EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Upomoc  (Read 22785 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline D-man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 288
  • Gender: Male
  • no brain no pain
Odg: Upomoc
« Reply #10 on: May 14, 2007, 11:31:01 PM »
pa mislim da smo se upoznali vec,
a sutra da te vidim u teretani, :exercisebike:
jasno? ;)
Od kolijevke pa do groba najljepše je kameno doba!

Offline Malena89

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Female
Odg: Upomoc
« Reply #11 on: May 14, 2007, 11:39:20 PM »
Ovako, svako jutro ustajem u 7 i idem u skolu, kuci se vracam oko tri. Tada odmorim malo i uradim neke kucne vezbice (trbusnjake, vezbe za noge...) , onda ucim. I svako vece idem na trcanje 30 min, jer ne mogu vise zbog kolena.Tek sam pocela da ga provikavam na opterecenja. To je kad sam u prvoj smeni. Kad sam u drugoj smeni u skoli sam od 13 h do 20h. Posle skole odmah idem na trcanje, a kad se vratim kuci onda ucim... I to je otprilike to. Inace najveci problem su mi zadnjica i butine, tu sam se najvise ugojila.
U zivotu je vazno istrajati! Ne gubi onaj koji je pao, vec onaj koji je ostao da lezi!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Upomoc
« Reply #12 on: May 14, 2007, 11:42:41 PM »
kakva je situacija za jelo u skoli da li imas negde da kupis nesto kvalitetno za jelo tipa sendvich (makrobioticka kifla, tuna ili belo meso i salata) ili nosis od kuce da jedes ..koliko puta za vreme skole mozes da jedes..Ne osvci se na ljude oko sebe oni nisu vazni, ti moras da se potrudis da iskoristis svaki trenutak da jedes koliko je potrebno tvom telu
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline D-man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 288
  • Gender: Male
  • no brain no pain
Odg: Upomoc
« Reply #13 on: May 15, 2007, 12:11:14 AM »
malena89 prihvati moje IZVINJENJE,doslo je do zabune,mislio sam da je druga osoba u pitanju,njen problem poznajem. :sorry:

ali nevjerovatno ista prica,ples,pad sa motora,koljeno... :crazy: :shocking:

 :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:



Od kolijevke pa do groba najljepše je kameno doba!

Offline Malena89

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Female
Odg: Upomoc
« Reply #14 on: May 15, 2007, 08:14:28 AM »
Uredu je D-man.  ;) U skoli bas i nemam neki veliki izbor, ali mogu da nadjem neki sendvic ili kiflu,a mogu da jedem samo jednom kada sam u skoli, za vreme velikog odmora. Ne znam da li je to dovoljno i sta bih tada trebala da jedem?!
U zivotu je vazno istrajati! Ne gubi onaj koji je pao, vec onaj koji je ostao da lezi!

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Upomoc
« Reply #15 on: May 15, 2007, 09:02:37 AM »
Mozes od kuce da poneses sendvic koji ce biti recimo od intergralne kifle i pileceg belog mesa..mozes da ubacis i zelenu salatu u to, ili sendvic sa tunom...  ;)
Obavezno doruckuj kod kuce, a dorucak moze da ti bude ovsene pahuljice sa jogurtom koje si napravila pre nego si otisla da spavas da bi bile mekane! Pravis ih sa jogurtom sa minimum%mlecne masti npr Ella (maxi, rodic, c market). Mozes i da poneses od kuce neku vocku - da je pojedes za vreme malog odmora.
I naravno rucas cim se vratis kuci, da ne bi ogranizam bio dugo bez hrane, a vec jeste, jer koliko me sluzi secanje veliki odmor je oko 10h  :crazy: ...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Upomoc
« Reply #16 on: May 15, 2007, 12:20:54 PM »
tebi bi takodje bilo najbolje kada bi mogla da imas neko whey protein..pa za drugi odmor od 1o minuta popijes jednu dozu i pojedes nesto...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Malena89

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Female
Odg: Upomoc
« Reply #17 on: May 15, 2007, 09:51:20 PM »
Hvala na savetu,Tikice. Takodje hvala na dobrodoslici svima, i Dushi i Leyli,Vladi, stvarno ste svi super.
Da li bi mogao da mi objasnis sta je to whey protein? Inace, da li bih mogla  da jedem bonzitu, integralne stapice ili neko voce na odmoru?
U zivotu je vazno istrajati! Ne gubi onaj koji je pao, vec onaj koji je ostao da lezi!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Upomoc
« Reply #18 on: May 15, 2007, 10:13:23 PM »
pa whey protein je dodatak ishrani i koristi se kada ne mozes da pojedes dovoljno hrane i on ti nadomesti odredjenu kolicinu protein.zdravo je za konzumirati, nema nikakvih posledica..primerema se sa vodom , zavisno od kvaliteta i cene ima neki koji se dobro mute i neki koji su komplikovani, mnogo pene i ima grudvica i nije bas neki ukus..
bozitu ne integralne mozes za pocetak ali ne one pecene sto su kao spirale , nego trazi dijetalne..moze neko voce na odmoru dok se malo ne stabilizujes..
ali ti je sendvic mnogo bitniji..
i da uredi tvoj profil :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Malena89

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Female
Odg: Upomoc
« Reply #19 on: May 15, 2007, 10:17:51 PM »
Hocu  :innocent:
Zanima me jos,posto sam skoro prodala steper da li je bolje da kupim traku za trcanje ili biciklu?
U zivotu je vazno istrajati! Ne gubi onaj koji je pao, vec onaj koji je ostao da lezi!