno mleko... mislim da cu ga "spremiti" veceras, da probam...  :clap:  :clap:

da li bi neko bio tako divan da me posavetuje kako da koristim ovaj dragi mi whey - koliko puta dnevno/nedeljno i u kolikoj kolicini? zbunjena sam malo...  :dunno:

hvala najlepse!  :blowkiss:  :blowkiss:  :blowkiss:  :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:


"Kada mrzim, oduzimam sebi nesto; kada volim postajem bogatiji za ono sto volim!"
Siler

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #181 on: October 18, 2007, 08:02:36 PM »
whey uzimaj kao dodatak obroku
-ujutro zobene koje noc prije prelijes vrelom vodom da omeksaju preko noci isto kao sto bi stavljala u jogurtu pa da jedes sutra...posto ces uzimati whey prelijes ih vodom kljucalom ujutro malo u mikrovalnu na sec da su ono kao mlake i onda dodas mjeru wheya il pola mjere kako hocees i uzivas  :lol:
-kad ti fali proteina u toku dana jedes npr100 gr mesa i popijes dozu wheya
-poslije treninga kao pwm 2 doze wheya kad dodjes kuci jedes normalan obrok piletina bjelanca i sl ( ne znam uopce ides li u gym al eto tako ide)
-uvece pred spavanje mozes nekad s posnim pomjesas zajedno mozes jest odmah , a mozes u zamrzivac da se malo sledi kao sladoled i jedes poslije

gledaj da je uz obrok kao dopuna jer ce u drugom slucaju proci kroz tebe , osim poslije treninga kad ga pijes u teretani samog,  a kuci jedes normalno  :blowkiss:

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #182 on: October 18, 2007, 11:08:36 PM »
eto leki ti je rekla :)
cmokic :)

Offline tufnica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 134
  • Gender: Female
  • Ja volim fudbal! : )
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #183 on: October 19, 2007, 12:24:17 AM »
jao, leki, izvini, molim te, nisam bas lepo sve pohvatala...  :wallbash1:  :wallbash1:  :wallbash1:

nisam jos krenula u teretanu... nikako i to da ubacim... ali setam puno. pa, sad... shodno tome...  :hitself: ubacim whey ujutru u ovsene i uvece, pred spavanje? tako ili gresim? i, u tom slucaju, da li uzimam dve cele merice ili dve merice po pola?

i, samo jos nesto... whey koristim svakodnevno?

izvini na smaranju...  :blush:

Quote
eto leki ti je rekla

a ja opet nasla nesto da pitam...  :hitself:


"Kada mrzim, oduzimam sebi nesto; kada volim postajem bogatiji za ono sto volim!"
Siler

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #184 on: October 19, 2007, 12:30:42 AM »
 :)
naravno svakodnevno
inace kolicina praha koji uneses zavisi od tebe,znaci onoliko koliko ti treba
uzimaj po mericu
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #185 on: October 19, 2007, 12:53:28 AM »

nisam jos krenula u teretanu... nikako i to da ubacim... ali setam puno. pa, sad... shodno tome...  :hitself:

kreni u teretanu ako imas mogucnosti  :rolleyes01:


ubacim whey ujutru u ovsene i uvece, pred spavanje? tako ili gresim?


ujutro s ovsenim , uvece s posnim a ne s ovsenim  :rolleyes01:

jel sad ok  :blowkiss:

Offline tufnica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 134
  • Gender: Female
  • Ja volim fudbal! : )
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #186 on: October 21, 2007, 01:07:21 PM »
Quote
uzimaj po mericu

ok, hvala puno, milane, i ja sam tako mislila - da ne preteram... ;)

Quote
kreni u teretanu ako imas mogucnosti

imam sve mogucnosti, osim vremena... to me jedino koci...  :dunno: fali mi malo dobre organizacije...  :yes:  krecem od sutra na anticelulit masaze, trebalo bi i to da mi barem malo ubrza metabolizam...  :clap:

Quote
jel sad ok  blowkiss

ok, ok...  :) hvala, leki, divna si!!!  :blowkiss:  :blowkiss:  :blowkiss:  :blowkiss:  :blowkiss:



"Kada mrzim, oduzimam sebi nesto; kada volim postajem bogatiji za ono sto volim!"
Siler

Offline leeloo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Female
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #187 on: October 21, 2007, 02:38:08 PM »
tufnice

kao prvo nick ti je presladak  :blowkiss:

malo sam pogledala tvoju temu i kad sam videla koliko si visoka morala sam nesto da ti napisem :) ja sam ti koleginica po visini, 181cm. trenutno imam 67kg, volela bih da imam 63-64 ali s obzirom da imam teske kosti nisam sigurna kako ce to da izgleda, mada 2kg manje nece nista bitno da promeni osim mog samopouzdanja :)

znam da visina nekad cini da se osecamo krupno, i s tim se borim celog zivota. kada sam imala 17g imala sam 86 kila, a pre toga sam sa 90 sa 12 godina (!!!!!!!!!!!!!!!!!) spala na 70. vreme u americi je uzelo danak i pred faks sam ukapirala da sam prevelika. nekom monotonom nutricionistickom dijetom sam skinula jedno 10ak kila, ali onih 7-8 nikako. onda su se valjda hormoni puberteta smirili i bila sam fit sve dok se nisam udala :)  onda sam se opustila i oooooooops...... 72. a ja volim da sam vitka. naisla sam na ovaj sajt i za nekih mesec dana skinula 4 kg, ali veruj mi-i to je ono sto ustvari zelim da ti kazem-disciplina je najvaznija. ono 'nece me ubiti jedan keksiic/sendvicic/vockica' uvece u 10 sati je glupost. nece te ubiti  :)  ali ce tu upropastiti ceo naporan rad tog dana. jedi tacno kako kazu ovi pametni ljudi :) i ocekuj da ce prve 2 nedelje biti 'gusto' ali probaj da uopste ne mislis na to kako se osecas. i veruj mi kad se ubrza metabolizam osecaces se kao da imas krila :) pazi ja sam intravenozni ovisnik o hlebu, pecivima i testu, i lagala bih kad bih rekla da mi ne nedostaju ali kad skinem jos ova 3-4 kg probacu da ih polako vratim u upotrebu, u manjim kolicinama.

izvini na ovako dugom postu ali bas sam zelela da se upoznamo :)


drzim ti palceve!!!



Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #188 on: October 21, 2007, 02:42:21 PM »
 :lol: pa dobra si.. ja imam 172 i 60 kg  :lol:

Offline Kaya

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 121
  • Gender: Female
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #189 on: October 21, 2007, 05:25:58 PM »
a ja 174cm a 63-64 kg  i ja bih 60  :)  :blowkiss: :blowkiss: