EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Misicne Partije Koje Zaostaju  (Read 126676 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #180 on: December 07, 2010, 08:58:12 AM »
Kako inace treniras, koji raspored skupina po danima, koliko vjezbi, serija?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #181 on: February 08, 2011, 11:33:39 AM »
Imam pitanje u vezi trapeza. Radim ga nakon leđa, radim tri serije sleganja šipkom, prva serija 15 ponavljanja, druga 12, treća 10. Nakon toga odradim jednu seriju slijeganja ramenima sa bučicama, najčešće do otkaza. Čini mi se da trapez ne raste, mada uglavnom imam upale sljedeći dan. Kako bih ga trebao raditi? Serije, ponavljanja, koliko vežbi? Pomoć, please. :rolleyes01:

Offline deltoid

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #182 on: March 05, 2011, 12:38:03 AM »
 Imao sam par povreda lijeve noge ,kad radim viježbu s obe noge obično dobijem upalu samo u desnoj , problem je više psihološke prirode pokušao sam da se ne obazirem puno na to ali nekako podsvjesno čuvam lijevu ,a većinu tereta dižem desnom. Sad kad radim noge svaku viježbu radim pojedinačno ali nema nekog velikog napretka vjerovatno u izostatku čučnja ,radim čučanj odnosno iskorak s bučicama ali opet nije to to. Ako neko ima neki predlog ili ako je imao sličnih problema bio bi mu zahvalan za savjet.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #183 on: April 11, 2011, 03:57:38 AM »
Imao sam par povreda lijeve noge ,kad radim viježbu s obe noge obično dobijem upalu samo u desnoj , problem je više psihološke prirode pokušao sam da se ne obazirem puno na to ali nekako podsvjesno čuvam lijevu ,a većinu tereta dižem desnom. Sad kad radim noge svaku viježbu radim pojedinačno ali nema nekog velikog napretka vjerovatno u izostatku čučnja ,radim čučanj odnosno iskorak s bučicama ali opet nije to to. Ako neko ima neki predlog ili ako je imao sličnih problema bio bi mu zahvalan za savjet.

desna noga mi je bila 15cm manja od leve ..  i dan danas mi je koleno u haosu ali sam sredio nekako .. nishta revolucionarno .. osim mozda da probash sa box squatom .. zbog osecaja sigurnosti koji ti je potreban .. nakon nekog vremena
izbacish box i nastavish obichan back sq ...  kod unilateralnih vezbi uvek kreci sa slabijom nogom seriju i koliko s njom radish uradi toliko i sa jachom ... i naravno svesno se trudi da angazujesh shto vishe slabiju nogu .. i samo strpljivo ..

koja povreda je u pitanju ?
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Skakac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 92
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #184 on: April 27, 2011, 10:54:04 PM »
Meni je problem lijeva ruka. Naime, lijevi biceps za 2 cm mi je manji, ali i kad npr. bicepse vjezbam s bucicama zadnja 2 ponavljanja jedva uradim s lijevom rukom - dakle, lijeva ruka je manja, ali u njoj imam i manje snage.

Kako da rijesim ovaj problem?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #185 on: May 03, 2011, 07:54:35 AM »
koncentriši se više na nju, probaj da radiš onoliko ponavljanja i sa onom težinom koju možeš da digneš levom, a ne desnom ....


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Skakac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 92
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #186 on: May 03, 2011, 11:32:29 PM »
Moze li pomoci da povremeno radim dodatna ponavljanja s lijevom rukom dok ne ojaca?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #187 on: May 04, 2011, 12:02:23 PM »
kako misliš dodatna ponavljanja, kad ne možeš da izvučeš levom kolko desnom?
ne razumem šta misliš


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #188 on: May 04, 2011, 12:33:53 PM »
uradi prvo i poslednje ponavljanje levom, mocices desnom da izvuces jos neko ponavljanje sigurno ali nemoj
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: Misicne Partije Koje Zaostaju
« Reply #189 on: May 04, 2011, 12:38:41 PM »
Znam lika koji je to pokusavao, tipa DB press 8x + slabijom rukom do otkaza; ona je skapirao da je bolje da radi tako da slabija ruka diktira broj ponavljanja.
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.