EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zadnjih 10kg :(  (Read 107781 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #290 on: March 07, 2008, 03:49:06 PM »
Nemam pojma sta se desilo, danas opet imam 64,3kg. Svasta! Znam da ne treba da se merimo svaki dan, ali svi imamo mane, moja je vaga :-))
To Majo, to, to je meni glavni motiv. Moj problem je sto zadnje 3 god zivim ovde gde zivim i ako mi verujes nikad nista nisam sebi kupila, jer mi se nikad nista nije dopalo. Uzasna je garderoba, a velicine su do xxxl u svim modelima, tako da mi to ovde nikakva motivacija nije. Al kad dodjem kuci, covece, dodje mi da se pojedem ko "lebac :lol: kad nesto probam, a preliva na sve strane. Ja nadjem velicinu, al problem je kako to meni stoji. Zato ja sad vredno :stairstepper: :exercisebike: :bbzn: i idem kuci za 19 dana, pa cu tamo da nastavim  :lol: :lol:



Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #291 on: March 07, 2008, 03:52:28 PM »
meri se svake 2-3nedelje :) bolje ces videti rezultate

Offline maja88kg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 578
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #292 on: March 07, 2008, 07:58:10 PM »
I ja moram prestati da se merim svakog dana. Znam da ne treba to da cinim al eto cim ustanem ja na vagu. Najlepse je jednom nedeljno , recimo od sada se merim samo ponedeljkom.
      
tezina                   obim kukova     obim struka    
08.05. 103.5 kg             132            ne znam
06.06.  98.5 kg              127                 96
13.06.  97.5 kg              125                 94
20.06.  96.5 kg              123                 92
27.06.  96.0 kg              120                 90
19.07.  94.0 kg              118                 88
            

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #293 on: March 07, 2008, 08:06:32 PM »
I ja moram prestati da se merim svakog dana. Znam da ne treba to da cinim al eto cim ustanem ja na vagu. Najlepse je jednom nedeljno , recimo od sada se merim samo ponedeljkom.

kazem vam ja ne valja svaki dan .. :rolleyes01:

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #294 on: March 08, 2008, 05:00:43 AM »
ma problem je kada merish svaki dan , jer ako se jednom izmerish na prazan stomak, sutra se nalijesh vodom+jedesh pa se izmerish chini ti se da nazadujesh, i onda opet se sutra izmerish pa ti se chini da extra brzo napredujesh i tako... zato radi neke realne situacije uvek meriti ujtru na prazan stomak, i ne chesto vec jedno u nedelju-dve

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #295 on: March 08, 2008, 06:02:49 AM »
a naucicete,polako,ima vremena..kada shvatite da vam svakodnevno merenje izaziva nervozu ako ste tezi 300grama ili nista spali ni malo u odnosu na jucerasnji dan  :innocent:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #296 on: March 08, 2008, 08:43:52 AM »
Evo Mrva jos uvek ima vagu iz prosloga veka tj. analognu pa ne moze da proceni dal je 300 gr dole ili gore al se zato Mrva meri jednom nedeljno i to bas u nedelju i nekako mi brze prodje sedmica sve u iscekivanju rezultata. Evo i sad jedva cekam sutra ujutru da stanem na vagu koja ce mi saopstiti da imam bar istu kilazu kao i prosle nedelje, nikako vecu.

Offline Pumpkin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 126
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #297 on: March 08, 2008, 10:59:38 AM »
Moja vaga je crkla i nemam nameru da u skorije vreme kupim drugu   :lol: svaka glupost se na njoj vidi...obichno u + kad to najmanje zelim!...pms-kilogrami u + , ms-takodje, post ms-opet, ovulacija, pretoplo vreme, kisha, pun mesec...  :crazy: katastrofa  :hitself: ...pa mi zene smo normalne 5 i po dana mesechno!  :lol: ...ja i manje!  :wallbash1:

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #298 on: March 09, 2008, 12:31:00 AM »
Necu ni ja majke mi vise!
Ljudi moji ja nemam sanse da izdrzim 7 dana na varijacijama, ma obavezno negde zgresim! Problem br.1 uzasno malo jedem,t.j. imam neki totalno glup raspored jela. Ustanem, pijem kafu, skacem vijacu, popijem glutamin, onda se tusiram, spremam sebe, spremam dete, da izadjemo,u toj trci, s`nogu uzmem 1-2kasike sira, smutim protein, popijem, bude mi muka jedno pola sata, valjda od te tekucine, onda dodjem kuci nakon setnje, vec mrtva gladna, frka panika, sta ce ko da jede, prvo detetu spremam nesto za rucak, pa sebi belo meso, pa opet trka po kuci, tamo vamo, hrani dete, vec bude 16h ja jos nisam jela. Tad jedem 1 nekad 2 fileta, i malo salate ili neki krompir, cekam sat, idem na trening, bajs + teretana, dodjem kuci, protein, onda malo jedem tunu. U zivotu nisam jela gadniju tunu nego ovde. Imaju od jednog jedinog proizvodjaca i to je tako gadno, da ja vama to ne umem da opisem. Uzas. Jedva, jedva nesto malo pojedem. Oslic ovde nema, ima losos i valjda je to bakalar sto imaju i neka bela valjda kineska nemam pojma. Oslic mi je omiljen,ovo ostalo mi je bljak, al ajde na ne kukam samo. I tako ja pojedem tu tunu. Prodje malo vremena i ja gladna. Nekad iskuliram situaciju skroz, stavim nesto u usta, popijem protein, ali nekad sta god da pojedem ja jos gladnija. I tako, nikako da se uvedem u neki red. Pa mi to onda ide na zivce, nekad budem toliko gladna, a nista nisam spremila za jelo, da moram da pojedem sendvic, ili padam u nesvest. Kad se setim mladja kad sam bila covece mogla sam sa mnogo manje hrane da funkcionisem, sad mi se odmah vrti u glavi, mucnine i sl.



Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: Zadnjih 10kg :(
« Reply #299 on: March 09, 2008, 09:34:26 AM »
Meni je bilo lose tako pre neki dan. Ceo dan k'o da sam bila na nekim drogama sve je bilo onako usporeno a zemlja koju gazim nekako nestabilna a noge male ko u mrava i sve nesto lelujam al rekloi mi da je to pad pritiska i pad secera pa sam iskulirala ali ipak nisam pojela nista slatko da nadoknadim taj secer vec sam malo vise udarila po vocu taj dan i evo preziveh.