EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mala pomoc  (Read 5331 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fallout

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Mala pomoc
« on: May 22, 2010, 12:21:26 AM »
Prvo  :respect: :respect: za forum naj najaci froum na internetu  :clap: Citam svaki dan jer ima punooo toga sto treba jos da naucim, ali sam naucio prilicno puno, pomocu vas ovde tek sam shvatio da je pre sveka ishrana najvaznija pa sve drugo.... Idem 7 meseci u teretanu, ishranu sam sredio  :) Supplemente ne koristim *nem kinte  :dunno: pare ulazem u hranu.. Jedino pitanje koje imam dali mi je plan koji radim OK ili treba nesto da se ispravi tu...

PON: Grudi - 5 vezbi po 3 serije =15 serija + Stomak + Cardio

UTO: Ramena - 5 vezbi po 3 serije =15 serija + Triceps - 4 vezbe po 3 serije = 12 serija

SRE: Ledja - 5 vezbi po 3 serije =15 serija + Biceps - 4 vezbe po 3 serije = 12 serija

CET: Grudi - 5 vezbi po 3 serije =15 serija + Stomak + Cardio

PET: Ramena - 5 vezbi po 3 serije =15 serija + Triceps - 4 vezbe po 3 serije = 12 serija

SUB: Odmor
NED: Odmor


Treniram po piramidnom sistemu. Idem od 9h do 11h (20min idem do teretane)...  :feedback: :feedback:

Offline jocifer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
Odg: Mala pomoc
« Reply #1 on: May 22, 2010, 09:16:28 AM »
A gde su noge u ovom planu? :crazy:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mala pomoc
« Reply #2 on: May 22, 2010, 11:31:31 AM »
Ubacuj noge u taj plan odmah!! :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Fallout

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc
« Reply #3 on: May 22, 2010, 02:19:16 PM »
Nesto nikad nisam radio noge, zar je toliko bitno raditi noge  :dunno: :dunno:

hvala vam unapred za svaki savet  :clap: :clap:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mala pomoc
« Reply #4 on: May 22, 2010, 02:22:39 PM »
Nesto nikad nisam radio noge, zar je toliko bitno raditi noge  :dunno: :dunno:

hvala vam unapred za svaki savet  :clap: :clap:
Noge su ti pola tijela pa ti vidi...znam da je lijepo imati velik biceps i grudi, ali, ali...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc
« Reply #5 on: May 22, 2010, 02:33:20 PM »
Nesto nikad nisam radio noge, zar je toliko bitno raditi noge  :dunno: :dunno:

hvala vam unapred za svaki savet  :clap: :clap:

Hm, ne kontam stvarno takva pitanja. Zasto bi biceps ili triceps bio 'bitniji' od sto kaze tenssa cele polovine tela? Mislim, ako ti je kul da hodas na cackalicama u poredjenju sa gornjim delom tela super :) Na stranu sto i ne valja to. A opet i samo telo ti nece dozvoliti preveliku disproporciju, tako da time sto ne radis noge moze samo da te i uspori u 'nagruvavanju' ruku  :wow: A i ti ovde od pon-pet svaki dan direktno ili indirektno radis biceps i tricpes, da nije malo mnogo? :)
A i to da je lepo imati jak gornji deo tela, jeste, ali ako je i donji jak, ako nije onda izgleda smesno.

Offline Fallout

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc
« Reply #6 on: May 22, 2010, 02:40:51 PM »
 :signthankspin:  :signthankspin: Ima svkai dan da naucim ovde nesto novo  :clap: :clap:

PON: Grudi - 5 vezbi po 3 serije =15 serija + Stomak + Cardio

UTO: Ramena - 5 vezbi po 3 serije =15 serija + Triceps - 4 vezbe po 3 serije = 12 serija

SRE: Ledja - 5 vezbi po 3 serije =15 serija + Biceps - 4 vezbe po 3 serije = 12 serija

CET: Grudi - 5 vezbi po 3 serije =15 serija + Stomak + Cardio

PET: Ramena - 5 vezbi po 3 serije =15 serija + Noge - 4 vezbe po 3 serije = 12 serija

SUB: Odmor
NED: Odmor

Jeli ovako ok ?

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc
« Reply #7 on: May 22, 2010, 02:45:41 PM »
da ti ne bude mnogo 5 vezanih dana ? 
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Fallout

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc
« Reply #8 on: May 22, 2010, 02:48:29 PM »
Ne znam stvarno  :dunno: zato sam ovde i pitam vas za misljenje :)

Offline bosko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 78
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc
« Reply #9 on: May 22, 2010, 02:50:33 PM »
@Fallout, 7 meseci nije bas malo. To je solidan staz u ter. a ti nisi siguran ni u svoj split. citaj forum
No brain, no gain

"Without good shape and definition,muscle mass means nothing" Arnold Schwarzenegger