EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: TESTOSTERON !!!  (Read 130625 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #150 on: September 15, 2008, 07:20:43 PM »
ciste se ko felps pred olimpijadu  :lol: :lol: :lol: :lol:
Why so serious?

Offline LuCifeR

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
  • Bolje biti VELIK nego nebiti!
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #151 on: September 16, 2008, 10:10:55 PM »
Ma bodu se i profi nego se par nedelja pred takmicenje se ociste..a i danas ima takvih sterosa najnovije generacije da se verovatno i ne mogu provaliti.Ja sam uvek govorio sta uzimam,kada sam poceo proteine i kreatin pa do sada...nema razloga za laz jer 90% mojih vrsnjaka se otkidaju od teretane i slabo napreduju i onda me pitaju..matori kako ti tako brze napredujes od nas...mozda i treba precutati,pa da nastave da treniraju naturale,a ne da rizikuju kao ja.....jbg,moze da kaze ko sta hoce,ali posle par rokanja,taj osecaj niko nece okusiti ni sa jednim prirodnim suplementom.I jako je zarazno....ako je covek pametan i zna za granicu,ima dobre zastite.Nema razloga za neku veliku brigu.

Matori nije to okupas se i cist si, imas negde pise koliko dugo moze da se otkrije koji AAS nakon zadnjeg primanja npr. DECA je 18 meseci... :)
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,99.0.html
Pogledaj u ovoj temi ima odma pri pocetku period detekcije...

Felps se nije ni cistio njega je omega progurala, ona mu sponzor ona meri vreme, a on je tom medaljom trebao da postane najbolji na svetu! Koji krs.. :(
Bolje biti VELIK nego nebiti!

Offline Svemirac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 567
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #152 on: September 17, 2008, 06:44:04 PM »
ja sam mislio da su oni jaki i tako dobro napreduju zato sto dugo godina treniraju i jedu spanac :lol:    kako Kristijan hiljade i hiljade sklekova,ali to obicni smrtnici ne mogu da shvate :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #153 on: September 17, 2008, 08:40:00 PM »
Pa profi se i ne bodu :) da se bodu svi bi bili diskvalifikovani sa takmicenja zbog stereoida  :wow: :lol: :evillaugh: :yahoo:

kad vec zezas coveka... SterEoidi :harhar:  :yes:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline petar

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #154 on: September 25, 2008, 08:33:33 PM »
koliko kosta testosteron depo,koliko mi treba da ga nabavim za mesec danatreninga i kakve rezultate daje

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #155 on: September 25, 2008, 08:35:24 PM »
O testosteronu je dovoljno pisano, ako se vec upustas u to baram prethodno nauci nesto, a postovanje cena je ZABRANJENO, tako da ti tu nema pomoci.

Offline petar

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #156 on: September 25, 2008, 08:45:09 PM »
nije mi za pare,2god idem u teretanu i ne mogu da dobijem masu.pa me interesuje koliko mi treba testosterona za 1 mesec :help:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #157 on: September 25, 2008, 08:48:22 PM »
nije mi za pare,2god idem u teretanu i ne mogu da dobijem masu.pa me interesuje koliko mi treba testosterona za 1 mesec :help:

ne uzima se tako bzvno,procitaj malo  o nuspojavama,efektima,nacinu uzimanja itd...nije to zajebancija

sto posto ne jedes kako treba tu je problem
Why so serious?

Offline petar

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #158 on: September 25, 2008, 08:52:44 PM »
uzimao sam razne proteine,metan i sustanol ali nista.znam sve o posledicama i uporan sam u teretani i nemam rezultate sve je to slabo,a za ishranu nemam toliko vremena posao nedozvoljava

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: TESTOSTERON !!!
« Reply #159 on: September 25, 2008, 09:05:54 PM »
uzimao sam razne proteine,metan i sustanol ali nista.znam sve o posledicama i uporan sam u teretani i nemam rezultate sve je to slabo,a za ishranu nemam toliko vremena posao nedozvoljava

pa sto se cudis onda? bez ishrane mozes uzimati 10grama testosterona na dan i nista,ako hoces masu hrana hrana hrana....kvalitetna masa prava hrana...nema drugog nacina

mislim uzimao si vec steroide pa valjda svatas da nista nema od njih bez hrane?Metan je steroid to znas?
Why so serious?