EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: UPOMOC imam vrlo specifican problem  (Read 22524 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline leeloo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Female
Odg: UPOMOC imam vrlo specifican problem
« Reply #20 on: December 05, 2007, 08:17:14 PM »
draga,
ne znam odakle da pocnem :) ja sam se ceo zivot hranila nezdravo, iako mi je otac doktor (znas kako kazu obucar ima najgore cipele :)  prvi put sam sa 15g skinula 10kg i do 20g imala tu oko 75, i tek pre 2g sam skontala da ipak treba jos malo da skinem jer su svi govorili da sam 'krupna' prezirem,mrzim i gadi mi se taj prokleti izraz 'krupna'. pa kazi mi da sam debela samo ne tu rec... osecala sam se kao debela berta.znas onaj osecaj kad pogledas slike na kojima si uvek najveca i najvislja i 'najkrupnija' od svih devojaka? e smucilo mi se to.takodje su mi lekari rekli da nisam gojazna, ali da mogu da spadnem na 70 zbog opsteg stanja organizma. e sad... uspevala sam da spadnem do tih 70 ali ispod nikako, prosto nisam znala sta i kako da radim dok nisam naletela na ovaj sajt. u februaru sam dosla iz londona, okrenula novi list u zivotu i krenula da klopam kao sto ovde pise. i evo...za manje od 2 meseca dosla na 65-66kg i osecam se neverovatno, lagano i bas onako se svidjam sebi.
a pazi ovo... letos mi se prvi put desilo da me neka devojka pita kako odrzavam 'savrsenu liniju' a ja sva u cudu kazem , nenaviknuta da sam bas zgodna, 'koju bre liniju' a ona kaze 'blago tebi kad si visoka i mrsava' .  ej mrsava! ja, koju je bilo sramota da na sistematskom pregledu u skoli stane na vagu! ceo zivot imam taj epitet velika, krupna, a sad svi za mene govore da sam 'vitka', 'mrsava', 'mogu da budem manekenka'.  veruj mi, prvi put sa 24 godine obozavam da vidim svoj odraz u ogledalu, i stalno gledam slike sa prijateljima jer se svidjam samoj sebi. to je toliko olaksanje, i toliko poboljsanje kvaliteta zivota da ja prosto ne mogu da ti opisem.
izvini sto ovoliko smaram ali htela sam samo da ti kazem da te razumem, i da te podrzavam, i da te prosto zamolim da das sebi sansu-jer nisi svesna koliko je lepo kad se 'zaljubis'  u sebe. ne kazem da je manje kilograma uslov za srecu-daleko od toga, to su gluposti-samo kazem , provereno, da kad volis sebe, onda jos vise volis i druge ljude i zivot i svaki novi dan, i sve ti ide bolje u zivotu.

nadam se da ne pricam gluposti...  :blush:

e sad me pitaj sve sta te zanima, jer mislim da smo slicne gradje i da mogu mozda malo da ti pomognem ako se negde zaglavis.
 
imas i moj privatni mejl u mom profilu

:blowkiss:




Offline leeloo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Female
Odg: UPOMOC imam vrlo specifican problem
« Reply #21 on: December 05, 2007, 08:24:50 PM »
p.s. sto se tice sopinga, sada prosto imam problem jer sam se smanjila za 2 konfekcijska broja (nosim sada 38 a oduvek sam nosila 42) i imam isto veeeliki problem sa duzinom nogavica , posebno sad kad nosim 38 koji je predvidjen za nize zene. ali soping je milina, veselje....  ta sreca, kad se gledam u ogledalo a sve mi lepo stoji....ma neopisivo :)

dalje, izlasci sa drugaricama...prvi put u zivotu se ne osecam tako veliko i nezgrapno u odnosu na njih (sve su niske i sitne) nego jos nekako lepse, jer imam duge noge i sada i uzak struk , i polako pocinejm da zaboravljam agoniju koju sam osecala ranije kad sam sama sebi bila teska

a kupaci kostim.... sta da ti kazem, ne mogu da docekam leto! ma isla bih sad na bazen ali ne smem (upala jajnika)  :)


bice sve ok....  veruj mi, nekoliko kg nije veliki problem, ja bar to imam pravo da kazem, jer sam imala isto kg kao i ti-mozda i malo vise- a sad...  mislim, poslacu ti sliku ako hoces :)
 :blowkiss:


p.s. izvinite ljudi sto ovoliko smaram ali nasla sam se u problemu koleginice :)




Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: UPOMOC imam vrlo specifican problem
« Reply #22 on: December 05, 2007, 09:45:17 PM »
Super si Leeloo  ;)
Kako ti umes coveka da ohrabris i ulijes nadu  :)
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline amater80

