EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zadnjih 10kg :(  (Read 107777 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #260 on: February 13, 2008, 11:37:26 PM »
Evo mene opet  :clap:
Juce i danas radjen hiit ujutru popodne trcanje pa teretana. Dakle sve ide dobro,po planu. Sad imam 66kg :crybaby: :bash:. Moram do 1og aprila da imam 60kg. Zbog opklade. Muz se jako potreso zbog dobijanja kg  :yes: :yes: pa smo se kladili. On kaze nema sanse da smrsam , ja kazem  :yes: :yes:.
Mada bas imam problem sa stomakom.Ranije, pre trudnoce, zadnjica i butine su bile bas kriticne, sad tu  nije toliko strasno, koliko mi se sve lepi oko stomaka. Jos kako sam smrsala od porodjaja pa mi koza visi, stomak mi je bas katastrofa. Nadam se da ce trbusnjaci da poprave malo situaciju.
Pozz



Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #261 on: February 14, 2008, 10:57:17 AM »
 :clap: :clap: :clap: Drago mi je što si se vratila svojim starim navikama vežbanja i samo tako nastavi. Seti se oplade svaki put kad te jezik zasvrbi. Samo napred  :blowkiss: :blowkiss:

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #262 on: February 14, 2008, 03:20:08 PM »
vesna is back  :)

bravo bravo ..trening je ok
ali i sama znas da je ishrana preko 50 % rezultata  :rolleyes01:

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #263 on: February 15, 2008, 11:49:38 PM »
Da li meni odgorvara 120gr kh i 120gr proteina
                              60gr kh i 120gr proteina
                             120gr kh i 120gr proteina
                             2dana samo proteini?
Tako sam ranije radila,ali bilo je reci o mnogo vecoj tezini za skidanje. Sad je 5-6kg upitanju pa bih mozda trebala kh da smanjim ili je ok?
Trening i danas odradjen. A posle treninga takav napad gladi, to mi se jos nije desilo, da sam toliko gladna bila. Popih topao caj sa natrenom pa je to malo stisalo glad(posle piletine)




Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #264 on: February 24, 2008, 01:36:20 AM »
Ode kilo  :clap: to je dobro, trening ide super, ujutru hiit stara, dobra vijaca, popodne trcim, pa teretana
Lose, slabo mi idu varijacije :-).  Samo da prodje ovaj vikend pa cu valjda da se sredim od pondeljka.  :pullhair:
pozz :blowkiss:



Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #265 on: February 24, 2008, 07:56:29 AM »
 :mf_wink:Ma samo tako kilo po kilo i da vidiš čuda ti se osuši i prepolovi :clap: :clap:Samo napred.
Evo ja se jutros izmerila čim sam ustala, onako k'o što je Lazić rekao na prazan stomak i vaga stade na 58. Ja ću još koje kilo dole da idem ali ovih 58 čuvam za tebe tako da znaš da ćeš ih sigurno dobiti samo ne posustaj :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #266 on: March 02, 2008, 10:53:51 PM »
Da li meni neko moze da objasni sta znaci spor metabolizam. Posto sam ja ubedjena da niko nema sporiji metabolizam od mene.
Da li je normalno da neko ko radi varijacije uz to trenira svakodnevno ujutru hiit od 20min popidne hiit od 18min plus teretana, gubi nedeljno po 1kg. Da li je ovo normalno ili je sporo. Meni se cini ko sporo  :lol: :lol:
Citam kako ljudi kad skroz iskljuce uh, za nedelju dana izgube i po 5-6kg? Ja nikad vise od 1,5-2. Znaci ne zabusavam ni ucemu.
Pozz :blowkiss:



Offline maja88kg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 578
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #267 on: March 02, 2008, 11:06:34 PM »
Ja za sebe smatram da vrlo sporo skidam kg. Naredne dve nedelje se bacam na varijacije pa cemo videti. Kada samo pomislim na to koliko moj suprug jede dnevno :hitself: :hitself: :hitself:
a vita jela je. Deset puta vise jede od mene i nista mu se ne vidi, a njegova aktivnost je ravna 0.
      
tezina                   obim kukova     obim struka    
08.05. 103.5 kg             132            ne znam
06.06.  98.5 kg              127                 96
13.06.  97.5 kg              125                 94
20.06.  96.5 kg              123                 92
27.06.  96.0 kg              120                 90
19.07.  94.0 kg              118                 88
            

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #268 on: March 02, 2008, 11:17:26 PM »
Deset puta vise jede od mene i nista mu se ne vidi, a njegova aktivnost je ravna 0.

Genetika i metabolizam su cudo  :yes:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #269 on: March 02, 2008, 11:27:33 PM »
Ma ja sve koje znam mnogo brze skidaju kg od mene. Dobra stvar je sto se meni ne vrate. Osim kad ga bas,bas preteram, opustim maksimalno, ali i tad mi treba vreme.
Evo da te obradujem necim, kad sam stala sa varijacijama i treningom letos, izgubila sam jos 2kg samo od sebe. Jednostavno valjda je telo naviklo da gubi kg :-).Potrudi se da izdrzis.  Jela sam sve, ali stvarno umereno. Nisam vagala hranu, ako bi mi se jeo sladoled pojela bi ga, ali bilo bi samo jedan sladoled, ne kasnije jos malo cokolade, pa cips... I nisam ni gram dodala. Dok se nisam vrtila u norvesku. Ovde jedem od dosade, i nigde ne izlazim, niti hodam, samo lezim i jedem pa se to ne racuna u normalnu okolnost  :crazy: :crazy: :lol: