EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: retko kad trazim pomoc ali evo dosla maca na vratanca  (Read 20555 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: retko kad trazim pomoc ali evo dosla maca na vratanca
« Reply #20 on: May 02, 2008, 03:35:00 PM »
na vma sam se pregledao pre par meseci kad mi je rame ispalo u toku plivanja. Konstatovana je dijagnoza da mi je na zadnji deo casice prso i otvorio se i usled toga oce da mi ispada rame pa cak i sam mogu da ga izbacim ili vratim u leziste

Dijagnoza?To sto ti pricas nije dijagnoza........

Na osnovu cega je konstatovana dijagnoza,kojom metodom,opsti pregled ortopeda,ili imas neke nalaze?
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: retko kad trazim pomoc ali evo dosla maca na vratanca
« Reply #21 on: May 02, 2008, 07:51:16 PM »
Dijagnoza?To sto ti pricas nije dijagnoza........

Na osnovu cega je konstatovana dijagnoza,kojom metodom,opsti pregled ortopeda,ili imas neke nalaze?
prvo opsti pregled ortopeda a posle i snimanje ramena rendgenom pa su cak hteli da mi otvore rame da vide kako su mi tetive (artrostropski) pa sam ja to odbio jer bi morao 6 nedelja da pravim pauzu u treningu

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: retko kad trazim pomoc ali evo dosla maca na vratanca
« Reply #22 on: May 03, 2008, 09:37:00 AM »
Mom drugaru iskacu oba ramena cesto, bas osjeca bolove kad mu iskoci rame i namjesti ga sam. Bilda dosta dugo, rekao mi je da je jedino rjesenje operacija ili deca durabolin :evillaugh:
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: retko kad trazim pomoc ali evo dosla maca na vratanca
« Reply #23 on: May 03, 2008, 02:42:04 PM »
Mom drugaru iskacu oba ramena cesto, bas osjeca bolove kad mu iskoci rame i namjesti ga sam. Bilda dosta dugo, rekao mi je da je jedino rjesenje operacija ili deca durabolin :evillaugh:
aj to za operaciju mogu da razumem, ali kakve veze ima deka sa regeneracijom i zarastanjem casice ramenog zgloba, to moras malo da mi pojasnis

Offline sanjin_boss

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
  • Jednom se zivi,iskoristi to!
    • www.kafic.net
Odg: retko kad trazim pomoc ali evo dosla maca na vratanca
« Reply #24 on: May 07, 2008, 11:42:00 PM »
neznam sta da ti kazem  jer si starno upao u krizuu i ne zelim da ti kazem nesto lose ili dobro  jer sigurno cu pogresiti i u jednom i u drugom smislu
nedao bog nikome  :nonono:
Zdravo tijelo,zdrav duh duh u covjeku!

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: retko kad trazim pomoc ali evo dosla maca na vratanca
« Reply #25 on: May 07, 2008, 11:49:58 PM »
neznam sta da ti kazem  jer si starno upao u krizuu i ne zelim da ti kazem nesto lose ili dobro  jer sigurno cu pogresiti i u jednom i u drugom smislu
nedao bog nikome  :nonono:
ovakvu povredu nedao bog nikom ovo je katastrofa vise me opterecuje povreda kad radim bench nego sto me opterecuju tegovi PSIHICKI mi smeta nabija nervosu :wallbash1:

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: retko kad trazim pomoc ali evo dosla maca na vratanca
« Reply #26 on: May 08, 2008, 12:39:44 AM »
Pa da...Tebi sve smeta....
Jesi i njega gadjao tegom... :boxed:
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: retko kad trazim pomoc ali evo dosla maca na vratanca
« Reply #27 on: May 08, 2008, 01:00:31 AM »
Pa da...Tebi sve smeta....
Jesi i njega gadjao tegom... :boxed:
gadjam tegom samo one koji mi smetaju da neometano treniram

Offline dejan siki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 128
  • Gender: Male
    • www.sportix.ba
Odg: retko kad trazim pomoc ali evo dosla maca na vratanca
« Reply #28 on: May 08, 2008, 12:39:21 PM »
aj to za operaciju mogu da razumem, ali kakve veze ima deka sa regeneracijom i zarastanjem casice ramenog zgloba, to moras malo da mi pojasnis
Vjeruj da ima samo nisam isao u detalje.Iskusniji to mogu da kazu.
Moj prijatelj trenira vec duze vrijeme Box i vukao je povredu ramena 4 godine sa dekom je to sve rijesio na predlog momka koji boxa za Njemacku reprezentaciju.Kako sta i gdje nije ni meni bas najjasnije ali sam cuo za to.Deka kao lijek :dunno:
www.sportix.ba
A3M tuningBiH +38751 215 453

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: retko kad trazim pomoc ali evo dosla maca na vratanca
« Reply #29 on: May 08, 2008, 01:20:53 PM »
Cini mi se da je keva mog drugara imala neku bolest vezano za zglobove ili tako nesto...ja mislim da je ona dobila od lekara na recept dekadurobolin cini mi se nisam siguran...
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..