EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ima li meni pomoci????  (Read 4278 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bucko993

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Ima li meni pomoci????
« on: August 24, 2011, 03:23:35 AM »
ok, ovako
prvo da kazem da imam 18 godina, tezina 84 kg, visina 181.....
dakle, celog svog zivota sam bio debeo, tacnije do pre nekih 9 meseci sam imao 129 kg. Znaci bio sam govedo samo tako....
onda sam resio da promenim zivot. Trudio sam se i trdudio i uspeo sam.
Ali nisam srecan jer nisam postigao ono sto zelim. Meni je cilj da budem razvijen i izdefinisan.
Sada mi to deluje nemoguce, jer imam visak koze, i imam jos sala. A sto vise budem mrsavio, bicu slabiji. Znam da cu oslabiti jer dok sam bio jako debeo sam bio duplo jaci nego sada. Ruke su mi sada kao ono babe sto imaju da im visi koza. Isto i noge. A kozu sa stomaka mogu da izvucem nekih 15 cm  :wallbash1:
Znaci moj problem generalno je to sto sam sam u svemu ovome. Ajde smrsati, to je lako, samo smanjim obroke i to je to. Ali postici nesto vise, e to vec ne mogu sam. U sustini ja imam snagu volje da se drzim nekog programa, ali problem je koji program da pratim... Sta da radim... Kako da vezbam..
Voleo bih da nekako udjem u taj krug ljudi, ali gde i kako???
Da li prvo da se posvetim masi pa da onda definisem, ili da prvo smrsam na nekih 75 kg, pa tek onda da krenem da radim????

HVALA

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Ima li meni pomoci????
« Reply #1 on: August 24, 2011, 08:22:03 AM »
ok, ovako
prvo da kazem da imam 18 godina, tezina 84 kg, visina 181.....
dakle, celog svog zivota sam bio debeo, tacnije do pre nekih 9 meseci sam imao 129 kg. Znaci bio sam govedo samo tako....
onda sam resio da promenim zivot. Trudio sam se i trdudio i uspeo sam.
Ali nisam srecan jer nisam postigao ono sto zelim. Meni je cilj da budem razvijen i izdefinisan.
Sada mi to deluje nemoguce, jer imam visak koze, i imam jos sala. A sto vise budem mrsavio, bicu slabiji. Znam da cu oslabiti jer dok sam bio jako debeo sam bio duplo jaci nego sada. Ruke su mi sada kao ono babe sto imaju da im visi koza. Isto i noge. A kozu sa stomaka mogu da izvucem nekih 15 cm  :wallbash1:
Znaci moj problem generalno je to sto sam sam u svemu ovome. Ajde smrsati, to je lako, samo smanjim obroke i to je to. Ali postici nesto vise, e to vec ne mogu sam. U sustini ja imam snagu volje da se drzim nekog programa, ali problem je koji program da pratim... Sta da radim... Kako da vezbam..
Voleo bih da nekako udjem u taj krug ljudi, ali gde i kako???
Da li prvo da se posvetim masi pa da onda definisem, ili da prvo smrsam na nekih 75 kg, pa tek onda da krenem da radim????

HVALA

Bez panike, mlad si zategnuće se ta koža, treba samo malo više vremena. Ako misliš da treba jos skidati kg skidaj pa tek posle masu radi.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Ima li meni pomoci????
« Reply #2 on: August 24, 2011, 09:30:51 AM »
Nisi dobro radio dijetu, zato si gubio toliko snage, jer si gubio mnogo vise misica. Nije dovoljno "samo smanjiti obroke". Citaj forum i bice ti mnoge stvari jasnije. Kad naucis kako da pravilno odradis dijetu i skidanje sala neces imati taj problem. I ne brini, sve se moze, samo citaj forum...

Offline bucko993

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: Ima li meni pomoci????
« Reply #3 on: August 24, 2011, 09:36:30 AM »
citam,citam....
ali rekao sam vec, sam sam u ovome, nema nikoga da mi objasni kako i sta

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ima li meni pomoci????
« Reply #4 on: August 24, 2011, 09:56:53 AM »
sta si saznao do sada?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Ima li meni pomoci????
« Reply #5 on: August 24, 2011, 11:37:22 AM »
Nisi dobro radio dijetu, zato si gubio toliko snage, jer si gubio mnogo vise misica. Nije dovoljno "samo smanjiti obroke". Citaj forum i bice ti mnoge stvari jasnije. Kad naucis kako da pravilno odradis dijetu i skidanje sala neces imati taj problem. I ne brini, sve se moze, samo citaj forum...

pad snage je normalan, pogotovo ako izgubiš 45kg


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline bucko993

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: Ima li meni pomoci????
« Reply #6 on: August 26, 2011, 06:32:37 AM »
saznao sam
sta si saznao do sada?
saznao sam dosta, citao sam dosta po forumu i po netu.
jedino mi nije jasno sto se tako lako gubi snaga, jel se to svima desava ili samo meni.
Pitam jer  znam nekog lika iz skole sto je isto bio debeo, pa je posle smrsao, ne znam koliko, ali je ostao misicav posle. Kasnije se cak jos vise "dobio".
Evo pitanja koja me kopkaju....
Da li je bitno koliko spavam?
Da li smem da pijem pivo i pusim?
Da li je istina da ako se pretera sa vezbanjem, se postize kontraefekat?
Koji suplement preporucujete?
I na kraju, sta raditi kad nestane motivacije????


Offline bucko993

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: Ima li meni pomoci????
« Reply #7 on: August 27, 2011, 05:21:25 AM »
ima li koga????

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Ima li meni pomoci????
« Reply #8 on: August 27, 2011, 10:25:13 AM »
Svaki organizam je razlicit tako da gledaj samo sebe a ne druge.Odgovori na pitanja :
Bitno je koliko spavas, gledaj da to bude minimum 7 sati.
Da pijes ne bi trebalo jer alkohol dovodi do dehidratacije organizma, ima jos dosta stetnih pojava, unosis i dosta kalorija tako da ne bi trebalo, sto se pusenja tice ako tebi ne smeta onda pusi.
Tacno, ne treba preterivati sa treninzima, za svaku misicnu partiju radi optimalan broj serija i ponavljanja.
Suplement, <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a> uvek. :)
Kad nestane motivacije ukljucis youtube ima dosta stvari o motivaciji i klipova koji mogu da te motivisu.

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Ima li meni pomoci????
« Reply #9 on: August 27, 2011, 10:56:07 AM »
Da ne bi nagadjali... Najbolje bi bilo da napises kako ti izgleda ishrana i trening.
jedino mi nije jasno sto se tako lako gubi snaga, jel se to svima desava ili samo meni.
Pitam jer  znam nekog lika iz skole sto je isto bio debeo, pa je posle smrsao, ne znam koliko, ali je ostao misicav posle. Kasnije se cak jos vise "dobio.
Svi gube snagu, ali koliko sam shvati iz tvoje price ti kazes pola snage. Sve zavisi od osobe (kad sam ja skinuo 15kg maltene uopste nisam gubio snagu - po 5kg na velikim vezbama. Meni ni 0 UH ne predstavlja apsolutno nikakav problem, ali nismo svi isti), da li si na niskom unosu UH (i kako isti podnosis), koliko na pocetku imaju cistih misica, koliko misica izgube tokom dijete...
Pri pomenu ovog tvog druga, ja nisam siguran da li ti mislis da si izgubio snagu ili misice? Ako pametno odradis dijetu skinuces vise sala, a malo misica. Posle dijete (ako opet pametno to odradis) mozes da vratis te misice sto si izgubio, pa cak i da dobijes nesto vise.