EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: klenbuterol  (Read 45753 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: klenbuterol
« Reply #110 on: March 10, 2010, 06:45:03 PM »
Quote
Za to je i namjenjen i ima  efekta ali isplati se (ne mislim samo na lovu) samo pred kraj definicije kad ti ostane skoro pa sama koza.Ako nemas taj problem onda nema potrebe ni da uzimas tj bolje je ici sa uobicajnim oralnim ljekovima.

ma to...
ljudi pogresno shvataju ovaj hellios
kontaju
lezim,malo se bocnem i ono sa stomaka ide...
nije bas tako..
znam jednog plajvaza koji inace u zivotu nije potrcao za busom a ne da se bavio nekim sprotom injeu je palo na pamet da skine stomak  :yes: :yes:
i onda je cuo za hellios
svi mu rekli 1 ml dnevno
a njemu to izlgedalo malo i on da malo ubraza stvar jer je logcino je;l..vise je bolje  :lol: :lol:

rokne 3 ml  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

ljudi da vi vidite njegovu muku.........pa ja sam mislio da ce covek u ludari da zavrsi..
kakve su to boje menjanje,.kakvi su to izrazi lica..to sam samo video u onom glupom crtanom pile i krava kada ona krava sedne na pile pa mu pci ispadnu..e na to pile me podesao...
bio je sav u venama....ali po ocima  :lol: :lol: :lol:

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: klenbuterol
« Reply #111 on: March 10, 2010, 09:49:37 PM »

to sam samo video u onom glupom crtanom pile i krava kada ona krava sedne na pile pa mu pci ispadnu..e na to pile me podesao...



 I love that cartoon  :lol: :lol: :lol:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: klenbuterol
« Reply #112 on: March 11, 2010, 06:42:15 AM »
Quote
I love that cartoon

hehehhe
ja ga obozovam
i da ovaj nesretnik je bio i zapjenio isto kao i ona macka sta je sa pljuvackom pravio one loptice od svoje dlake pa ih gutao i povrcao..nemam pojma za cega su te loptice u opste sluzile...hahhahahahahha

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #113 on: March 13, 2010, 05:28:19 AM »
Za to je i namjenjen i ima  efekta ali isplati se (ne mislim samo na lovu) samo pred kraj definicije kad ti ostane skoro pa sama koza.Ako nemas taj problem onda nema potrebe ni da uzimas tj bolje je ici sa uobicajnim oralnim ljekovima.

za to i pitah,a takvu defku necu sigurno jos god dana raditi  :lol: al svi se po teretanama loze,culi su bas to ono sedis i samo swooop ode salo sa stomaka,8pack all the way
Why so serious?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #114 on: March 18, 2010, 07:13:20 PM »
Ako idem 2 nedelje klen, pa odma posle toga 2 nedelje eca, koliko vremena treba da prodje da bih ponovio ciklus jos jedared? :D

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #115 on: March 18, 2010, 07:27:32 PM »
Ako idem 2 nedelje klen, pa odma posle toga 2 nedelje eca, koliko vremena treba da prodje da bih ponovio ciklus jos jedared? :D

Bilo bi ok da koliko si koristio stimulans tolika ti i bude pauza.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline boolle

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #116 on: April 06, 2010, 11:58:21 PM »
da li neko moze da mi odgovori koliko bi i da li treba neka pauza od zavrsetka koriscenja klena do pocetka kure
hvala

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #117 on: April 07, 2010, 07:05:23 AM »
da li neko moze da mi odgovori koliko bi i da li treba neka pauza od zavrsetka koriscenja klena do pocetka kure
hvala

Nema potrebe praviti pauzu između klena i kure.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline boolle

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #118 on: April 07, 2010, 09:03:28 AM »
Nema potrebe praviti pauzu izmedju klena i kure.
ok,hvala

Offline boca2

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: klenbuterol
« Reply #119 on: April 24, 2010, 04:49:00 PM »
u toku koriscenja klena trebalo bi uzimati galitifen sirup.on oporavlja receptore.pozeljno je uzimati ga pred spavanje jer izaziva pospanost...