EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mala pomoc  (Read 5336 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mala pomoc
« Reply #10 on: May 22, 2010, 02:57:15 PM »
Radi jedan misic jednom sedmicno i to ti je to...znam da je lijepo imati nagruvan biceps i grudi, ali nije ti nejpametnije toliko forsirati jedan dio tijela...

Evo ti moj primjer za 5x sedmicno:

grudi
ledja
noge
ramena
ruke
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Fallout

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc
« Reply #11 on: May 22, 2010, 02:59:09 PM »
@Fallout, 7 meseci nije bas malo. To je solidan staz u ter. a ti nisi siguran ni u svoj split. citaj forum
Citam svaki dan, i rezultat je bio ovaj plan  :wallbash1: :wallbash1: Jer sam u pocetku gresio punoo. Ovde kod mene nije bas imalo puno ljudi da mi daju savet tako sam npr prvi mesec radio sve grupe misica u jednom danu  :boxed: Ovaj plan radim  2 nedelje, sad pitam ovde dali tako da nastavim ili da menjam nesto da nebih gresio opet..

Offline Fallout

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc
« Reply #12 on: May 22, 2010, 03:03:46 PM »
Radi jedan misic jednom sedmicno i to ti je to...znam da je lijepo imati nagruvan biceps i grudi, ali nije ti nejpametnije toliko forsirati jedan dio tijela...

Evo ti moj primjer za 5x sedmicno:

grudi
ledja
noge
ramena
ruke


Koliko serija radis za jedan misic ?

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc
« Reply #13 on: May 22, 2010, 03:32:14 PM »
...Ovde kod mene nije bas imalo puno ljudi da mi daju savet tako sam npr prvi mesec radio sve grupe misica u jednom danu  ...

Pa tako i treba pocetnik da radi, nije jedini nacin ali je dobro. Ali naravno da se ne pretera, po jedna vezba po misicu/delu tela. I da bude npr. 3 takva treninga nedeljno, ne 5. Ali sad kad vec radis 7 treba ti neki split ili neka druga promena sigurno.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mala pomoc
« Reply #14 on: May 22, 2010, 05:05:06 PM »


Koliko serija radis za jedan misic ?
1-2 zagrijavanje, 3 radne...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Mala pomoc
« Reply #15 on: May 22, 2010, 06:59:13 PM »
imas broj vezbi za noge koje su,kao sto su vec rekli,pola tela i isto toliko vezbi imas za biceps..odakle tolika opterecenost bicepsom,ja npr vise volim da imam kvad da jebe kevu nego biceps ako vec gledamo iskljucivo
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mala pomoc
« Reply #16 on: May 22, 2010, 08:07:09 PM »
Show off misici...hebo noge, ko da neko noge gleda...

Btw i ja bih radije quad da imam da onako hebacki izbija preko trenerke...da se vidi da imam nogu ko balvan...uhhh...to bi sigurno privlacilo vise paznju nego biceps... :yes: :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Mala pomoc
« Reply #17 on: May 23, 2010, 08:45:17 AM »
Citam svaki dan, i rezultat je bio ovaj plan  :wallbash1: :wallbash1: Jer sam u pocetku gresio punoo. Ovde kod mene nije bas imalo puno ljudi da mi daju savet tako sam npr prvi mesec radio sve grupe misica u jednom danu  :boxed: Ovaj plan radim  2 nedelje, sad pitam ovde dali tako da nastavim ili da menjam nesto da nebih gresio opet..

zapravo ti ljudi sto su ti davali savete nisu gresili ... za pochetak nije uopste lose kruzni ili upper/lower ...
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mala pomoc
« Reply #18 on: May 23, 2010, 09:47:13 AM »
Da, inace se pocetnicima savjetuje da rade takav trening, nakon odredjenog vremena se onda pravi split ili plan treninga i sl...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Mala pomoc
« Reply #19 on: May 23, 2010, 12:54:26 PM »
i onda kad budes bio pro onda ces raditi 2x dnevno, axa  :yes:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads