EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zelim da se izdefinisem.  (Read 26717 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Zelim da se izdefinisem.
« Reply #10 on: October 09, 2007, 12:33:58 AM »
Svoj dorucak zameni sa ovsenima ( zobenima) i jogurtom...... :yes:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Maverick

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
  • Gender: Male
Odg: Zelim da se izdefinisem.
« Reply #11 on: October 09, 2007, 12:50:30 AM »
ok, upravo sam lazicu poslao 3-4 slike koje bih mu bio zahvalan ako postavi da i ti tanore mozes da vidis dokle sam dosao.. lazicu se izvinjavam, sam ga tim ugnjavio.. ali, hey baby, sama si to trazila :)
tebi tanore mnogo hvala, vec od sutra ce mpoceti da se korigujem sto se ishrane tice, a kad vidis slike sam mi predlozi da li jos malo mase da li definiciju... i mozda neki program u skladu sa onim sto vidis... naravno, hvala vam obojici jos jednom!!!  :help:

Offline Maverick

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
  • Gender: Male
Odg: Zelim da se izdefinisem.
« Reply #12 on: October 09, 2007, 12:55:39 AM »
eh da... umalo da zaboravim... sta da radim sa dosadasnjim navikama... plazma i banane ujutru sa 0.5L mlijeka i nesquickom... jogurt uvece... sta od toga da izbacim... a koliko, cega i kad ovog sto sam dosad konzumirao da zadrzim... jos jednom izvinite sto gnjvim, ali hocu da udarim solidne temelje i da se ozbiljno ovom posvetim

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Zelim da se izdefinisem.
« Reply #13 on: October 09, 2007, 01:11:49 AM »
Nema na cemu....zato smo tu  :)

Kako ti Lazic kaze,tako radi.....ipak je on najiskusniji i kvalitetniji  :respect:


To bi sve moga da izbacis ....... :yes: ;)
Za dorucak sam ti rekao mozes ovsene sa jogurtom ( stavis u jednu posudu uvece ovsene,prelijes jogurtom,prekrijes folijom,stavis u frizider i ujutru su spremne kad ustanes ).
Mleko i mlecne proizvode (sem posnog) se trudi da konzumiras u pre podnevnim casovima.Naravno,nemoj preterivati.....

Plazmu i nesquick zaboravi jer ti u ovom slucaju samo stete.......voce mozes jedno do dva dnevno,jedes ga do 17 h.
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zelim da se izdefinisem.
« Reply #14 on: October 09, 2007, 12:57:02 PM »
eh da... umalo da zaboravim... sta da radim sa dosadasnjim navikama... plazma i banane ujutru sa 0.5L mlijeka i nesquickom... jogurt uvece... sta od toga da izbacim... a koliko, cega i kad ovog sto sam dosad konzumirao da zadrzim... jos jednom izvinite sto gnjvim, ali hocu da udarim solidne temelje i da se ozbiljno ovom posvetim
odrekni ih se..pocni da jedes, jaja i tunu, ovesne ili neke druge pahuljice..
postavicu kasnije tvoje slike na forum..imas ti mnogo posla da uradis pre nego sto krenes na definiciju
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Maverick

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
  • Gender: Male
Odg: Zelim da se izdefinisem.
« Reply #15 on: October 09, 2007, 04:30:17 PM »
vjerujem.. dok sam se bavio kosarkom imao sam onu mrsavu gradju, kad sam presta trenirati naglo sam se ugojio, a misica nije bilo ni iz glave.. a sad kad sam poceo nabacivati misicnu masu, svi su oko mene (porodica, djevojka...) poceli da me tripaju da ne pretjeram.. jednostavno niko (ukljucujuci i mene) nije navikao na moju novu muskulaturu koja se ma koliko to vama cinilo nedovoljnim ipak drasticna razlika u odnosu na ono sto sam bio prije 5mjeseci (sa 91kg sala sam, sisao na 85kg, nabacio malo misicne mase i zategao se)... medjutim sad sam na nekoj raskrsnici... i pravo da vam kazem.. ne znam, gdje, kad, kako i koliko da radim, jedem, odmaram... svako ima nesto svoje, a sve stalo su "gluposti" (ovo sto sam dosad jeo i pio nije bila moja ideja, vec nekog iskusnijeg).. sa druge strane nikad nisam mogao da izadjem iz teretane dok ne odradim sve one vjezbe koje mi je nekako nezamislivo da preskocim, a to se onda razvuce na 2-2.5h teretane sa po 6-7 vjezbi za svakku grupu misica x 4 serije x 10 ponavljanja..ZATO SAM SE POJAVIO OVDJE da me "stavite na pravi put... dakle, kojim to putem da krenem... neki program treninga (vjezbe x serije x ponavljanja) kojim danima i sta da radim u istom treningu.. isto tako za hranu..
pa sad da vidim sta imate reci...  :help:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zelim da se izdefinisem.
« Reply #16 on: October 09, 2007, 04:52:50 PM »
evo tvojih slika dok ne budem smislio sta cu sa tobom  :hitself:

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Maverick

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
  • Gender: Male
Odg: Zelim da se izdefinisem.
« Reply #17 on: October 09, 2007, 05:09:12 PM »
ok... :clap: ali, vidi molim te, da mi stavis sto DETALJNIJI program ishrane i treninga..  :crazy:nista nije logicno, ocito i prosto za mene u ovo trenutku... :pullhair: dakle kao za debila... i imaj u vidu, da ja ipak ne zelim da napravim neku zvijer, vec skladnu atletsku gradju, dakle bez pretjerane mase...

Offline Maverick

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
  • Gender: Male
Odg: Zelim da se izdefinisem.
« Reply #18 on: October 09, 2007, 05:16:44 PM »
a sto se tice ishrane (buduci da vidim da insistirate na obrocima svaka 2h) vidi nesto sto moze da se iskombinuje tako da to mogu sebi da ponesem i na posao da jedem... posto radim od 8-16h...
i jos jednom... MNOGO HVALA!!!

P.S.

sad kad je lazic postavio slike na forum, ocekujem i tanorove prijedloge... kao, i naravno sviju koji bi imali nesto KONSTRUKTIVNO predloziti...  ;)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Zelim da se izdefinisem.
« Reply #19 on: October 09, 2007, 09:06:09 PM »


sad kad je lazic postavio slike na forum, ocekujem i tanorove prijedloge...

Ma Tanor je samo jedan od mnogobrojnih ucenika koji ovde uce zahvaljujuci iskusinijima.....ima ovde mnogo njih iskusnijih od njega ;) :yes:

A ono sto bi ti ja za pocetak savetovao je da se naviknes na ovu "normalnu" ishranu.....znaci da uvedes 5-6 obroka,da jedes skrob i voce ( jedno dnevno) do 17 h.Da nemesas vlakno i skrob u jednom obrokuDa plazme i te gluposti zamenis kavlitetnom proteinskom hranom....Mislim da bi ti jedno 15-tak dana bilo dovoljno da sve povatas i da se naviknes tako da ne pravis greske,a posle toga bi mogao da predjes na varijacije ( to ces dobiti savete kad  dodje vreme ),jer da sad pocnes sa tim ,a nemas naviku kako i sta ne bi ti vredelo.....

Sto se tice treninga,mozes recimo da treniras 4 puta nedeljno...kako sto sam rekao nemoj da ti budu dugi treninzi ( ne vise od 60 min),a plan i program sastavi individualno,jer svakom drugacije odgovara....

Trebao bi i da pocnes sa fizickim aktivnosima......ne secam se jesmo o tome pricali? u kakvoj si kondiciji? da li imas neke sprave sa kojima bi mogao "nabiti" ,tj. povecati kondiciju?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: