EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Gde da nadjem teretanu?  (Read 20675 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vesnanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #10 on: March 11, 2007, 08:22:00 PM »
Ja sam isla u Sindy dok je bila preko puta komade,gde je sad nemam pojma (mozda idalje na istom mestu) nisam u nis bila godinu dana. To mi je omiljena teretana bila. Posle nje sam presla ovamo. Da kod komande je. 2m je na bulevaru,jel tako? Puno ljudi koje poznajem ide tamo,ja stvarno nisam ni usla u nju. Inace, ako ti vreme dozvoljava najbolje je otici pre podne u teretanu,tad nema zive duse(citaj:pozera i pozerki koje reklamiraju svoju novu opremu :protest1: :protest1:) i tad odradis trening natenane i fino,niko te ne gleda, ne moras da cekas na red i sl.



Offline marija

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #11 on: March 11, 2007, 10:07:45 PM »
i sindy je ispod pijace na bulevaru, ima vec godina ipo do dve. ja sam tu jedino i bila.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #12 on: March 11, 2007, 10:10:49 PM »
a sta obracas paznju na te muskarce oko tebe i na njihova misljenja?
gledaj svoj trening a oni nek zevaju ;D
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #13 on: March 12, 2007, 12:33:46 AM »
Oduvek su me po teretanama gledali kao vanzemaljca, jer sam bila jedna od najvise 2 devojke koje ozbiljnije treniraju  u tim teretanama. Na prvim treninzima se mrste, pa mozda i misle "sad mi je ova zauzela spravu na kojoj cu ja cudo  :strong:od sebe da napravim", ali sto te duze gledaju kako napredujes, naslutis vise postovanja.  :lol:
  Zasto uopste obracati paznju na druge i njihova misljenja. Meni se cesto desi da se nekom koga poznajem u teretani ne javim, koliko se iskljucim i ne mislim na prisutne. Imam cilj zbog kog tamo odlazim i jedino to mi je bitno.

Sto se instruktora tice, bolje nadji dobrog intruktora nego da poslusas najboljeg druga koji mozda samo uliva poverenje a nezna mnogo. Cesto imam prilike da vidim kako velike neznalice "poducavaju" jos vece.
   
Should I stay, should I grow...

Offline ninaswe

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 29
  • Gender: Female
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #14 on: March 12, 2007, 09:37:20 AM »
Pogledaj kod doma zdravlja, Ja mislim da se zove Top form.
Iskljucivo zenska teretana odnosno fitnes klub,muskarcima pristup nije dozvoljen(tako je bar bilo).
Imaju sve moguce sprave, higijena je super.
E sad sto se instruktora tice,bile su dve u cije znanje sumnjam.
Kad krenes one te istestiraju na svakoj kardio spravi i kao naprave ti program po kome radis mesec dana.
Posle te opet testiraju i prave ti drugi program.
A u Sindy sam isla dok je bila preko puta komande i za mene je bilo previse prljavo i bile su im stare sprave,bicikle uopste nisu imale ni merace brzine.
Ne znam kako je sada kad su se preselili.
U svakom slucaju javi ako pronadjes nesto sa cime si zadovoljna,ja uskoro dolazim u Nis pa bi mi znacile informacije.

Offline marija

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #15 on: March 12, 2007, 10:09:43 AM »
Sto se instruktora tice, bolje nadji dobrog intruktora nego da poslusas najboljeg druga koji mozda samo uliva poverenje a nezna mnogo. Cesto imam prilike da vidim kako velike neznalice "poducavaju" jos vece.

to jeste istina. i ja sam to gledala i slusala i bilo me strah. najgore je sto nemaju pojma koja sprava cemu sluzi.

@milan: svi ste pomislili da su muskarci bili ti koji su bacali glupe poglede i komentare, ali su to zapravo bile devojke.
a tipovi ... ko kaze da su opste zainteresovani za komentare?  :dunno: oni su srecni kada mogu da urlaju tako da ih cuje ceo kvart i kada se takmice sa drugim jos grlatijim ko koliko podize "na benc". naravno, ne generalizujem, ima tamo i sportista  ;)

@ninaswe:  :) iz top forma je prica "to su vezbe za muskarce" na sta sam se ja nasmejala i pitala instruktorku koliko puta vec upisuje prvu godinu dif-a?



Offline dushe

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 559
  • Gender: Female
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #16 on: March 12, 2007, 10:19:36 PM »
Marija,dobrodosla!
Iskreno se nadam da ces uspjeti pronaci odgovarajuce mjesto za sebe :yes: :)

Majica

  • Guest
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #17 on: April 16, 2007, 06:13:21 PM »
a sta obracas paznju na te muskarce oko tebe i na njihova misljenja?
gledaj svoj trening a oni nek zevaju ;D

Meni su rekli da se sklonim sa bencha jer NIJE ZA DEVOJKE!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #18 on: April 16, 2007, 06:17:53 PM »
Pusti ti njih..pitaj ti njih sto rade vezbe za zene..razvalacenje jednorucnim tegovima..na spravama sa sajlama..nema tu za devojke i decake..radis ono sto ima efekta..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Majica

  • Guest
Odg: Gde da nadjem teretanu?
« Reply #19 on: April 16, 2007, 06:43:59 PM »
Najgore je sto je to bio instruktor!Mada mene to nije sprecilo da vezbam i dalje, ali ima toliko devojaka koje bi posle toga odustale!Zapravo ja sam tu jedina i opstala duze,sve jako brzo odustaju zbog takvog odnosa!