EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: bench press, Sizifov posao!  (Read 6645 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: bench press, Sizifov posao!
« Reply #10 on: March 04, 2010, 07:11:43 AM »
jel moes hans ako ti nije problem da mi obj razliku u izvodjenju propadanja za grudi i za tridzu
i mene zanima ovo, neki kazu obori pogled dole za prsa,ali hajde gledaj u stomak i probadaj, a opterechenje na vratnim prshljenovima hem tako :lol: neki kazu za prsa je bolje izbaciti laktove vani, a ja to radim tako da mi je zadnja vjezba prije prelaska na tricepse razboj, tako da ne mogu puno fuliti, loma za prsa loma za tricepse:) 40 kg na noge i razvaljuj :wallbash1:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: bench press, Sizifov posao!
« Reply #11 on: March 04, 2010, 09:06:20 AM »
Pa za prsa se skupe noge i podignu da se prsa malo "izbiju", tako se pogadja odlicno donji dio prsa...a za tridzu pretpostavljam da treba mozda dici noge ispred sebe, nisam nikako propadanje za tridzu radio, to na triceps press-u radim uglavnom...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: bench press, Sizifov posao!
« Reply #12 on: March 04, 2010, 06:05:26 PM »
nadjite kako tibodou objasnjava izvodjenje propadanja
samo pazljivo posto je smrt za ramena za one koji imaju problema sa njima,ne moze svako da radi
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline urlich

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 60
  • Gender: Male
Odg: bench press, Sizifov posao!
« Reply #13 on: April 24, 2010, 01:48:18 PM »
kasnim jedno mesec dana za temom al nevermind. :)  propadanja za grudi radim tako sto uzmem ranac napunim ga tegovima i vezem ko harmoniku tj. sprednje strane tela. :)odradim do otkaza bacam ranac i nastavljam bez opterecenja.iskida me mnogo vise od bencha.

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: bench press, Sizifov posao!
« Reply #14 on: April 24, 2010, 03:48:51 PM »
kasnim jedno mesec dana za temom al nevermind. :)  propadanja za grudi radim tako sto uzmem ranac napunim ga tegovima i vezem ko harmoniku tj. sprednje strane tela. :)odradim do otkaza bacam ranac i nastavljam bez opterecenja.iskida me mnogo vise od bencha.
interesantno, mozda i zgodnije od stavljanja tegova na noge

Offline urlich

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 60
  • Gender: Male
Odg: bench press, Sizifov posao!
« Reply #15 on: April 24, 2010, 09:49:59 PM »
najzgodnije je kao branch warren lanci oko vrata i udri.da ne idemo vise u off.tema je skroz druga

Offline Milos2504

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 95
  • Gender: Male
Odg: bench press, Sizifov posao!
« Reply #16 on: April 25, 2010, 06:19:06 AM »
Evo dobrog uputstva oko tehnike :

Mozda su ti ledja celom duzinom na klupi, mada ja mislim da je to potpuno nepotrebno. Napravi nesto izmedju powerlifting tehnike i bodybuilding tehnike, bas kao sto objasnjava u videu iznad.

Lik se ladno istetovirao da bi znao gde da spusti sipku :lol:
Life is to short to be small