EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Proteini, par Pitanja  (Read 22185 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline IgorMarko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
Proteini, par Pitanja
« on: September 14, 2007, 07:22:06 PM »
Ovako...
Visok sam 193cm i imam 69kg.
Kupio sam sebi Weider Giant Mega Mass 4000 (7kg).
Pio sam svako jutro, onda u 14:00 i u 20:00 sati. A izmedju toga sam bio u teretani oko sat i 30min.
Uglavnom, poslje nedelju sam dobio temperaturu, sljedeci dan nisam imao zraka. Poslje su bi zabili 3 infuzije, izvadili mi nalaze itd.
Imao sam 63.99 mg/l u krvi. Doktor je rekao da je neki Virus, ali mene interesuje jel moguce da mi se to desi od Proteina???
Imam strah da pijem Proteine, a hocu da se udebljam.

Hvala unaprijed.
Pozdrav

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Proteini, par Pitanja
« Reply #1 on: September 14, 2007, 07:25:50 PM »
Mislim da ne moze to da ti se desi od proteina,primetio bi da si eventualno alergican na proteine,sto znaci da bi reagovao na svu proteinsku hranu! :boxed:
Ako doktor kaze da je virus,veruj mu,izgleda da je doslo vreme prehlada i virusa,pa septembar je.
Jel imas jos temperaturu? Jos neke simptome?
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline IgorMarko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
Odg: Proteini, par Pitanja
« Reply #2 on: September 14, 2007, 07:30:28 PM »
To mi je se desilo u Junu.
Poslje nego sto sam primio infuzije, i ispovracao neku cudnu kiselinu nisam imao vishe temperature.

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Proteini, par Pitanja
« Reply #3 on: September 14, 2007, 07:41:56 PM »
Znas sta,ja iskreno mislim da to nije od proteina. Slobodno pocni ako zelis ponovo sa proteinima,samo malo smanji.A da nije prosao rok trajanja,jel si proveravao? :crazy:
A verovatno ce ti i ostali sa foruma reci sta i kako,pa ti vidi.
Lepo je sto si sa nama,svi cemo ti pomoci da kvalitetno nabacis masu.Ovaj forum je neprevazidjen. :yes:
Mogao bi samo za pocetak da napises koliko imas godina?
 :blowkiss:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Proteini, par Pitanja
« Reply #4 on: September 14, 2007, 07:44:15 PM »
"Weider Giant Mega Mass 4000"-je koliko vidim neki gainer-i on kao takav  od svega u sebi ima najmanje proteina....Tako da si,ako si mislio da si kupio proteine,pogresio...Drugo,od proteina(ako si zdrav tj nemas nikakve alergije ili sl)-ne moze nista, ali bas nista da ti bude,osim pozitivnih stvari   ...A pogotovo,ne od tako smesne kolicine koju si ti konzumirao i koju konzumiras...Ko zna od cega si se otrovao...
A cega si ovo imao "63.99 mg/l"-mozda se to podrazumava kad se tako kaze,ali ja ne znam...
filmovi.infopult.net

Offline IgorMarko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
Odg: Proteini, par Pitanja
« Reply #5 on: September 14, 2007, 07:47:21 PM »
Znas sta,ja iskreno mislim da to nije od proteina. Slobodno pocni ako zelis ponovo sa proteinima,samo malo smanji.A da nije prosao rok trajanja,jel si proveravao? :crazy:
A verovatno ce ti i ostali sa foruma reci sta i kako,pa ti vidi.
Lepo je sto si sa nama,svi cemo ti pomoci da kvalitetno nabacis masu.Ovaj forum je neprevazidjen. :yes:
Mogao bi samo za pocetak da napises koliko imas godina?
 :blowkiss:
To mi je se desilo u Junu.
Poslje nego sto sam primio infuzije, i ispovracao neku cudnu kiselinu nisam imao vishe temperature.
Hvala ti puno ;) Volio da cujem josh par misljenja, pogotovo od uvazenog clana "lazic".
Ne, rok datuma nije istekao. Imam 17 godina...Pozdrav

@wldnbg
Ne mislim da sam pogrijesio, ali nema veze.
A to sto sam naveo u mg/l se odnosi na kolicinu Proteina koju sam imao u zutoj tecnosti :)


Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Proteini, par Pitanja
« Reply #6 on: September 14, 2007, 07:52:59 PM »
Pa koliko si ti toga pio,mislim koliko merica?
Imao si toliko,jer je to bilo poslednje sto si konzumirao pre povracanja,verovatno.
Sad ce i Lazic,ne brini se  :yes:






Ovu poruku uklonio/izmenio admin na osnovu Pravilnika [Drzite se teme u suprotno ce vas odgovor biti izbrisan.]
« Last Edit: September 14, 2007, 09:48:33 PM by Lazic »
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Proteini, par Pitanja
« Reply #7 on: September 14, 2007, 07:59:03 PM »
Kako to "ne mislis da si pogresio"???Jel znas ti uopste sta je Weigt gainer?????jel znas sta su proteini ???idi uzmu tu tvoju kutiju i procitaj sta pise-zna se sta je gainer-zivo gov.o koje je puno raznih secera i nekakvih ugljenih hidrata-i obicno u sebi ima na 200 gr oko 50 gr proteina koji su ko zna kakvi i da li su uopste...gaineri su namenjeni klincima koji bi da se"nabilduju" za kratko vreme i gledaju velike sarene kutije i prodavce koji kenjaju sve i svasta da bi prodali...ukratko namenjen je ljudima koji nisu obavesteni a nece da poslusaju tudje savete,bas kao sto ti radis.... 
filmovi.infopult.net

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Proteini, par Pitanja
« Reply #8 on: September 14, 2007, 08:03:27 PM »
sta su ti doktori rekli sto se tice proteina u mokraci?
sto se tice preparata ako ti je bilo dobro prvi dan kada si ga pio uglavnom bude dobro i deseti i 30ti dan..



« Last Edit: September 14, 2007, 09:46:28 PM by Lazic »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline IgorMarko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
Odg: Proteini, par Pitanja
« Reply #9 on: September 14, 2007, 08:36:56 PM »
Kako to "ne mislis da si pogresio"???Jel znas ti uopste sta je Weigt gainer?????jel znas sta su proteini ???idi uzmu tu tvoju kutiju i procitaj sta pise-zna se sta je gainer-zivo gov.o koje je puno raznih secera i nekakvih ugljenih hidrata-i obicno u sebi ima na 200 gr oko 50 gr proteina koji su ko zna kakvi i da li su uopste...gaineri su namenjeni klincima koji bi da se"nabilduju" za kratko vreme i gledaju velike sarene kutije i prodavce koji kenjaju sve i svasta da bi prodali...ukratko namenjen je ljudima koji nisu obavesteni a nece da poslusaju tudje savete,bas kao sto ti radis.... 

Ja se izvinjavam ako sam se pogresno izrazio, ja sam dosao na ovaj forum da mi neko da savjete, a ne da ja dajem nekome savjete. Prema tome, ja sam tebi vrlo zahvalan sto si dao odgovor na moje pitanje!