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Female
Odg: UPOMOC imam vrlo specifican problem
« Reply #23 on: December 06, 2007, 12:03:14 PM »
Dobro jutro!
juce je bio lud dan
jela sam samo razenu kiflu za dorucak sa jogurtom,
3 keksica wellness posle posla isla u soping dosla kuci tek oko 8 pojela tanjir graska sa posnim sirom bez hleba i zelenu salatu.. i to je SVE
danas doduse idem na koktel..ne znam kako cu da prezivim sve to...orjentisacu se na ribu i gledacu da bude sve u minornim kolicinama...
i tako..
od ponedeljka cu da krenem na akvabik...nadam se da do nove godine bude koje kilce dole
pozdrav



Offline amater80

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Female
Odg: UPOMOC imam vrlo specifican problem
« Reply #24 on: December 06, 2007, 12:17:12 PM »
Joj leeloo, MNOGO ti hvala na recima podrske...citam ovo sto si napisala i TOLIKO TE RAZUMEM
ne radi se o sujeti, nego o par godina sramote i mskog osecaja upravo tih situacija... gledanja slika izlazaka, sopinga ma sve... :wow:
i SAMO ZELIM TAJ OSECAJ kad mi se ne prevrne u stomaku kad treba da se pogledam...toliko si me nadahnula ovim sto si napisala.... :clap:
odstampacu tvoj post i zalepicu ga na frizideru!!!  :yes:

sto se saveta tice.... za sad posto sam na pocetku, saveti su kako sto brze da vidim rezultate da bih ostala motivisana ...eto to je to  :lol:
takodje jos sam u postupku organizovanja...
i jos nesto...sad cu za vikend biti sa deckom... a resila sam da mu ne kazem da sam na dijeti...nekako je to taboo tema za mene
pa sad treba odoleti cokoladama, jaffama i ostalom sto on tamani sa svojih 80 kila na 195 cm visine  :boxed:
Dajte savete i pricamo se



Offline amater80

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Female
Odg: UPOMOC imam vrlo specifican problem
« Reply #25 on: December 06, 2007, 01:05:35 PM »
Ljudi kako da stavim ticker????????????
pls help hocu i ja da pratim napredak?
thx :help:



Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: UPOMOC imam vrlo specifican problem
« Reply #26 on: December 06, 2007, 01:10:55 PM »
metar!!!

Offline amater80

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Female
Odg: UPOMOC imam vrlo specifican problem
« Reply #27 on: December 06, 2007, 01:39:56 PM »
metar?
sorry ne kapiram




ps. btw ja sam plavusa...tako da... please imajte malo razumevanja za mene  :lol:



Offline Deni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 151
  • Gender: Female
  • I'm back :)
Odg: UPOMOC imam vrlo specifican problem
« Reply #28 on: December 07, 2007, 11:17:44 AM »
Idi na ovu stranicu http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php?type=3

Tu ces moci da izaberes dizajn i odredis sve prema svojim potrebama. Kada sve lepo "izdezajniras", imas link koji kopiras i uneses ga u svoj potpis na profilu na ovom forumu.


Offline amater80

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Female
Odg: UPOMOC imam vrlo specifican problem
« Reply #29 on: December 07, 2007, 12:45:31 PM »
Dobro jutro, juce sam bila na koktelu i lepo se sredila.. :yes:
. bas sam se dobro osecala.. :rolleyes01:
.cudo sta garderoba,frizura i sminka naprave od devojke.. :clap:
.celo vece sam uzivala u komplimentima, pojela samo na kasicicu i bila zadovoljna  :wow:
ali jutros...wake up call... :boxed:
stigle su slike  :nonono:
i stvarno mi je bilo muka gledati slike na kojima sam najvise i najkrupnija... :pullhair:
 i kako me svi grle kao mamu a ja tamo medju najmladjima  :wallbash1:
uzas...pobegla sam u kancelariju da ne cujem komentare...

tako da danas..doruckovala sam 2 mandarine i fit jogurt sa integralnom kiflom i to mi je do kasno popodne...

Jutros sam pesaka isla na posao...
da li znate onaj osecaj kad se noge tako zagreju, prostruji krv pa kad stanete sve pocne da svrbi nenormalno!
uzasan osecaj ali i ugodan  jer znas da se nesto pokrenulo i da je tamo stigla krv posle ko zna kojeg vremena! nadam se da je to znak da su misici poceli malo da rade i da trose energiju...negde sam cula da je to znak da su depoi sala sa tog mesta poceli da se tope? jeli to tacno?  :crazy:
eto..
i dalje ne znam bas da li dobro radim to sto radim... :help:
gledam da ne trpim previse gladna i malo se brinem o onom usporavanju metabolizma o kojem sam citala da moze da se desi ako naglo prestanes da jedes....ne znam kako da to sprecim...
pozdrav i pls saljite savete sta dalje?  :rolleyes01: