EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ledja  (Read 33196 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Goran Gajic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 91
Odg: Ledja
« Reply #30 on: January 03, 2008, 09:25:21 PM »
pokret je slican u pravu si ali uvek su sve vezbe koje se rade sa slobodnim opterecenjem snaznije...vise misica se angazuje...lat vucenje je izolirajuca vezba..a iz mog licnog iskustva takve vezbe iako izoluju miic nemaju tako efikasno dejstvo na rrazvoj snage i mase,,cak stavise primetio sam da je mnogo vise vremena potrebno za oporavak vezbanog misic koji se pogadja sa puno izolirajucih vezbi...
   sta mislis da li bi ronnie i dorian imali onakva ledja da su svoj trening bazirali na sajlama...cisto sumnjam
www.elitesport-gym.com  prodaja fitness masina.kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #31 on: January 03, 2008, 11:34:59 PM »
Ali meni stvarno nije jasno kako bi Ronnie sa svojih xxx kila mogao da radi zgibove  :dunno: Tek sad sam pogledao ovu temu i razocarao se jer ja jako mrzim zgibove.Citao sam ovde na forumu jednu temu o zgibovima(ustvari ne znam o cemu je zaboravio sam ali jedan deo je o zgibovima) i u njoj je Pedja Petrovic ispljuvao nekog decka jer je rekao da su zgibovi majka za ledja  :dunno: Ja jako ne volim zgibove(zaboli me stomak od njih  :crazy: ) dok mi se lat masina bas svidja.Jel moram da radim zgibove??!  :nonono:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ledja
« Reply #32 on: January 04, 2008, 02:13:46 AM »
ne moras...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline MilanTomic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 121
  • Gender: Male
  • Udarim recku kad vidim nekog da pravilno radi
Odg: Ledja
« Reply #33 on: January 04, 2008, 09:46:19 AM »
pokret je slican u pravu si ali uvek su sve vezbe koje se rade sa slobodnim opterecenjem snaznije...vise misica se angazuje...lat vucenje je izolirajuca vezba..a iz mog licnog iskustva takve vezbe iako izoluju miic nemaju tako efikasno dejstvo na rrazvoj snage i mase,,cak stavise primetio sam da je mnogo vise vremena potrebno za oporavak vezbanog misic koji se pogadja sa puno izolirajucih vezbi...
   sta mislis da li bi ronnie i dorian imali onakva ledja da su svoj trening bazirali na sajlama...cisto sumnjam

Ja trenutno ne mogu da uradim ni jedan jedini zgib  :wallbash1: (bilo da je siroki hvat, uski hvat ili uski hvat sa dlanovima prema licu) i zato za sada radim na lat masini, veslanje i mrtvo dizanje (kao sto ste mi i preporucili) a kada malo ojacam onda cu i zgibove raditi.  :clap:
Od pravilnog izvodjenja vezbi rastu misici. Od hrane raste stomak.

Offline Goran Gajic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 91
Odg: Ledja
« Reply #34 on: January 04, 2008, 10:39:28 AM »
kao prvo smatram da je glupo rasporavljati sta kome odgovara sta ne tj ubedjivati nekog da nesto valja ili ne valja,pogotovi mi stariji . svaki organizam je prica za sebe...naravno uglavnom slicne stvari slicno reaguju kod vecine al ima i izuzetaka.....
     
Ali meni stvarno nije jasno kako bi Ronnie sa svojih xxx kila mogao da radi zgibove  :dunno: Tek sad sam pogledao ovu temu i razocarao se jer ja jako mrzim zgibove.Citao sam ovde na forumu jednu temu o zgibovima(ustvari ne znam o cemu je zaboravio sam ali jedan deo je o zgibovima) i u njoj je Pedja Petrovic ispljuvao nekog decka jer je rekao da su zgibovi majka za ledja  :dunno: Ja jako ne volim zgibove(zaboli me stomak od njih  :crazy: ) dok mi se lat masina bas svidja.Jel moram da radim zgibove??!  :nonono:
  sumnjam da ronnie sa 150 kg u mai moze sad da se kaci na vratilo ali sigurno je radio u pocetku...a inace postoji mogucnost z one koji ne mogu da izvedu ni jedno ponabljanje da im trening partner drzi kolena i pomaze..cak postoji i zbig masina sa kontra -tegom....
   ipak zaledja su po meni dve vezbe  neprikosnovene a to su veslanje dvorucnim tegom i mrtvo dizanje
www.elitesport-gym.com  prodaja fitness masina.kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana

Offline slavisa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
Odg: Ledja
« Reply #35 on: January 04, 2008, 10:44:15 AM »
Kao sto sama izreka kaze 100 ljudi 100 cudi , to vazi i za organizme.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #36 on: January 04, 2008, 01:34:19 PM »
ne moras...
Uh dobro je...  :)

Ja na treningu uradim: veslanje dvorucnim tegom, mrtvo dizanje,lat masinu(siroki pa uski hvat) i veslanje na lat masini(ono kad sedim pa vucem sajlu sa donjeg kotura).Jel to OK trening?
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #37 on: January 04, 2008, 01:40:08 PM »
I da zaboravio sam da kazem, nije da ja ne radim zgibove zato sto ne mogu puno da ih uradim, cak stavise, nego ih ne volim jer mi se puno umore ruke i nije mi bas prijatan osecaj u stomaku  :pullhair: Treba mi puno psihicke snage da se nateram da radim zgibove  :blush:
Dok sam bio klinac trenirao sam gimnastiku 3 godine i secam se mogao sam da radim zgibove ko od sale, a sad se stidim kad se setim toga i vidim kako danas uradim maximalno 10 pravilnih, do vrha i bez cimanja nogama i ljuljanja :blush:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #38 on: January 04, 2008, 01:40:53 PM »
da ti nije to puno vezbi ? mislim prvo veslanje dvorucnim tegom pretpostavljam x3 pa mrtvo x3 pa siroki hvat na latu x3 pa uski x3 pa x3 veslanje na lat masini ? (pretpostavljam da radish toliko serija ispravi me ako gresim)

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Ledja
« Reply #39 on: January 04, 2008, 01:47:31 PM »
da ti nije to puno vezbi ? mislim prvo veslanje dvorucnim tegom pretpostavljam x3 pa mrtvo x3 pa siroki hvat na latu x3 pa uski x3 pa x3 veslanje na lat masini ? (pretpostavljam da radish toliko serija ispravi me ako gresim)
:yes:  :blush:
Ali nisu sve vezbe za isti misic   :dunno: Ja ne osecam da mi je to puno, cak mi nekako i bude malo cini mi se  :hitself:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.