EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ima li nade ?  (Read 13239 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ozrenko

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Ima li nade ?
« on: June 20, 2007, 12:31:43 PM »
Poz svima! Novi sam na ovom sajtu, koji je stvarno extra i ima shta da se nauci  :respect:. Prociotao sam temu "pilece grudi" i tu je kolega naglasio da su mu grudi izbacene. Kod mene je prob da nisu izbacene nego su kao "upale", jesu li i to pilece grudi isto ? Slikao sam svoj slucaj, pa se nadam da ce mi neko predloziti neke korisne vjezbe kako da ispravim ovakve grudi :showoff:. Evo i slika, koje nisu bash nekog kvaliteta (slikane su sa mobilnim)al mislim da cete shvatit shta je slikar htjeo da kaze  :):


Hvala unapred, kolege  :p!

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Ima li nade ?
« Reply #1 on: June 20, 2007, 12:38:22 PM »
Pozdrav Ozrenko  :)
Da li se bavis nekim sportom rekreativno, i da li ti je to mozda genetska predispozicija sto se tice grudi...?

Offline Ozrenko

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Ima li nade ?
« Reply #2 on: June 20, 2007, 12:51:55 PM »
Poz koleginice !
Rekreativno igram fudbal brame 2-3 sedmicno, a to da li je genetska predispozicija, ja mislim da jeste poshto mi i stari ima isti problem. Jel se nemoze protiv genetskih predispozicija ?  :crybaby:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ima li nade ?
« Reply #3 on: June 20, 2007, 01:07:24 PM »
pazi ovako kako izgleda nije strasno, strasno jes sto ti nemas misicnu konstrukciju, ono da si prosecno gradjen, imas visok % telesnim masti a nisi toliko tezak..
moj predlog je da se umisicavis malo , malo vise forsiras grudi i to ce imati neku sasvim novu dimenziju..
ali pre toga da bi dobijao misice ti moras da ulazes u sebe i svoj izgled..
znaci koliko para budes odvajao za ishranu tako ces i izgledati :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Ima li nade ?
« Reply #4 on: June 20, 2007, 02:23:55 PM »
Sličan problem ima moj frend sad kad je to utrenirano nema beda, nema razlike izmedju mojih i njegovih jer je mišić prekrio probleme...samo je tu masu rada i veslanja žlicom...samo ne odustaj! Eto da znas da se može i da to nije ništa strašno...
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Ozrenko

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Ima li nade ?
« Reply #5 on: June 21, 2007, 12:21:46 AM »
Hvala kolega neznalica na ohrabrenju  :), znaci da se moze ispraviti ovo moje nazovimo "stanje". To mi drago cuti, nego mozete li mi navesti neke vjezbe koje su korisne. Recimo kolega Lazic je spomenuo da nemam misicnu masu i da trebam da forsiram grudi. To nije prob za hranu i novac, nego je problem za vjezbe koje su potrebne konkretno u mom slucaju za grudi.
Hvala svima na odg   ;) !

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: Ima li nade ?
« Reply #6 on: June 22, 2007, 03:34:09 AM »
Jel i stari igra fudbal ?  :lol: Salim se, naravno. Nemoj da se bedacis oko genetskih predispozicija, jer nema argumenata da se na to sumnja i smisla da se na tome zavrsi ako samo jedete iz iste serpe (tave, lonca), nego ti pocni polako da citas po forumu o ishrani i treningu i baci se na posao, a mi smo tu za "1000 zasto-1000 zato".  :yes:
Should I stay, should I grow...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ima li nade ?
« Reply #7 on: June 22, 2007, 10:35:34 AM »
imas u mom potpisu vezbe kod kuce, imas vezbi za grudi i samo udri.o ishrani imas 500 tema kako i sta sta god da nije jasno pitaj, ali moras da vezbas muski, vise od onoga ko ima normalni grudni kos..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Ozrenko

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Ima li nade ?
« Reply #8 on: June 22, 2007, 06:27:39 PM »
Hvala na odg svima

@ Dragana poceo sam citanjem oko ishrane, ali ima dosta verzija pa sad trebam probat onu dobitnu  :).  A stari neigra fubal (nemoze da podnese da je sad jako spooooorr :))

@ Lazic vidio sam ja te vjezbe, ali vecina zahtjeva neku dodatnu opremu, ja od kuce trenutno radim sklekove i trbushnjake poshto oni nisu zahtjevi shto se tice opreme. . . .

Razmishljam da krenem u teretanu i da se onda malo ozbiljnije posvetim ovom "problemu", a i imacu sve te sprave na dohvat ruke.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Ima li nade ?
« Reply #9 on: July 04, 2007, 07:34:33 PM »
plivanje..plivanje..plivanje............
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."