EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite  (Read 81339 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bole_zmija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Dok ne skinem 15 kila, ne menjam avatar!
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #60 on: June 20, 2007, 10:25:02 AM »
Treci dan, prva slabost.
A lepo ste mi rekli da ne radim i kardio i hiit u istom danu, a ja glavom kroz zid... juce ujutru sam trcao hiit, a pre treninga - kardio na biciklu. Nakon treninga sam imao malu vrtoglavicu, a danas se osecam slabo. Danas mi je proteinski dan, nemam trening sa tegovima, ali su morati da radim kardio popodne. Uh, nadam se da nisam nesto zajeb`o, da je samo trenutna slabost. Zakazao sam EKG i merenje pritiska za kasnije.
I tresnja na slagu - poneo sam toliko hvaljene brokole (a nikada ih ranije nisam probao), jedan zalogaj i zgadio mi se zivot. Pa zar su toliko neophodne, ili su drugima ukusne pa ih svi jedu? :) Srecom sam poneo i kupus i sagrarepu.

Offline bole_zmija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Dok ne skinem 15 kila, ne menjam avatar!
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #61 on: June 20, 2007, 10:28:59 AM »
Jos nesto. Nikako nisam mogao da nadjem Animal Cuts, pa su mi kao najblize tome dali Biotech (u koje bas i nemam poverenja) Termo pack cuts. Jesu li mi puno podvalili? :)

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #62 on: June 20, 2007, 10:34:28 AM »
E Bole..Bole..sta si jeo juce pa ti se vrtelo u glavi? Tj. da li si dovoljno jeo ?
Nemoj se forsirati , postuj odredjenu zadatau shemu i bice sve ok!
Forsiranjem takvim kao sto ti radis mozes dovesti svoje telo u stanje katabolizma-to je stanje kad misic posto ga ne prehranjujes krece da jede sam sebe..
Da li si pio dovoljno vode? Ipak je vreme pakleno, i najzdravijim moze da smeta!
Odlicno sto si zakazao preglede!

Danas udri po mestu i vlaknastim uh, pij dosta tecnosti, i ne moras nista da radis ako se osecas lose jer u takvom stanju mozes lako da se povredis!
Ako ti bude malo bolje uradi neki laganiji kardio!

A sto je tice brokolija..ja vas stvarno ne razumem..nisi jedini kome su se smucile!
JA IH OBOZAVAM! :)
Naravno da ima zamene..ostali vlaknasti uh!
Jedino ne trebas traziti zamenu za meso! ;)

Offline bole_zmija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Dok ne skinem 15 kila, ne menjam avatar!
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #63 on: June 20, 2007, 10:44:05 AM »
A juce sam bas dobro jeo, uneo sam i nesto vise proteina od onih 350 grama, jedino moguce da sam uneo malo manje od 75g UH. Sto se vode tice, svakog dana pijem po 7-8 litara. Stvarno mi nije jasno zasto mi je pozlilo, mozda od fat-burnersa, ili sve u kombinaciji - umor, visoka temperatura i nenaviknutost.
A sto se brokolija tice... uh Tikice, jedan zalogaj i jos ne mogu da se oporavim:) A nisu samo brokoli, ima vise stvari koje mi organizam ne jednostavno ne trpi, i sam mi je miris odvratan. To su masline, tikva, tikvice, dinja i najizrazitije - spanac! Blago onom koji moze sve to da jede:)

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #64 on: June 20, 2007, 10:47:57 AM »
spanac i kelj ni ja ne mogu :)
ali ostalo jedem bez problema :)
mozda ti je samo vreme uticalo na to da budes "slogiran" :)
videcemo sta kazu nalazi doktora ! ;)

sto se tice uh(skrobastih) - zapamti vazna je varijacija vodi racuna..ne moras bas u gram ali ipak nek bude osetna iz dana u dan ;)

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #65 on: June 20, 2007, 10:48:56 AM »
btw...sorry sad na off-u ali ja sam nenormalna koliko smajlija koristim tek sad vidim ! hahaha :)

Offline bole_zmija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Dok ne skinem 15 kila, ne menjam avatar!
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #66 on: June 20, 2007, 11:05:36 AM »
No worries Tikice, i ja uvek udaram brigu na veselje:) Mozda treba otvoriti i posebnu temu na foruku "Dali smejanje produzava zivot" :)
Sada idem da obavim neke stvari, izmedju kojih i preglede, pa onda saljem izvestaj.

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #67 on: June 20, 2007, 11:19:55 AM »
cekamo... :)

Offline bole_zmija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 105
  • Dok ne skinem 15 kila, ne menjam avatar!
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #68 on: June 20, 2007, 03:05:30 PM »
Ipak se cini da cu preziveti :yes:
Danas samo preventivno EKG i merenje pritiska, sutra krvna slika i ako uspem da zakazem, stres test. EKG pokazuje malu psihicku i fizicku napetost, dok je pritisak 135 sa 90 - doktorot zakljucak - sve je normalno, na EKG-u se jasno gleda malo preterivanje sa vezbanjem zadnjih dana, a vidi se i ispitna sesija:) Pritisak je normalan sa obzirom da sam pre merenja dva sata bio na suncu, a kad tome dodas i podatak da imam 110 kila...  vise nego normalno.
Ipak cu da trcim prikvece, ali kasnije, da prodje vrucina. Ne znam kako je kod vas ljudi, u SKoplju mi termometar u autu pokazuje 48 stepeni napolju!  Ko prezivi - prica ce:)

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA; TOPLJENJE MASTI. Znalci, molim Vas pomazite
« Reply #69 on: June 20, 2007, 03:13:47 PM »
I ja sam juče oko 17.30 išao da trčim, i nisam izdržao svega 20 min. to je normalno na ovoj vrućini