EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zadnjih 10kg :(  (Read 107720 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #220 on: April 08, 2007, 01:53:47 PM »
Koliko je tebi proslo od carskog?


Pa za koji dan ce beba 8 meseci. Rekli su od 6og  moze fizicka aktivnost. Mada danas moram kod lekara opet,pa cu da ih podsetim da sam imala relativno skoro carski.

Vijaca mi je jutarnji kardio iz razloga sto nemam sta drugo ujutru da radim.  Moracu da nadjem alternativu.



Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #221 on: April 11, 2007, 06:03:18 PM »
Evo mene opet. Nisam vezbala od tog iznenadnog bola u stomaku, odmaram ovih dana. Malo sam zabusavala sa ishranom za praznike >:( :nonono:,ali to je tako kod mene. Ili crno ili belo nema sredne. Ili cu strogo da se pridrzavam svega, maltene extremno ili odo u drugu krajnost. Uzas.  :nonono:...

Sutra bi trebali OPET na put :driver: :driver:! Pokusacemo jos jednom da se dokopamo Srbije :yes: :), daj boze da vam se sledeci put javim "odozdo". Zahvaljujuci vama idem dole sa relativno dobrom kg  :yahoo: :yahoo: :clap1:. A onda se bacam na skidanje ovih 6kg, koji mi uzasno idu na zivce :showoff: :weight_li
Pozdrav :blowkiss: :blowkiss:



Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #222 on: April 11, 2007, 11:55:29 PM »
Vesna zamisljam te "extremne krajnosti"  ;D
aj pa se javi....  :blowkiss:

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #223 on: April 12, 2007, 12:27:37 PM »
Vesna,znam kako je ,tako i ja,ili se prdrzavam 100% ili nikako,uzas zivi.

Ja ti zelim srecan put,uzivajte i lijepo se odmorite :blowkiss: :blowkiss:

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #224 on: April 20, 2007, 11:54:22 PM »
Ljudi evo mene :yes:! Stigli, sve je super, adaptiramo se! Odolela sam i bureku i pizzi i razno-raznim testastim stvarima i slatkisima, nakupovala tunu i elu  :). Moj problem je sledeci  :bored:, ja nemam vremena za vezbanje! Imala sam kuci sobni bajs, mama ga izbacila kao visak u stanu(gledam oglase da kupim neki polovni), mama radi non-stop ja bukvalno po celi dan sa bebom. Nemam bas kome da je ostavim! I bas sam nesrecna :crybaby: :crybaby:, a tako sam lepo krenula! Dobre vesti su da garderobu svu mogu da nosim. Izgubila sam jos koje kg mislim da imam 65 sad(odokativno po garderobi), cm cu uskoro da iskopam negde u stanu pa cu nove mere da napisem. Kako da se hranim sad?? :crybaby: :crybaby:, a da nastavim dole sa kg? Da li whey da pijem i bez vezbanja? Koji ovde preporucujete?
Inace, svi prijatelji koji su me videli kazu da se nista nisam promenila (jupiiiiiiii!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:), moj muz se na to nasmeje i kaze "sva sreca pa se nije puno ugojila u trudnoci  :yes: :yes:"
Pozdrav i  :help: :help:



Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #225 on: April 21, 2007, 12:03:18 AM »
vesna pa gdje si tii :lol: :lol: :yahoo:

uuuu superiska vijesti znaci sad sva garderoba moze da se nosi  :clap:
najbolje da se hranis kao i dosad znaci pravilno nemoj sad sve da pokvaris  :yes:
ee sto je bas sad mama morala da izbaci taj bajs kaok bi dobro dosao  :crybaby:
a da se vratis na vijacu ponovo sta mislis o tom bolje ista nego nista  :rolleyes01: ishranu sprovodis kao i dosad i nema sanse da se ugojis ...a kolko ostajes tu kod mame  :blowkiss:

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #226 on: April 21, 2007, 06:30:14 PM »
Nema sanse ni vijaca, jer  nemam gde da je skacem. Malo mi je bezveze da skacem u nekom parku.  :blush:. Da da znam da je ista,ali da li da smanjim unos carbsa, jer sad nista ne treniram. Ne bojim se da cu se ugojiti, ali bi da izgubim jos koje kg. Organizovacu se uskoro nekako sto se treninga tice. Recimo, mama radi u skoli pa ce uskoro raspust pa cu onda moci(ali do tad ima jos 2 mesca, ali to mi je prvi izvesn termin  :pullhair: :crybaby: :crybaby:.) . Inace ostacu, do oktobra kako sada stvari stoje!



Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #227 on: April 21, 2007, 08:19:16 PM »
Ajde tolike pare zaradjujete ne mozes da kupis neki polovni bick za 50 e i to dobar..Mozes taj park da iskoristis za trcanje..Smanji UH ali ih variraj i dalje..po istom sistemu to ce ti omoguciti da se ne ugojis...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #228 on: April 23, 2007, 09:57:25 PM »
Vesna!! :yahoo: :yahoo: Drago mi je sto ste dobro doputovali.
Odlicno!Srecna sam sto si usla u svoje stare stvari :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :respect:.
Dugo ostajete?Ostaje i TM?Kako tvoj sin?Jel uziva :yahoo:

Lazicu,ma vraga se zaradjuju pare :lol:,vishe se trosi nego zaradjue :nonono:.

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #229 on: April 26, 2007, 11:49:11 PM »
Ajde tolike pare zaradjujete ne mozes da kupis neki polovni bick za 50 e i to dobar..Mozes taj park da iskoristis za trcanje..Smanji UH ali ih variraj i dalje..po istom sistemu to ce ti omoguciti da se ne ugojis...

Hehe, sto bi se reklo, iz tvojih usta u bozje usi,sto se para tice  :yes:. Nema druge moracu neki bajs da nabavim(opet problem prostora mali stancic  :nonono:)

Dushe, ja imam devojcicu  :yes: :yes: :lol:, i zaista uziva u ovom lepom vremenu.Inace,ostajemo ja i beba same,bar do kraja leta.

Ljudi, ja se idalje pridrzavam rezima ishrane. Nema slatkisa, i ponosna sam sto ne posustajem. A sa druge strane, prokleta anoreksicna srbija  :lol:, ljudi kako ovde male farmerke prave, jedva nadjem broj za sebe. U kabini samo crvenim i vicem, male daj druge, a sa druge strane paravana se cuje nema vecih brojeva  :yes:. Dakle moracu jos dosta da se znojim  :yes: