EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Doslo doba da se ljubav proba  (Read 20785 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Doslo doba da se ljubav proba
« on: May 25, 2010, 06:19:27 PM »
Odlucio sam ipak da odradim jednu kuru, ako u sledecih 10 dana ne pocnem nema smisla ni pocinjati. Brat je na solo diamond cut stacku(prop, mast i tren), 450mg nedeljno i cini mi se samo ketokonazol samponom svaki drugi dan za kosu. Dobio je vec nekoliko kg, kaze uzmi to i batali sve drugo...

Cilj - samo cista cista masa, imam manje bf nego ikada(opet daleko od idealnog) i zao mi ga pred ljeto :innocent:
185cm/83kg 30god.
Supps - dym. super multi, 4gr omega 3;
bcaa+glut pre treninga, tecne dym. amino u toku i dex, whey, creatin i glut u pwm

Djeluje mi interesantno, mozda uz 100-200mg dodatnog propionata nekih 8 nedelja? Ali od toga mozda ne bude nista jer ga jos niko nema(cut stacka), potrazicu jos malo.

Druga varijanta o kojoj sam razmisljao je bila boldenon + anavar, ili 200mg test prop + 400mg bolda...sele mi je vec nesto pisao na tu temu:
ciklus bio sa boldenonom - anavar 6 nedelja + boldenon 8-10, ako sam dobro savladao gradivo? A i bio bi skup vidim po nekim cijenama :bored:
Ovaj ciklus je ok s tim da je 400mg boldenona minimum i ja bi bi ubacio barem 250mg testa kroz cjeli ciklus jer nece imati skoro pa nikakav uticaj na gubitak kose  a poboljsat ce koliko toliko ciklus kao i libido. Anavar bi koristio u zadnjim sedmicama ciklusa!!! Takoder u ovu grupu safe steroida za kosu mozes ubaciti i primobolan!!!

Generalno sto se tice gubitka kose bitno je da obratis paznju na duzinu trajanja ciklusa tj izlozenosti steroidima koji uticu na gubitak kose i dozama koje uzimas i u skladu sa tim mozes praviti i "izlete" i uzimati steroide koji lose uticu na kosu.
Npr. sto bi neko standardno koristio d-bol (ovo  je samo primjer) 4 sedmice ti koristi jednu  ili dvije sedmice min dozu ili koristi sve cetiri sedmice s tim da pravis pauze od recimo 3 sedmice tj sedmicu a d-bola tri sedmice pauze.Takoder mozes na ovaj nacin manipulirati brzim esterima injektivnih steroida!!!
Ovo je neefikasan nacin koristenja steroida i patnja ziva ali kad ti je prioritet neki balans izmedu misica i gubitka kose moze proci!!!
 
Dodatna opcija ti je da koristis Dutasterid (koji ima svojih nuspojava) tokom ciklusa s tim da Dutasterid ne bi trebao koristiti sa trenom ili dekom jer ce to jos vise ubrzati ispadanje kose...opcija ovdje je da koristis topikalni finasterid...Dutasterid ce smanjiti misicne dobitke ali opet ces puno vise dobiti nego sa ovakvim light ciklusima!!!

Ja licno da sam toliko zabrinut za gubitak kose ne bi ni koristio steroide nego bi se okrenuo suplementaciji ishrani i treningu i postigao tjelo za plazu!!! Da moguce je izgraditi sasvim dobro tjelo za plaze i treba (djevojaka) bez steroida  :evillaugh:
Ovaj boldenon sto ga ima u srbiji je obicno spori ili brzi ester? Zbog kombinovanja sa testom pitam, ako to uopste ima veze.
Gde da nabavim topikalni finasterid?!?

PCT - jos ne znam ni koji cu ciklus :wallbash1:

e da, ovo bi bio 3 ciklus, ako se 2 lagana solo metanska iz 2002god racunaju :blush:

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #1 on: May 27, 2010, 02:14:37 PM »
Ima li uopste u Beogradu da se nadje topikalni finasterid zna li ko, bas mi se ne piju tablete. I topikalni spironolakton.

Mogu li bold jednom nedeljno 400mg, pa da onda recimo ponedeljkom 250 depoa a petkom bold. Primao sam se na propionat ali sam ionako mislio samo 200mg ew, a ne ubada mi se svaki cas + sto samo 250mg depoa ne bi trebalo nista lose da pokaze.

Dalje, boldenon ce ici 8 nedelja, anavar 5-6 ako budem imao kesa ali me test brine -

1. da ga picim svih 8 nedelja ili da skratim koju?
2. da li da uzmem prve nedelje 500 kao frontload?

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #2 on: May 27, 2010, 03:54:18 PM »
1. da
2. svejedno

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #3 on: May 27, 2010, 10:29:13 PM »
Ok hvala, sad mi treba savet za pct, je li dovoljan nolva i klomid, da cekam 2 nedelje posle zadnje inekcije, i koje doze da pripremim sve

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #4 on: May 28, 2010, 10:40:29 PM »
E ovako:)

Istrazivao sam jos malo po stranim forumima i svi kazu da bold obavezno prestajes nedelju prije testa e, jer se posle njega ceka 3 nedelje za pct...
Uzecu 20ml bolda, 200mg/ml, tu ima taman za 500 nedeljno i onda:

depo 250mg(sreda) w. 2-9
bold 500mg(pon 200 pet 300) w. 1-8
nolva w. 12-15

ili to nije bitno pa da idem oba w 1-8
Koliko nolve u te 4 nedelje mi je dovoljno? I da li bi znacilo malo tribulusa da se ubaci?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #5 on: May 29, 2010, 04:49:23 AM »
zasto se bold izbacuje pre testa??? nije to deka

mislim jbt prva kura,cemu ovoliko komplikovanja?? Zasto 500mg bolde,zasto ne 400?? Zasto samo 250 depoa??

po ovom sto pises imam utisak da nisi proveo ni 15 minuta citajuci bar OSNOVNO o steroidima koje uzimas...i bar 5 minuta o tome kako  i zasto neke OSNOVE o samom principu aas ciklusa uopsteno...


pa cemu testo od druge nedelje??mislim wtf?

lepo ides testo i bolda 10 weeks i kraj price, 500mg depo,400mg bolda ,ponendeljak i cetvrtak apliciras po pola doze i kraj

ja te mozda malko napadam,ali za vreme koje si utrosio da napises ovih par stotina slova u ovoj temi mogao si sve odgovore na svoja pitanja dobiti samo da si prelistao nesto ovde!!!


i mogao bih cisto onako,verujem uzaludno,da ti preporucim da iscitas i neke temice o hrani i suplementima,cisto onako da ne bacis i ovu kuru kao te dve metanske a da i dalje izgledas kao neko ko rekreativno radi zgibove i sklekove :/ ovo ti sve dobronamerno pricam,pamet u glavu...
Why so serious?

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #6 on: May 29, 2010, 06:22:18 AM »
Quote
po 250mg(sreda) w. 2-9
bold 500mg(pon 200 pet 300) w. 1-8
nolva w. 12-15

auuuu
3 ili 4 nedlje pucanje sa anti estrogenima a biti na 250 mg galenike...
bas se pitam sta ce biti kada se SKINES a nolvadexa..ne sa hemije vec obratno

a i strani forumi... :wallbash1: :wallbash1:

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #7 on: May 29, 2010, 12:21:09 PM »
Pa stvar je u tome sto ne znam, stalno pitam za pct ali niko da pomogne...samo sam citao da treba da traje 4 nedelje pa sam mislio zbog manje testa da su jedino doze manje a trajanje isto, samo znam da hocu da ga uradim kako valja ne bi li sacuvao sto vise.

A na stranim forumima recimo koriste aromataza inhibitore vec kod 200+mg testa, i 4w pct sto bi trebalo da je glupost ali mene baca u totalni rebus
Vama dvojici svaka cast ali da sam poceo temu sa
imam 30cc testa, 300 tableta metana i 20cc deke, i 19god, vec bi se pola foruma ukljucilo, i onda ne bih lupetao jbg.
I nema diamonda nego genesis, kazu bolji i skuplji, 250mg/ml

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #8 on: May 29, 2010, 12:53:30 PM »
Quote
A na stranim forumima recimo koriste aromataza inhibitore vec kod 200+mg testa
da da
a savete daju DECA OD 14 godina sa nickovima tipa..RAZOR BLADE ili DARK POWER ili tako neki ultra giga mega...
naravno da ne sporim na zalost to su glupi amerikacni cija deca tj koja deca vec u 13 godini su na 500 mg galenike i ko zna cega jos ne i vec sa 15 godina dele savete na forumima itd itd itd itd....
samo njima dazba bilo svih inhibotora i svega ostalog....
i jos nesto
ovo je veoma vazno
svi ti saveti od tamo tj vecina dolaze po sistemu vezbam u gym gde vezba dexter npr i znam jer mi je njegov drug rekao da on uzima toliko toga i toga...

CUO U VIDEO SVOJIM OCIMA

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Doslo doba da se ljubav proba
« Reply #9 on: May 30, 2010, 02:50:43 AM »
@hans tek sad vidim tvoj post, crko mi net pa sve sa moba radim...

E jbt ti da si procitao ovu temu i seletov quote(iz rasprave u kojoj si i sam ucestvovao, sporedni efekti aas..) setio bi se da sam zbog kose pitao za anavar i bold, uostalom to si mi i sam preporucio. A onda sam na seletov predlog ubacio 250mg testa da pomogne a izbacio anavar da ne bacam pare. 2 mjeseca citam po malo a zadnjih nedelju mi oci ispadose na mobu satima svaki dan. Procitao sam sve tekstove o testu e, boldenonu, anavaru, propu i jos par koje sam nasao a da ne skidam e-knjige.
Sta ti mislis da ja ne bi radije dao 20e za depo i ostatak za suplemente nego iz hira pricam o najskupljim aas?!?
Pa lepo pise zasto 500, zato sto imam 5000mg, i opet ce ostati 1000 da se baci, i sele mi je rekao min 400.

8 nedelja? opet zbog kose, da smanjim duzinu izlaganja, savet koji sam ovde dobio.

Zasto test od druge a bold nedelju krace? Zato sto na svim mogucim test e+eq google hitovima dobijam da se posle testa e ceka 2  nedelje za pct, a posle bolda 3; test ne bih vise od 8 nedelja a opet se bold ne isplati manje od 8...i zato sam i pitao ovde je li to istina, da ne izmisljam toplu vodu.
I tacno sam znao da mogu bezbroj pitanja postavit i niko se nece javit dok ne odvalim neku glupost od ciklusa, a onda ce me neko napusit a nikakvo resenje nece dati.

Nemoj da se ljutis jer kako god da je tebi meni je jos gore